Sari la conținut

Who Is The Best?


Postări Recomandate

Aprilia e cea mai rapida,apoi honda si apoi cagiva care e cea mai lenesa la dermaraje. :crack:

E sprintena honda pt 4t.

nu va mai luati dupa testele alea cu ele limitate...eu m`am dat pe rs125 nelimitat si mito nelimitat si sunt la fel...nu am simtit nici o diferenta majora,cutia si ambreiaju de la mito te ajuta insa...conteaza mult si cine conduce...honda e 4t ,intra in alta cateogorie,nici nu trebuie sa faceti liniutze :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai luati dupa testele alea cu ele limitate...eu m`am dat pe rs125 nelimitat si mito nelimitat si sunt la fel...nu am simtit nici o diferenta majora,cutia si ambreiaju de la mito te ajuta insa...conteaza mult si cine conduce...honda e 4t ,intra in alta cateogorie,nici nu trebuie sa faceti liniutze :crack:

 

Nu ai cum sa iti dai seama de o diferenta care e de max 1 sec decat daca ai mers f mult pe amandoua modelele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai luati dupa testele alea cu ele limitate...eu m`am dat pe rs125 nelimitat si mito nelimitat si sunt la fel...nu am simtit nici o diferenta majora,cutia si ambreiaju de la mito te ajuta insa...conteaza mult si cine conduce...honda e 4t ,intra in alta cateogorie,nici nu trebuie sa faceti liniutze :crack:

Ele sunt limitate ca sa fie learner legal :crack: Daca tu testezi astea 4 motoare delimitate nu mai fac parte din categoria a1 sau learner legal.... daca aia faceau teste cu ele delimitate CBR 125 pica din prima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ele sunt limitate ca sa fie learner legal :crack: Daca tu testezi astea 4 motoare delimitate nu mai fac parte din categoria a1 sau learner legal.... daca aia faceau teste cu ele delimitate CBR 125 pica din prima

oricum nu sunt de acord cu ce au scris acolo si am mers o galagie si pe alea limitate....asta e parerea mea,asa am simtit eu motoarele...these are my 2 cents :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum nu sunt de acord cu ce au scris acolo si am mers o galagie si pe alea limitate....asta e parerea mea,asa am simtit eu motoarele...these are my 2 cents :blbl:

Gogosi cred ca mananca si ei :crack: dar timpi afisati nu cred ca mint :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai frate ca e clar ....rs first apoi mito si apoi cbr

ma-sh da cu un rs si cu un mito limitat...cu toate ca eu cred ca a fac si cu ele limitate

 

 

ma-sh da cu un rs si cu un mito limitat...cu toate ca eu cred ca ma fac si cu ele limitate**

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai frate ca e clar ....rs first apoi mito si apoi cbr

ma-sh da cu un rs si cu un mito limitat...cu toate ca eu cred ca a fac si cu ele limitate

ma-sh da cu un rs si cu un mito limitat...cu toate ca eu cred ca ma fac si cu ele limitate**

 

Tot gresit e :crack:

 

m-ash da cu un rs si cu un mito limitat...cu toate ca eu cred ca ma fac si cu ele limitate***

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce toti ziceti voi ca aprilia e cea mai tare...eu am Mito si am mers si pe rs si parerea mea ca se duc la fel mai ales ca Mito-ul e mai manevrabil (nu ma pricep la modul profesionist) parca si cutia si ambreajul sunt un pic mai bune...Sau facut teste si alea nu zic nimik,pe mobile.de sau afisat cate stelutze au primit fiecare din punct de vedere a:motor,comfort,prelucrare...etc.Sunt si atatea dilmuletze pe net cand se duc amandoua la fel :laugh: Nu am mers pana acum pe Gpr de 125 dar am auzit ca e f avantajat datorita greutati,bine ca si prelucrare e execrabila(plastic) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai luati dupa testele alea cu ele limitate...eu m`am dat pe rs125 nelimitat si mito nelimitat si sunt la fel...nu am simtit nici o diferenta majora,cutia si ambreiaju de la mito te ajuta insa...conteaza mult si cine conduce...honda e 4t ,intra in alta cateogorie,nici nu trebuie sa faceti liniutze :laugh:

E corect ce ai spus ! Vorbesti ca un om mare ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu stiu ce toti ziceti voi ca aprilia e cea mai tare...eu am Mito si am mers si pe rs si parerea mea ca se duc la fel mai ales ca Mito-ul e mai manevrabil (nu ma pricep la modul profesionist) parca si cutia si ambreajul sunt un pic mai bune...Sau facut teste si alea nu zic nimik,pe mobile.de sau afisat cate stelutze au primit fiecare din punct de vedere a:motor,comfort,prelucrare...etc.Sunt si atatea dilmuletze pe net cand se duc amandoua la fel :angryfire: Nu am mers pana acum pe Gpr de 125 dar am auzit ca e f avantajat datorita greutati,bine ca si prelucrare e execrabila(plastic) :angryfire:

Hai spunele ca te-a facut Cristi pe centura in drum spre Amckart. :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...