Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

Vizitator oldgeorge
Donez casca Axo, are viziera putin desprinsa intr-o parte, in rest ii Brici! :laugh: Casca este buna unui motociclist cu capul mai mare, sau care inainte sa isi ia casca sa isi ia 2-3 caciuli! :) Marimea ei este XL

 

As vrea eu casca. Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 782
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_
Au mai ramas:

- scaunel mic

- oglinda cu vitrina

- birou cu sertare

- dulap haine cu agatator

- dulap haine cu rafturi

- suport TV cu raft

- masuta

 

Ti le iau eu pe toate, fiindca am nevoie f. urgenta de mobila pentru garaj.

Ti-am trimis PM cu niste nr. de telefon ca sa ne auzim si sa stiu unde sa vin dupa ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai am vesta ...daca o vrea cineva . parca mi-a dat cineva mesaj ca vine sa o ia . nu a mai dat nici un semn ., oricum merge treaba cu donatul . pacat ca nu iese banul :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Au mai ramas:

- scaunel mic

- oglinda cu vitrina

- birou cu sertare

- dulap haine cu agatator

- dulap haine cu rafturi

- suport TV cu raft

- masuta

 

Ti le iau eu pe toate, fiindca am nevoie f. urgenta de mobila pentru garaj.

Ti-am trimis PM cu niste nr. de telefon ca sa ne auzim si sa stiu unde sa vin dupa ea.

 

S-a dat totul!!!

 

Incepand cu orele 17, garajul meu este mai bogat si mai fericit.

Multumiri imense @dragonlord (si @bside) !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu donati nimik pentru scuteru sau Yamaha R125? =))) k ash avea nevoie...

 

Am eu niste Postere cu motoare le am d mult timp, am vrut sa-mi pun in camera dar mi-am dat seama k strika aspectul si imi pare rau de ele sa le arunk...

Editat de Robicutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu donati nimik pentru scuteru sau Yamaha R125? =))) k ash avea nevoie...

 

Am eu niste Postere cu motoare le am d mult timp, am vrut sa-mi pun in camera dar mi-am dat seama k strika aspectul si imi pare rau de ele sa le arunk...

 

 

Nu donezi tu R125-ul ala? :disappointed:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez casca Axo, are viziera putin desprinsa intr-o parte, in rest ii Brici! :disappointed: Casca este buna unui motociclist cu capul mai mare, sau care inainte sa isi ia casca sa isi ia 2-3 caciuli! :kick: Marimea ei este XL

 

 

 

Hello ;)

 

Ti-am trimis pm, nu cu mult timp dupa ce ai postat anuntul... mai e valabil sau a fost altcineva mai rapid?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello :disappointed:

 

Ti-am trimis pm, nu cu mult timp dupa ce ai postat anuntul... mai e valabil sau a fost altcineva mai rapid?

 

 

sxx de pe forum mi-a dat pm inaintea ta! si i-am promis-o lui, trebuie sa i-o duc cand am timp!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu donati nimik pentru scuteru sau Yamaha R125? =))) k ash avea nevoie...

 

Am eu niste Postere cu motoare le am d mult timp, am vrut sa-mi pun in camera dar mi-am dat seama k strika aspectul si imi pare rau de ele sa le arunk...

 

Iti donez o carte de gramatica. Poate inveti sa scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator oldgeorge
Iti donez o carte de gramatica. Poate inveti sa scrii.

 

 

De ce esti rau?!??!?! :kick: , baiatul a scris in "mircleza", noua strutocamila care tinde sa inlocuiasca limba literara, prea "mioritica" in conceptia unora :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti donez o carte de gramatica. Poate inveti sa scrii.

Ms ca mai corectat am apasat o tasta in plus

 

De ce esti rau?!??!?! :kick: , baiatul a scris in "mircleza", noua strutocamila care tinde sa inlocuiasca limba literara, prea "mioritica" in conceptia unora :disappointed:

Pot sa scriu si norma,l dar ma grabeam sa scriu si puneam scurtaturi de Yahoo sau Mirc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms ca mai corectat am apasat o tasta in plus

 

 

Pot sa scriu si norma,l dar ma grabeam sa scriu si puneam scurtaturi de Yahoo sau Mirc

 

 

Prietene Robicuț,

 

Dă-mi voie să-ți spun, nu cred că poți. Graba asta e o chestie. La topicurile kilometrice pe care le scrii, bănuiesc că salvezi câteva zecimi de secundă foarte folositoare. Nu Âştiu ce te-ai face fără ele. Probabil că dacă aÂş avea pretenția să scrii Âşi cu diacritice, ar trebui să-ți anulezi alte activități din lipsă de timp.

 

Prietene, generația voastră nu mai Âştie, dacă a Âştiut vreodată, să scrie cum trebuie, fiindcă s-a obiÂşnuit cu porcăriile alea de prescurtări Âşi icoane, Âşi a pus mâna pe câte o carte cu deosebită economie. Rezultatul este o exprimare aridă, stereotipică Âşi o incapacitate de a-Âşi comunica ideile complexe prin limbaj, care duce la rândul ei la imposibilitatea formării acestor idei în intelect, în lipsa posibilității perceperii Âşi reprezentării lor.

 

Astfel s-a ajuns în situația în care, ceea ce era norma, adică scrisul corect, a ajuns să fie o calitate, fără ca eu sau alții să ridicăm un deget.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau si geaca, si casca, si cizme, si manusi si motor si tot ce mai aveti pe acasa :P) am uitat sa mentionez cizme 38, casca un XL, si o geaca S!

Am vazut un post mai sus cu cerinte, marimi etc :disappointed: asa ca "ridic si eu pretentii"

Glumesc, frumos gest din partea voastra! ;)

 

 

PUPA :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene Robicuț,

 

Dă-mi voie să-ți spun, nu cred că poți. Graba asta e o chestie. La topicurile kilometrice pe care le scrii, bănuiesc că salvezi câteva zecimi de secundă foarte folositoare. Nu Âştiu ce te-ai face fără ele. Probabil că dacă aÂş avea pretenția să scrii Âşi cu diacritice, ar trebui să-ți anulezi alte activități din lipsă de timp.

 

Prietene, generația voastră nu mai Âştie, dacă a Âştiut vreodată, să scrie cum trebuie, fiindcă s-a obiÂşnuit cu porcăriile alea de prescurtări Âşi icoane, Âşi a pus mâna pe câte o carte cu deosebită economie. Rezultatul este o exprimare aridă, stereotipică Âşi o incapacitate de a-Âşi comunica ideile complexe prin limbaj, care duce la rândul ei la imposibilitatea formării acestor idei în intelect, în lipsa posibilității perceperii Âşi reprezentării lor.

 

Astfel s-a ajuns în situația în care, ceea ce era norma, adică scrisul corect, a ajuns să fie o calitate, fără ca eu sau alții să ridicăm un deget.

 

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau si geaca, si casca, si cizme, si manusi si motor si tot ce mai aveti pe acasa am uitat sa mentionez cizme 38, casca un XL, si o geaca S!

Am vazut un post mai sus cu cerinte, marimi etc asa ca "ridic si eu pretentii"

Glumesc, frumos gest din partea voastra!

 

 

PUPA ;)

 

 

 

:disappointed: geaca marime S si casca marime XL :kick: mai ... capoasa mica :*:*:* (sper sa intelegi de gluma ) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez, aparatoare de toba pentru Hoinar! :disappointed: Daca vreti ii fac si poze!

 

Ceao, daca-i model de-asta sau asemanator as pune-o eu pe toba de la URAL .

post-17617-1246361046_thumb.jpg

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez monitor de 19" CRT Belinea (cu tub) in stare de functionare.

Cred ca are un abtibild cu powerpuff girls pe el :disappointed:

Daca il vrea careva dati un PM.

 

Arata ca cel din poza de pe Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Belinea

Editat de andreig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...