Sari la conținut

Concept Scooter


TETEA.
 Share

Postări Recomandate

Ce credeti, este un concept care va "prinde" sau unul care se va pierde in negura anonimatului?

Cred ca expresia "MI-A FUGIT ROATA PE FATA SI M-AM... :yikes: " ar fi mai rar folosita...

Enjoy!

 

http://scooterlab.piaggio.com/

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca nu-i chiar asa S.F, (aerul conditionat la caruta nu cred ca te ajuta atat de mult), cu sistemul asta cu siguranta castigi un plus de aderenta in conditii de carosabil ud, murdar sau denivelat.

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe linga ca vei pierde farmecul mersului pe doua roti, sa fiti convinsi ca daca se blocheaza fata tot pe jos sinteti. Pentru ca se inclina suficient cit sa te arunce de pe el, din ce vad in film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e o idee prea buna.Ce ma enerveaza astia ca tot vor sa schimbe aspectul motocicletelor!Ati vazut si in MotoLife numarul de luna asta porcariile aleade Hyanide,Baal,SE7EN-niste tampenii absolut penale care cica o sa revolutioneze motociclismul.Pe naiba!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat frate, ma uitai si eu azi pe MotoLife si ai perfecte dreptate. Cred ca au ajuns intr-un punct in care nu mai au ce sa mai adauge ca fiabilitate la motorete si umbla la aspect ca sa il faca cat mai iesit din comun. Sincer daca ma nasteam peste 300 ani poate ca mi-ar fi placut. :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...