Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu poti sa-ti cumperi niste semnalizari dp louis?

 

Imi trebuie doar unul, si nu vreau sa imi fac motocicleta dalmatian cu mai multe tipuri de semnal, mi se pare ok asa cum e.

Mesaj completat

Intrebare: voi unde v-ati schimbat placutele de frana si de care v-ati pus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi trebuie doar unul, si nu vreau sa imi fac motocicleta dalmatian cu mai multe tipuri de semnal, mi se pare ok asa cum e.

Mesaj completat

Intrebare: voi unde v-ati schimbat placutele de frana si de care v-ati pus?

 

lasa.mi un pm cand ai nevoie si te indrum eu;) sunt mai multe locuri:p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare la voi: v-ati intins lantul pana acum? Eu am circa 3700 km si nu am umblat la el, voi?

 

eu cam pe la 5000 daca nu ma insel...nu conteaza km:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , sunt in cautare de un moto de 125 , si mi-a fost data si optiunea de Hyotsung Gt125r , ce parere aveti ? E fiabila ? Piese se gasesc usor ?

 

E o alegere buna pentru un incepator.Te pregateste pentru un motor mai mare in viitor.Piesele se gasesc la reprezentanta sau prin anumiti furnizori.Din punctul meu de vedere e un motor bun,nu am ce sa ii reprosez

Mesaj completat

voi ati schimbat bujiile, reglat carburoatoarele pana acum?

de vreo saptamana nu mai trage ca inainte:| are lipsa graava de putere..

 

Mah eu nu prea am mai facut km,m.am lasat de sportul asta;)).Mai vezi si u in carte cand trb sa schimbi bujia ca poate nush trb schimbata:-?.Nush exact la cati km

Mesaj completat

Vand Oglinda Stanga Originala Hyosung.Pentru detalii astept PM

Mesaj completat

DE VANZARE HYOSUNG GT 125R AN 2009,8000KM prim propietar,FULL CASCO si RCA valabile pana in mai 2011,4timpi 2 cilindri in v cu 8 valve,necazuta, furca up-side-down,faruri cu lupa,consumabile schimbate la 7000km(am folosit decat Motul full sintetic)Dotari suplimentare:oglinzi sport carbon,toba modificata+inca 2 tobe noi-noute.Pretul este negociabil.Pentru alte detalii astept PM!!!

 

Mesaj completat

Am uitat pretul:))

PRET: 1950 E NEGOCIABIL!!!

post-49502-1278266179_thumb.jpg

post-49502-1278266188_thumb.jpg

post-49502-1278266219_thumb.jpg

post-49502-1278266230_thumb.jpg

post-49502-1278266242_thumb.jpg

post-49502-1278266259_thumb.jpg

post-49502-1278266272_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

vand si eu unul, cumparat cu o luna inaintea celui de sus, tot prim proprietar, consumabile schimbate recent[uleiul si filtrul de ulei au fost schimbate la fiecare 2-3000 km-motul full sintetic), bujii noi, carburatoare curate bec, reglate, modificate, suspensii HARD, ulei furca motul 20w(heavy), suspensie spate intarita si alte mici modificari. o sa pun si eu poze..zilele astea.. cred:d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
vand si eu unul, cumparat cu o luna inaintea celui de sus, tot prim proprietar, consumabile schimbate recent[uleiul si filtrul de ulei au fost schimbate la fiecare 2-3000 km-motul full sintetic), bujii noi, carburatoare curate bec, reglate, modificate, suspensii HARD, ulei furca motul 20w(heavy), suspensie spate intarita si alte mici modificari. o sa pun si eu poze..zilele astea.. cred:d

 

Vand si eu unul de 250, tot prim proprietar, consumabile care urmeaza sa fie schimbate, fara modificari...5000 km

Mesaj completat

Vand si eu unul de 250, tot prim proprietar, consumabile care urmeaza sa fie schimbate, fara modificari...5000 km

 

Nu se misca nimic...l-ati vandut vreunul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Am uitat sa te intreb, cat ai luat pe el?

 

1650E:D

Mesaj completat

De vanzare toba originala hyosung.Toba este noua.Pentu mai multe detalii astept PM!!!

Mesaj completat

De vanzare jacheta moto textil marimea 58.Jacheta este noua,impermeabila,protectie de spate intarita.Pentru detalii astept PM!!!

Mesaj completat

Vand oglinda stanga originala Hyosung!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
1650E:D

Mesaj completat

De vanzare toba originala hyosung.Toba este noua.Pentu mai multe detalii astept PM!!!

Mesaj completat

De vanzare jacheta moto textil marimea 58.Jacheta este noua,impermeabila,protectie de spate intarita.Pentru detalii astept PM!!!

Mesaj completat

Vand oglinda stanga originala Hyosung!!!

 

 

Sper ca mai intri pe aici...mai ai oglinda stanga de Hyo? Eu stau la bloc si am niste vecini prosti rau se pare, unul din ei (al draq daca stiu care) s-a gandit sa imi rupa oglinda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca mai intri pe aici...mai ai oglinda stanga de Hyo? Eu stau la bloc si am niste vecini prosti rau se pare, unul din ei (al draq daca stiu care) s-a gandit sa imi rupa oglinda...

 

 

da mai am oglinda.Pretul este ca si pentru cealalta 100 Ron.Trimite un mail cu nr tau si te sun eu cum il primesc ca sa vedem unde ne intalnim.Din cate imi amintesc u aveai serviciul pe langa mn:-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
mai umbla careva pe aici?

am descoperit din intamplare topicul :smile:

 

din cand in cand....chiar daca vad ca toti incep sa se dea la fund:P din garda veche cu hyo 125 cn a mai ramas....Adrian,Alin?

Mesaj completat

de vanzare toba orginala Hyosung care nu a fost montata niciodata,nou nouta.Pret de criza!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

anul trecut ma vedeam zilnic cu un baiat cu gtr250 rosu pe soseaua pipera-tunari; anul asta plec mai devreme de acasa si nu il mai "prind"

 

sa populam si cu o poza

 

dsc6584z.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

anul trecut ma vedeam zilnic cu un baiat cu gtr250 rosu pe soseaua pipera-tunari; anul asta plec mai devreme de acasa si nu il mai "prind"

 

Eu sunt acela, si este de 125 nu de 250 :P

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vre'un dealer / site / reprezentanta pt bicicletele astea ? .. M'ar interesa un GT250R si vroiam sa vad un pret pt una bucata piesa noua vs second hand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...