Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mi-ai mai zis tu odata ca ma calci in picioare si cand ti-am zis ca vin in 15 minute te-ai tirat :wacko:

bey jojo la motanel te-ai gasit sa te dai ?? altu mai mic nu iti gaseai si tu?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff

hai tu fati treaba ta acolo, nu te baga cu japca in seama.

e mare si prost :wacko: si inainte sa stii cum ma descurc eu taci . nu mai ai dreptul sa vb. pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai tu fati treaba ta acolo, nu te baga cu japca in seama.

e mare si prost :lol: si inainte sa stii cum ma descurc eu taci . nu mai ai dreptul sa vb. pa

ti-ai luat forum si nu stiu eu mah?? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff

gata shefule, iarta'ma

iti dau 50 ron si le spui astora pe forum ca iti e frica de mine, ca te'am batut, ca astea? sa ma simt si eu barbat :wacko:

Mesaj completat

ce jojo te-ai certat cu motanel ?

n-ai cu cine...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata shefule, iarta'ma

iti dau 50 ron si le spui astora pe forum ca iti e frica de mine, ca te'am batut, ca astea? sa ma simt si eu barbat :lol:

Mesaj completat

 

n-ai cu cine...:D

500 de euro si le zic ca abia mai respiram dupa ce m-ai taiat cu husqvarna :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca n-am scris gramatical. Nu o sa se mai intample. Am scris in graba stiti cum se spune (graba strica treaba).

 

Si chiar am invatat ,chit ca sunt sportiv. Nu vreau sa mai faceti cateringa.

 

INCA O DATA IMI CER SCUZE.

Mesaj completat

Nu vreau sa mai faceti caterinca. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ai mai zis tu odata ca ma calci in picioare si cand ti-am zis ca vin in 15 minute te-ai tirat :wacko:

 

bai glumetzule at trebuia sa plec...nu stau eu sa astept toate nimicurile....bai ratatule ce ai zice daca toti astia cu care te'ai certat u pe aici pe forum ar veni odata la tn sa iti rupa mufa?...ai mai fi asa tare in gura?....mai masoara'ti vorbele...ca nu esti u mare mahar....si nu sti cum te trezesti cu toti pe capul tau;)....daca esti tare imi zici...ne intalnim...si o rezolvam...noi 2 tati...ca sa nu mai vb si cu aia la care tot te dai u mare cocos pe forum

Mesaj completat

bey jojo la motanel te-ai gasit sa te dai ?? altu mai mic nu iti gaseai si tu?? :lol:

 

nu stie ca se joaca cu focul...o sa se arda el si o sa se invete at;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zmeilor, nu-mi raspunde nimeni la intrebare? Cum e cu filtru` ala..!

P.S.: Daca aveti pofte trupesti de necontrolat, hormoni cu sacul si ocazional surplus de C9H13NO3(a se citi epinefrina), dati un mesaj frumos aici, mergem la o sala, ne[va]calmez, iar baietu` care pierde, plateste taxa. Bine asa?

Acum astept sa vad care ie al mai barbat dintre baieti, respectiv care sare primu` sa ma injure ca iel ie baiet bine si nu tolereaza astfel de manifestare agresiva scrisa. atentie!!> se face clasament! castigatorul..nu primeste nimic.

Explicatii:

1. Se zvoneste ca daca te razi, iti creste mai repede parul. Fals. Unii o iau de buna.

2.Apropos de gelul de dus, documenteaza-te asupra continutului..o data la 3 zile ar trebui sa folosesti si sapun[stii cum se spune..apa,sapun,mancare si femeie]. And by the way, foloseste si sampon.

3.Daca ai ajuns sa citesti pana aici, nu mai continua.

p.p.s. renuntand la caterinca..

NU ARE NIMENI FILTRU BMC!?!?!

ppps. ma, scuze ca am aberat aiurea p`aici, da` n`am ce face, imi pierd si eu clipele care mi`au mai ramas pe forum, delectandu`mi creierul cu certurile voastre.

 

 

acest post este scris in regim de caterinGa si trebuie tratat ca atare.

orice user care a citit tot, a pierdut timpu`.

 

care are BMC!?!

Editat de adrian9292
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce ai vrut sa zici tu acolo, sau daca ai inteles o boaba din ce ai scris... oricum ideea e ca nu se gaseste filtru BMC pentru hyosungiu tau si chiar daca ai gasi nu ai avea tu fata de ala :lol:)) :wacko:

mai citeste o data in cazul in care nu ai inteles. daca tot nu ai inteles..mai citeste o data.

si..pisi, se gaseste filtru bmc si pentru chinezaria mea..si nu-mi trebuie fata, doar bani.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin cu detalii direct de la sursa pt astia care vor sa mearga pe cheia.

pe margine e foarte mult nisip asa ca aveti grija..ar fi bine sa mergeti in coloana la macar 10 m distanta unul de altul ca in zig-zag e greu din cauza starii drumului precizata mai sus. abordati primii kilometri incet, curbele interior-interior-interior. dupa ce mai urcati putin nu mai e nisip. tot in primii km sunt 2 pete mari de ulei dar se curata pana cand veti merge voi. bafta si aveti grija de voi. distractie placuta.

 

Remember... :wacko: :lol: :D

 

Frate io tot n-am inteles cum e cu interioru ala, poate ne explici si noua :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba in ga.tu ma'tii tu vorbesti de spalat si de cocalari?

asta vara ai ars'o in fiecare zii cu maieul ala cu TRIBAL pe fatza si cu cureaua aia cu SPINNER si vorbesti de cocalari?

sa'mi moara pestii in colivie de nu te bat de te caci pe tine, d'abia astept sa te prind si jur ca iti rup capul.... il condamnd pe bluenightwish din seara aia in care m'a oprit...de...am niste mustrari...mai mult pentru faptul ca nu am putut sa vin sa te alerg...nu ca imi dadea amenda sau altceva...ma oftic ca n'am putut sa vin sa te bat sa te caci pe tine

cat despre ca.catul asta de motanel care e o p*z*a de copil care le spune prietenelor noastre ca ne batem joc de ele si dupa fuge de noi sa nu'l facem de rahat... fraiere...imi fac timp si vin la tine la liceu copile... ca prin trafic nu te ginesc.... hai bag'o pe aia cu 50 de kile..1 metru si o flegma... dar ai fugit de mine sa nu te ca.c in fatza ayannei .

 

vba .prietenilor mei. ma (jcdenton, speedy.k,melciu ) : se intalneste munte cu munte...nu mai spun om cu om ( ca tot m'am intalnit cu ei :wacko: dar nu le-am spus ca's eu, ca imi rupeau capul :D )

 

Haha, ce ratat esti... nene... sper sa nu ne intalnim niciodata... ca e mai rau pentru tine :lol:

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin tine ca (,) cutitul prin branza...

 

buna asta :cheers:

Post: in loc sa pui virgula aia care nu-si gaseste rostul in textul prezent, poti formula in multe alte moduri astfel incat s-o excluzi. Ok, poate nu foarte multe, dar ai inteles ideea.

Sper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...