Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

marsh ma si spala te ca putzi

ps nu uita sa te si barbieresti doar esti baiat de baiat un adevarat flacau

pps MEFRICADELIN

70658075.png

 

 

...si tu si mai prost :lol:

 

Ma ataci cand stii ca defapt o sa pierzi :wacko:

Mesaj completat

Vezi tu... eu nu tin toti fraierii in lista... si nu ma obosesc sa ma enervez.

 

Dovediti doar faptul ca eu am dreptate si voi sunteti niste ratati... s-au cam inversat rolurile coane :D

post-39767-1263397727_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din nou esti prea preost si asa o sa ramai =))

 

alex ripa (1/8/2010 10:24:52 PM):

Eu Marius (1/8/2010 10:25:04 PM): SE SHTIEEEEEEEEE

Eu Marius (1/8/2010 10:58:36 PM): una noua ?

alex ripa (1/8/2010 10:58:43 PM): da

alex ripa (1/8/2010 10:58:45 PM): )))

alex ripa (1/8/2010 10:58:47 PM): de acuma

Eu Marius (1/8/2010 10:59:34 PM): fi atent

Eu Marius (1/8/2010 10:59:38 PM): ii dam amandoi mesaj

Eu Marius (1/8/2010 10:59:53 PM): "ESTI SI TU BAIAT TE BARBIERESTI ASTEA"

Eu Marius (1/8/2010 10:59:57 PM):

alex ripa (1/8/2010 11:00:00 PM): )))))

alex ripa (1/8/2010 11:00:01 PM): bine

alex ripa (1/8/2010 11:00:02 PM): hai

alex ripa (1/8/2010 11:00:06 PM): ai id-u lui?

Eu Marius (1/8/2010 11:00:10 PM): da ma

Eu Marius (1/8/2010 11:00:16 PM): acum am vaz sts

Eu Marius (1/8/2010 11:00:17 PM):

alex ripa (1/8/2010 11:00:18 PM): hai

alex ripa (1/8/2010 11:00:21 PM): in 5 secunde

Eu Marius (1/8/2010 11:00:24 PM): 3 2

Eu Marius (1/8/2010 11:00:25 PM): 1

alex ripa (1/8/2010 11:00:39 PM): gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveam mai mult ca el pt ca sunt mai usor:> si bag 99+ =))

eu de obicei stau intr-un genunchi pe curbe, da` s-a intamplat sa stau si-n cap..sau pe burta..ma rog, n-am retinut pozitia exact. ador soferii care se opresc in curba.. 8->

acum, lasand caterinca.. cine are filtru bmc? ce diferente sunt? de unde pot lua? cam in ce bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din nou esti prea preost si asa o sa ramai =))

 

alex ripa (1/8/2010 10:24:52 PM):

Eu Marius (1/8/2010 10:25:04 PM): SE SHTIEEEEEEEEE

Eu Marius (1/8/2010 10:58:36 PM): una noua ?

alex ripa (1/8/2010 10:58:43 PM): da

alex ripa (1/8/2010 10:58:45 PM): )))

alex ripa (1/8/2010 10:58:47 PM): de acuma

Eu Marius (1/8/2010 10:59:34 PM): fi atent

Eu Marius (1/8/2010 10:59:38 PM): ii dam amandoi mesaj

Eu Marius (1/8/2010 10:59:53 PM): "ESTI SI TU BAIAT TE BARBIERESTI ASTEA"

Eu Marius (1/8/2010 10:59:57 PM):

alex ripa (1/8/2010 11:00:00 PM): )))))

alex ripa (1/8/2010 11:00:01 PM): bine

alex ripa (1/8/2010 11:00:02 PM): hai

alex ripa (1/8/2010 11:00:06 PM): ai id-u lui?

Eu Marius (1/8/2010 11:00:10 PM): da ma

Eu Marius (1/8/2010 11:00:16 PM): acum am vaz sts

Eu Marius (1/8/2010 11:00:17 PM):

alex ripa (1/8/2010 11:00:18 PM): hai

alex ripa (1/8/2010 11:00:21 PM): in 5 secunde

Eu Marius (1/8/2010 11:00:24 PM): 3 2

Eu Marius (1/8/2010 11:00:25 PM): 1

alex ripa (1/8/2010 11:00:39 PM): gata

 

 

 

 

Eu faceam o chestie cat se poate de normala si cat se poate de fireasca...

Stiu ca voi sunteti cam certati cu apa si sunteti cam imberbi, dar asta e partea a doua.

 

Ganditi-va putin, daca ati ajuns sa faceti chestia asta inseamna ca sunteti RATATI!!!

Eu nici nu va bag in seama, pentru mine nu valorati mai mult decat flegma pe care o scuip dupa o tzigare.

 

(parca vad.... "esti si tu baiat, fumezi... astea!"...)

 

Asta arata cat de la'bagi ati ajuns, prin faptul ca va ocupati timpul criticandu-ma pe mine in speranta ca o sa ma enervati. Dar cum v-am mai spus nu bag in seama prostii... nici macar nu ii am in lista de Y!M.

 

Hai gea`. Vorbim cand nu veti mai fi asa prosti si anagramati, adica... cand o sa muriti, pentru ca nu prea vad sanse sa va corectati comportamentul si vocabularul.

 

Hai, gasiti-va alt hobby.. cum ar fi sa va transformati in cocalari, chiar daca sunteti in proportie de 90%, ar fii mai bine daca ati recunoaste... asa ati avea un proncentaj de 100%.

 

P.S - Duceti-va pe alt topic din moment ce nu aveti nici-o legatura cu acesta. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer mi a fost prea lene sa citesc tot ce ai scris dar mi a sarit ceva in ochi

anagramata e mata, corect e agramat

nu mai incerca sa vorbesti atat de civilizat ca se vede ca nu ti sta in fire tot un tzaran cu impresii ramai

hai ca deja ai primit prea multa atentie

inchide gura ca'ti pute ochiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mamam esti preost ?!?

 

ANAGRAMĂ vb. I. tr. A schimba ordinea literelor unui cuvânt pentru a obține alt cuvânt; a transcrie sub formă de anagramă; a anagramatiza.

 

Din nou, tot cu cazi de prost. :wacko:

Mesaj completat

sincer mi a fost prea lene sa citesc tot ce ai scris dar mi a sarit ceva in ochi

anagramata e mata, corect e agramat

nu mai incerca sa vorbesti atat de civilizat ca se vede ca nu ti sta in fire tot un tzaran cu impresii ramai

hai ca deja ai primit prea multa atentie

inchide gura ca'ti pute ochiu

 

Apropo, "tzarane"... vezi ca se scrie 'ma-ta'.

 

Vad ca vrei sa vorbim despre curve... deci... Ma-ta* ce mai face?! :lol:

 

Ratatu dreacu, dispari in plm... ca deja ai demonstrat ca esti mai ratat decat prevede legea...

 

P.S - Sunt mai curat in capu pwlii decat esti tu si tot familionu tau in cerul gurii...

Rautate mica ce esti... mai spune ceva, daca mai poti ... nu de alta, dar imi place sa te fac de ca.cat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu faceam o chestie cat se poate de normala si cat se poate de fireasca...

Stiu ca voi sunteti cam certati cu apa si sunteti cam imberbi, dar asta e partea a doua.

Cu asta ai dat lovitura :lol:

intr-adevar...eu sunt imberb ...:crack: inca nu mi-a dat paru' pa picioare...ce sa fac frate...eu sunt mai span asa de fel ...

baaaaa...revino-ti...eu cred ca cel imberb esti tu si certat cu sapunu' :wacko:

Mesaj completat

Hai, gasiti-va alt hobby.. cum ar fi sa va transformati in cocalari, chiar daca sunteti in proportie de 90%, ar fii mai bine daca ati recunoaste... asa ati avea un proncentaj de 100%.

 

P.S - Duceti-va pe alt topic din moment ce nu aveti nici-o legatura cu acesta.

Sa nu vorbim de cocalari...ca porecla ta e cocalin prin anturaju' asta sau dolj :D

 

gata boss...ii dam drumu' de aici ca nu e de noi topicu'...aicisha se dezbate foarte serios problema mersului pa ploaie cu 80 la ora...si plm...noi cum n-am mers pa ploaie si n-avem km. tai nu putem sa ne bagam aiurea in discutzie :)

nb...vise plaqte...du-te si barbiereste-te ca ti-a dat si tie 1 floc pa fatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moara obama e ultimu post care ti l dau ca vorba aia, te certi cu un prost, trebuie sa te cobori la nivelul lui

nu o mai da la intors acum ca tu ai vrut sa spui agramat care e cu totu altceva, iar eu daca am scris acolo asa e ca am scris la caterinca iar tu esti prea PREOST sa ti dai seama si oricum puteam sa dau edit

hai pa, vezi ca maine e joi te astept sa vi sa iei gunoiu

 

LE pentru toata chestia asta cu ratat si ce ti ai mai permis tu sa scrii pe acolo pt ca esti in spatele tastaturii, te tin minte flacau si cand te vad trec prin tine

Editat de bmc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, gasiti-va alt hobby.. cum ar fi sa va transformati in cocalari, chiar daca sunteti in proportie de 90%, ar fii mai bine daca ati recunoaste... asa ati avea un proncentaj de 100%.

 

P.S - Duceti-va pe alt topic din moment ce nu aveti nici-o legatura cu acesta.

Sa nu vorbim de cocalari...ca porecla ta e cocalin prin anturaju' asta sau dolj

 

gata boss...ii dam drumu' de aici ca nu e de noi topicu'...aicisha se dezbate foarte serios problema mersului pa ploaie cu 80 la ora...si plm...noi cum n-am mers pa ploaie si n-avem km. tai nu putem sa ne bagam aiurea in discutzie :wacko:

nb...vise plaqte...du-te si barbiereste-te ca ti-a dat si tie 1 floc pa fatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu asta ai dat lovitura :D

intr-adevar...eu sunt imberb ...:crack: inca nu mi-a dat paru' pa picioare...ce sa fac frate...eu sunt mai span asa de fel ...

baaaaa...revino-ti...eu cred ca cel imberb esti tu si certat cu sapunu' :wacko:

 

Eu tocmai acum m-am barbierit si am facut un dush, dar nu mi-a mers statusul...

 

 

(... si iar o sa vina bmc, ca un ratat ce este si o sa comenteze ceva)

 

Cat despre alexgrp... nu am ce zice, probabil ca este o maimutza paroasa, care nu auzit de termenul "barbierit" sau de termenul "gel de dush"... caci sapun nu folosesc decat cand ma spal pe maini..

 

(.. si acum iar o sa mai vina odata bmc, tot ca un ratat... si o sa mai comenteze ceva) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze de dublu post :D

Mesaj completat

Cat despre alexgrp... nu am ce zice, probabil ca este o maimutza paroasa, care nu auzit de termenul "barbierit" sau de termenul "gel de dush"... caci sapun nu folosesc decat cand ma spal pe maini..

ce sa fac frate...eu cand ma spal zic "a mai trecut 1 an..." aia e...daca n-am bani de-o lama de ras sau de un "gel de dush" ce sa fac...

acuma sincer te intreb sa moara jean...tu la ce te barbieresti? ca esti span...pe bune iti zic :wacko: cel putin asta vara asa erai...eu asa te tin minte :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moara obama e ultimu post care ti l dau ca vorba aia, te certi cu un prost, trebuie sa te cobori la nivelul lui

nu o mai da la intors acum ca tu ai vrut sa spui agramat care e cu totu altceva, iar eu daca am scris acolo asa e ca am scris la caterinca iar tu esti prea PREOST sa ti dai seama si oricum puteam sa dau edit

hai pa, vezi ca maine e joi te astept sa vi sa iei gunoiu

 

 

Stii, ciudat este faptul ca se zice "cel mai destept cedeaza primul"... eu sunt de parere ca 'cel care cedeaza primu e cel mai fatalau'

 

Oricum, stiu ca te-ai saturat sa te fac de ras... asa ca te las in pace, pana cand o sa ma calci iarasi pe coada.

 

Si cat despre cuvantul "PREOST", care e un nou cuvant pe care l-ai inventat, nu am ce zice... nici macar cei mai analfabeti nu isi "bate" joc de limba romana cum o faci tu... asta te face si mai prost.

Mesaj completat

Sa nu vorbim de cocalari...ca porecla ta e cocalin prin anturaju' asta sau dolj

 

gata boss...ii dam drumu' de aici ca nu e de noi topicu'...aicisha se dezbate foarte serios problema mersului pa ploaie cu 80 la ora...si plm...noi cum n-am mers pa ploaie si n-avem km. tai nu putem sa ne bagam aiurea in discutzie :crack:

nb...vise plaqte...du-te si barbiereste-te ca ti-a dat si tie 1 floc pa fatza

 

Hai gea!

Mesaj completat

scuze de dublu post :D

Mesaj completat

 

ce sa fac frate...eu cand ma spal zic "a mai trecut 1 an..." aia e...daca n-am bani de-o lama de ras sau de un "gel de dush" ce sa fac...

acuma sincer te intreb sa moara jean...tu la ce te barbieresti? ca esti span...pe bune iti zic :wacko: cel putin asta vara asa erai...eu asa te tin minte :lol:

 

Bine spus... "erai"... vad ca pe tine te duce putin mai mult capul ca pe bmc..

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru toata chestia asta cu ratat si ce ti ai mai permis tu sa scrii pe acolo pt ca esti in spatele tastaturii, te tin minte flacau si cand te vad trec prin tine

cocalaru anului 2010 poate vin si iti tai cablu de net

dute si baga lemne in soba ca se stinge focu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru toata chestia asta cu ratat si ce ti ai mai permis tu sa scrii pe acolo pt ca esti in spatele tastaturii, te tin minte flacau si cand te vad trec prin tine

cocalaru anului 2010 poate vin si iti tai cablu de net

dute si baga lemne in soba ca se stinge focu

 

uuuu rautate mica... te astept :wacko:

 

Hai fugi si fa-ti niste poze in bmw, sa iti arati titlul de cocalar ... am impresia ca tot tu esti pe #1 anul asta :lol:

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff
marsh ma si spala te ca putzi

ps nu uita sa te si barbieresti doar esti baiat de baiat un adevarat flacau

pps MEFRICADELIN

70658075.png

ce cioara are la avataaar sa moara frantzaaa :wacko:

Mesaj completat

tu vorbesti de agramati f***ti pe ma'ta si pe tac'tu , uite cum scrii bagami'ash pl in ma'ta : " anagramati ", " la'bagi" , " nici-o "

n-ai nicio scuza fu**ti mm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii, ciudat este faptul ca se zice "cel mai destept cedeaza primul"... eu sunt de parere ca 'cel care cedeaza primu e cel mai fatalau'

 

Oricum, stiu ca te-ai saturat sa te fac de ras... asa ca te las in pace, pana cand o sa ma calci iarasi pe coada.

 

Si cat despre cuvantul "PREOST", care e un nou cuvant pe care l-ai inventat, nu am ce zice... nici macar cei mai analfabeti nu isi "bate" joc de limba romana cum o faci tu... asta te face si mai prost.

Mesaj completat

 

 

Hai gea!

Mesaj completat

 

 

Bine spus... "erai"... vad ca pe tine te duce putin mai mult capul ca pe bmc..

Ce incerci sa faci ma, sa pari inteligent?

Nu prea iti iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator jojo_davidoff

ba in ga.tu ma'tii tu vorbesti de spalat si de cocalari?

asta vara ai ars'o in fiecare zii cu maieul ala cu TRIBAL pe fatza si cu cureaua aia cu SPINNER si vorbesti de cocalari?

sa'mi moara pestii in colivie de nu te bat de te caci pe tine, d'abia astept sa te prind si jur ca iti rup capul.... il condamnd pe bluenightwish din seara aia in care m'a oprit...de...am niste mustrari...mai mult pentru faptul ca nu am putut sa vin sa te alerg...nu ca imi dadea amenda sau altceva...ma oftic ca n'am putut sa vin sa te bat sa te caci pe tine

cat despre ca.catul asta de motanel care e o p*z*a de copil care le spune prietenelor noastre ca ne batem joc de ele si dupa fuge de noi sa nu'l facem de rahat... fraiere...imi fac timp si vin la tine la liceu copile... ca prin trafic nu te ginesc.... hai bag'o pe aia cu 50 de kile..1 metru si o flegma... dar ai fugit de mine sa nu te ca.c in fatza ayannei .

 

vba .prietenilor mei. ma (jcdenton, speedy.k,melciu ) : se intalneste munte cu munte...nu mai spun om cu om ( ca tot m'am intalnit cu ei :wacko: dar nu le-am spus ca's eu, ca imi rupeau capul :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba in ga.tu ma'tii tu vorbesti de spalat si de cocalari?

asta vara ai ars'o in fiecare zii cu maieul ala cu TRIBAL pe fatza si cu cureaua aia cu SPINNER si vorbesti de cocalari?

sa'mi moara pestii in colivie de nu te bat de te caci pe tine, d'abia astept sa te prind si jur ca iti rup capul.... il condamnd pe bluenightwish din seara aia in care m'a oprit...de...am niste mustrari...mai mult pentru faptul ca nu am putut sa vin sa te alerg...nu ca imi dadea amenda sau altceva...ma oftic ca n'am putut sa vin sa te bat sa te caci pe tine

cat despre ca.catul asta de motanel care e o p*z*a de copil care le spune prietenelor noastre ca ne batem joc de ele si dupa fuge de noi sa nu'l facem de rahat... fraiere...imi fac timp si vin la tine la liceu copile... ca prin trafic nu te ginesc.... hai bag'o pe aia cu 50 de kile..1 metru si o flegma... dar ai fugit de mine sa nu te ca.c in fatza ayannei .

 

vba .prietenilor mei. ma (jcdenton, speedy.k,melciu ) : se intalneste munte cu munte...nu mai spun om cu om ( ca tot m'am intalnit cu ei :wacko: dar nu le-am spus ca's eu, ca imi rupeau capul :lol: )

 

 

de'abia te astept....de nu te calc eu in picioare sa nu imi zici u mie....o dam parte in parte tati;) am devenit o obsesie pt tn...cred ca ma venerezi....am auzit ca ma vezi peste tot pe la avatarele oamenilor....te'ai dereglat copile...iti recomand calduros balaceanca....te'am pupat si te astept;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...