Sari la conținut

Romania tara de c a c a t


Vizitator Painkill3r
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Painkill3r

Uitati si voi ce se poate intampla in jegoasa asta de tara. Mergeam linistit catre servici max 50 km/h curba la dreapta si ma trezesc izbit de asfalt. Ma ridic (din fericire) si unde nu vad ca asfaltul e plin de rahat amestecat cu grasime. Pana la urma am depistat ce s-a intamplat dar se pare ca o sa ma bat cu morile de vant. Inaintea mea a trecut o caruta de tigani care transportau mizeria din canalul unui restaurant si bineinteles ca mare parte din mizerie cadea pe drum. Din fericire in zona era o camera care a filmat tot evenimentul dar am vorbit cu un avocat si mi-a zis ca mari sanse nu prea am daca dau societatea respectiva in judecata. Stiti si voi prea bine din ce cauza, asa ca ma caut bine prin buzunare si repar motorul.

Va pun si voua sa vedeti un accident live :cheers:

 

 

Asfalt uscat si curat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uitati si voi ce se poate intampla in jegoasa asta de tara. Mergeam linistit catre servici max 50 km/h curba la dreapta si ma trezesc izbit de asfalt. Ma ridic (din fericire) si unde nu vad ca asfaltul e plin de rahat amestecat cu grasime. Pana la urma am depistat ce s-a intamplat dar se pare ca o sa ma bat cu morile de vant. Inaintea mea a trecut o caruta de tigani care transportau mizeria din canalul unui restaurant si bineinteles ca mare parte din mizerie cadea pe drum. Din fericire in zona era o camera care a filmat tot evenimentul dar am vorbit cu un avocat si mi-a zis ca mari sanse nu prea am daca dau societatea respectiva in judecata. Stiti si voi prea bine din ce cauza, asa ca ma caut bine prin buzunare si repar motorul.

Va pun si voua sa vedeti un accident live :cheers:

 

 

Asfalt uscat si curat

 

 

Tu ai patit ceva? esti bine? nu te-ai lovit? ca din filmulet pare ca ai cazut cam rau...

Ce sa faci traim in rromania si asta ne ocupa tot timpul!

p.s. apropo de samnatura ta poti sa schimbi cu: "Drumul spre iad e pavat cu rahat"

Editat de hayabusika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, bine ca esti tu ok....ce s-a tarat saracuta.... :lol: ...

Chiar ca tara de caca si legi si mai de caca ! :banana:

Oricum eram foarte atenta la tot ce nu era "de culoarea asfaltului"...dar de-acum inainte o sa fiu de 100 de ori mai atenta....

Bafta la reparatii !! :cheers:

 

 

L.E.: Damn...ala e un cimitir acolo ?!

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

Eu sunt bine, sunt batatorit ceva pe partea stanga. In cateva zile o sa dispara si durerea.

PURTATI ECHIPAMENT.... dupa cum bine se vede in film cazatura a fost destul de serioasa si am scapat ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti cumva neam cu botezatu???? numa partea frumoasa a forum-ului te sustine :cheers: eu zic sa o lasi balta si sa iti repari motoru cu bani de proces ... asta ca sa nu cheltui in plus dupa ce se termina ...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2'45" cat are inregistrarea din momentul in care ai alunecat si pana la finalul ei, am numarat 35(treizeci si cinci!!!!) de masini care au trecut pe langa mobra cazuta!Dintre acestea, doua au oprit, iar doua au incetinit...

 

Asta spune multe despre nivelul de civilizatie al acestui popor...

 

Sanatate maxima, Painkiller si spor la reparatia mobrei!Si felicita-l pe omul ala care a oprit si a stat cu tine!Mai rar asa ceva!E unu la treizeci si cinci de romani...

 

Off-T:Iti dau dreptate cand zici ca tara asta e o tara jegoasa!Este asa DOAR din cauza celor care o populeaza!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti cumva neam cu botezatu???? numa partea frumoasa a forum-ului te sustine :banana: eu zic sa o lasi balta si sa iti repari motoru cu bani de proces ... asta ca sa nu cheltui in plus dupa ce se termina ...bafta

Nu e vorba de partea frumoasa sau urata ...e vorba ca omu' a patit-o total de-am pulea... Puteam sa fim oricare dintre noi...

Plus ca Botezatu e gay :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E PERICULOS sa traiesti in ROMANIA... :cheers: urat ai luat-o omu :banana:, bine ca esti oke (multumita echipamentului)

 

multa sanatate si success la reparatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti tu ok. Cat despre dat in judecata aici totul se rezuma la cat timp si nervi ai de pierdut cu asa ceva, cat despre castig cred ca va fi o loterie, cineva va da cu banul la sfarsit. Cand or sa existe legi si consecinte ale acestor legi destul de aspre, atunci vei avea sanse mai mari de izbanda, dar in ziua de azi, in Romania, orice masina poate "sa aibe scapari" pe carosabil fara sa fie tras efectiv cineva la raspuinbere. Pamant din samtiere, dare de ulei, dare de motorina sunt la ordinea zilei pe carosabil, ca sa nu mai zic de magnificul udat al strazilor din bucuresti cu apa din dambovita plina de alge, asa ca, grija mare, asfalt uscat si curat... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prinde orbul, scoate-i ochii.

 

Trebuia sa alergi dupa caruta sa-i tragi un bocanc in portiera, sa-i rupi o oglinda si sa ii bati cainele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prinde orbul, scoate-i ochii.

 

Trebuia sa alergi dupa caruta sa-i tragi un bocanc in portiera, sa-i rupi o oglinda si sa ii bati cainele.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati si voi ce se poate intampla in jegoasa asta de tara. Mergeam linistit catre servici max 50 km/h curba la dreapta si ma trezesc izbit de asfalt. Ma ridic (din fericire) si unde nu vad ca asfaltul e plin de rahat amestecat cu grasime. Pana la urma am depistat ce s-a intamplat dar se pare ca o sa ma bat cu morile de vant. Inaintea mea a trecut o caruta de tigani care transportau mizeria din canalul unui restaurant si bineinteles ca mare parte din mizerie cadea pe drum. Din fericire in zona era o camera care a filmat tot evenimentul dar am vorbit cu un avocat si mi-a zis ca mari sanse nu prea am daca dau societatea respectiva in judecata. Stiti si voi prea bine din ce cauza, asa ca ma caut bine prin buzunare si repar motorul.

Va pun si voua sa vedeti un accident live :cheers:

 

Asfalt uscat si curat

 

 

Aceasi cazatura am luat-o si eu ieri in bucuresti, am alunecat pe un fel de grasime, numai ca eu aveam doar 20 km/h si a fost de ajuns sa-mi raschetez genunchiul.

Bafta la reparatie si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2'45" cat are inregistrarea din momentul in care ai alunecat si pana la finalul ei, am numarat 35(treizeci si cinci!!!!) de masini care au trecut pe langa mobra cazuta!Dintre acestea, doua au oprit, iar doua au incetinit...

 

Asta spune multe despre nivelul de civilizatie al acestui popor...

 

Sanatate maxima, Painkiller si spor la reparatia mobrei!Si felicita-l pe omul ala care a oprit si a stat cu tine!Mai rar asa ceva!E unu la treizeci si cinci de romani...

 

Off-T:Iti dau dreptate cand zici ca tara asta e o tara jegoasa!Este asa DOAR din cauza celor care o populeaza!

 

 

asta vroiam sa zic si eu ....de cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati si voi ce se poate intampla in jegoasa asta de tara. Mergeam linistit catre servici max 50 km/h curba la dreapta si ma trezesc izbit de asfalt. Ma ridic (din fericire) si unde nu vad ca asfaltul e plin de rahat amestecat cu grasime. Pana la urma am depistat ce s-a intamplat dar se pare ca o sa ma bat cu morile de vant. Inaintea mea a trecut o caruta de tigani care transportau mizeria din canalul unui restaurant si bineinteles ca mare parte din mizerie cadea pe drum. Din fericire in zona era o camera care a filmat tot evenimentul dar am vorbit cu un avocat si mi-a zis ca mari sanse nu prea am daca dau societatea respectiva in judecata. Stiti si voi prea bine din ce cauza, asa ca ma caut bine prin buzunare si repar motorul.

Va pun si voua sa vedeti un accident live :banana:

 

 

Asfalt uscat si curat

Bine ca ai scapat intreg :cheers: .. Motorul ce avarii are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul e putin sifonat, mai exact carena fatza , carena laterala stanga, scarita + schimbator rupte

Oamenilor ca aia le-ash da cu carena-n gura pana se repara singura !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oamenilor ca aia le-ash da cu carena-n gura pana se repara singura !

:cheers: .Bine ca nu ai patit tu nimic,fierul se repara.Ca sfat, trebuie sa evitam sa mergem aproape de bordura/marginea drumului ca acolo se strang toate nenorocirile de pe astfalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati si voi ce se poate intampla in jegoasa asta de tara. Mergeam linistit catre servici max 50 km/h curba la dreapta si ma trezesc izbit de asfalt. Ma ridic (din fericire) si unde nu vad ca asfaltul e plin de rahat amestecat cu grasime. Pana la urma am depistat ce s-a intamplat dar se pare ca o sa ma bat cu morile de vant. Inaintea mea a trecut o caruta de tigani care transportau mizeria din canalul unui restaurant si bineinteles ca mare parte din mizerie cadea pe drum. Din fericire in zona era o camera care a filmat tot evenimentul dar am vorbit cu un avocat si mi-a zis ca mari sanse nu prea am daca dau societatea respectiva in judecata. Stiti si voi prea bine din ce cauza, asa ca ma caut bine prin buzunare si repar motorul.

Va pun si voua sa vedeti un accident live :cheers:

 

 

Asfalt uscat si curat

Nu vreau sa fiu nesimtit dar tu nu te uiti pe unde mergi ? se vede clar e o mare dara de ceva pe acolo. Bafta in repararea la repararea motorului

Editat de drc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r
Nu vreau sa fiu nesimtit dar tu nu te uiti pe unde mergi ? se vede clar e o mare dara de ceva pe acolo. Bafta in repararea la repararea motorului

 

uita-te si tu ce trafic e .. si mizeria aia in curba era pe aproape jumate de banda.. data viitoare promit ca o sa-mi iau zborul cand mai vad mizerie pe sosea. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Babuta aia care se tot uita e haioasa :cheers: La un moment dat chiar se intoarce si mai trece o data :banana:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uita-te si tu ce trafic e .. si mizeria aia in curba era pe aproape jumate de banda.. data viitoare promit ca o sa-mi iau zborul cand mai vad mizerie pe sosea. :cheers:

Nu neaparat pe unde merge duba este curat :| si mi se pare de (cuvant urat) ca intr`o tara care are peste 130km de sosea (Mongolia) nu a oprit nimeni au tracut 7 masini iar a 5 a dat sa opreasca si a plecat asta fara sa mai pui in calcul cele doua femei de pe trotuar dar per total ai dreptate, SUNTEM O TARA DE (cuvant urat) si iti pot demostra prin poze cu soferi care opresc in fata semaforului si pleaca sa isi cumpere "ceva", oameni care pe un drum de 2 benzi inguste opresc pun avarile si pleaca si ei sa isi cumpere ceva, oameni care se opresc tot pe avarii in curba ii intrebi domnu nu sunt locuri de parcare iar la toate cele 3 situati de mai sus existau locuri de parcare in 50-100m

 

Aici nu ii includem pe cei care mai au putin si se urca pe tine pentru simplul motiv DOMNE AM DAT SEMNAL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...