Sari la conținut

Voi 125erilor Cu Vitezane De Ultima Ora Salutati Comunistele


Postări Recomandate

Eu salut pe toata lumea!! insa de cva vreme, mi s-a cam luat. cei cu motoare mari, fac niste fete cand ii saluti zici ca in injuri. o data la semafor pe magheru imi zice 1.''cat fuge trompeta ta'' eu ii zic''120 max(aveam rieju atunci) hahahaha.....e praff...era aglomerat, si mam dus printre masini pana la rond la universitate, vine si viteazul q rr si ii zic...cam puturoasa..asta mare..:))))

Eu zic ca noi astia q 125cc ne miscam si mai rpd si mai usor prin trafic decat cei ''mari'' acum am intrat si eu printre cei mari insa niciodata nu voi uita cat mam distrat cu prieteni mei cu 125cc se stiu ei care;))carae sunt si ei in procesul asta de metamorfozare!!!! succes si bafta multa!!! toba gros sa se auda, sa plecam cu demaraj, sai bagam in boala pastia mari suparati!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tot ce inseamna 2 roti!mai putin biciclisti!Suntem putin macar respectul sa il avem...L am salutat pe unu cu Un R6 si el nik :bigstar: dar nu e nik ca sunt altii foarte de treaba Sunt baietii care se opresc sa te salute si care vor sa vb cu tn...stiu asta pt ca eram cu Rs50 si S a oprit un baiat cu Suzuki Gsx-R 1000 model nou si a vb cu mn cu toate ca aveam 50cc..Cinste la toti care fac asa!..Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma cu scuteristi mai usor, nu am nimica cu ei dar in Cluj is o plasa de scuteristi pe piaggio si alte drujbe care se dau in slapi si fumeaza cand se dau(se intelege ca nu au nici casca)....in rest....cand vad in oglinda un motorist sau vad ca vine din alta dierctie ma uit la el.....daca vad ca ii motorist si nu nush ce nene care foloseste motocicleta ca nush ce conserva si stric ca mijloc de transport nu ma obosesc....in rest ce vad ca ii pasionat....ma uit si salut ca asa ii frumos....dar de obicei saluta ei mai repede....

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Ceva ne leaga pe totzi, pasiunea pe 2 rotzi, asa ca trebuie sa ne salutam cu totii, suntem o comunitatate nu tare mare si de aceia se stie cine saluta cine nu, ce motor nou a aparut in oras, ce schema face 1 :baldy:

 

Eu sa salut pe orcine:D! scuterisit, socealiste,chopere,ss-uri tot ce vad salut! insa nu todeauna primesc raspuns! treaba lor... eu ca motociclisti miam facut datoria!

 

Va salut de aici de unde se agatza harta in cui:))! :baldy:

 

 

:finger:

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ii salut pe toti cei cu 123cc sub ei.Treaba cu salutul,nu conteaza ce o sa imi iau la 18 ani,fie GSX 600,fie "busa",ii salut pe toti,inafara de scuteristi,k aia nu au pasiune,se plimba k sa se dea mari,si majoritatea mai sunt si manelisti :lol: .

Hai Asfalt Uscat! :lol:

 

Omu,topicul era "mort",de ce a trebuit "reinviat"? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii salut pe toti cei cu 123cc sub ei.Treaba cu salutul,nu conteaza ce o sa imi iau la 18 ani,fie GSX 600,fie "busa",ii salut pe toti,inafara de scuteristi,k aia nu au pasiune,se plimba k sa se dea mari,si majoritatea mai sunt si manelisti :lol: .

Hai Asfalt Uscat! :lol:

Omu,topicul era "mort",de ce a trebuit "reinviat"? :)

Ca el e roaker :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e cam adevarat , din pacate

 

@denis si the doctor : cititi de 2 ori inainte sa postati , ca sa nu mai scrieti aiurea (eventual pentru inca un post :) :lol: )

 

Ce spui tu e adevarat,dar atunci nu toti scuteristi trebuie "bagati" ca fiind manelisti.

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce spui tu e adevarat,dar atunci nu toti scuteristi trebuie "bagati" ca fiind manelisti.

Fratilor nu aveti ce face!@TuPacPeMotor a zis:"si majoritatea mai sunt si manelisti".Asta nu inseamna ca toti scuteristii sunt manelisti.Dar poate voi v-ati simtit si ati inceput sa aruncati cu posturi, eu nu sunt manelist! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e cam adevarat , din pacate

 

@denis si the doctor : cititi de 2 ori inainte sa postati , ca sa nu mai scrieti aiurea (eventual pentru inca un post :) :lol: )

intr-un fel ai dreptate...dar eventual du-te tare :D :D

 

--- Mesaj completat în 05 Dec 2007 19:35 -------------
si omul a zis k scuteristii nu se plimba din pasiune...atunci din ce se plimba?lipsa de ocupatie??? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...