Sari la conținut

ART MANIA FESTIVAL- Sibiu 17-19 iulie


legally_blonde
 Share

Postări Recomandate

Deci, facem plecare organizata ? Mi-ar place sa nu merg singur pana acolo. Partea proasta la mine e ca exact pe 17 e ziua maica-mii. Ma gandesc sa trec pe la ea joi seara, sa fiu liber vineri. In cel mai rau caz, o sa trec vineri dimineata, deci cred ca as scapa pana in 12. Ideal, mi-ar place sa plec de dimineata, sa fac Transfagarasanul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, facem plecare organizata ? Mi-ar place sa nu merg singur pana acolo. Partea proasta la mine e ca exact pe 17 e ziua maica-mii. Ma gandesc sa trec pe la ea joi seara, sa fiu liber vineri. In cel mai rau caz, o sa trec vineri dimineata, deci cred ca as scapa pana in 12. Ideal, mi-ar place sa plec de dimineata, sa fac Transfagarasanul...

 

I'm in pt Transfagarasanul, chiar voiam sa-l fac in curand. Deci ramane plecare vineri in jur de 11-12?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@graulv

 

la 3 km de centru spre paltinis. e troleu pana in centru. la intoarcere cu taxi.

noi am stat cu fiecare ocazie cu care am fost la sibiu acolo si nu a fost nici o problema. nu stiu daca e voie sau nu...

de plouat nu o sa ploo uichendu asta.

Editat de plaiesu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma doare spatele prea rau de la bucata Curtea de Arges-Balea.Partea de coborare e ok..dar la urcare e rupere.

Asa ca o sa prefer partea cu Valea Oltului.

Totusi ramane sa ne vedem la 10:30 la Petrom de langa Metro.Dupa aia la Intersectia din Pitesti ne spargem care cum vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma doare spatele prea rau de la bucata Curtea de Arges-Balea.Partea de coborare e ok..dar la urcare e rupere.

Asa ca o sa prefer partea cu Valea Oltului.

Totusi ramane sa ne vedem la 10:30 la Petrom de langa Metro.Dupa aia la Intersectia din Pitesti ne spargem care cum vrea.

Ne reintalnim in Sibiu la bere. :laugh:

Si dupa aia o negociem pt drumul de intoarcere la fata locului, sa convina la toata lumea.

 

 

Voi sunteti cu Transfagarasanul?

Din cate vezi, unii da, unii nu. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vine cineva cu cortul ? Pe unde il puneti ? Eu am citit pe net ca in Dumbrava nu e decat motel si hotel. Campingul cica ar fi inchis. Mai e in Cisnadioara un camping, dar asta inseamna mers cu motorul la concert, stat cu echipamentul pe noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vine cineva cu cortul ? Pe unde il puneti ? Eu am citit pe net ca in Dumbrava nu e decat motel si hotel. Campingul cica ar fi inchis. Mai e in Cisnadioara un camping, dar asta inseamna mers cu motorul la concert, stat cu echipamentul pe noi...

 

 

Inainte sa-mi fac rezervare la pensiune, citisem pe net ca intreg campingul de la Cisnadioara este full pentru uichendul ARTMANIA.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gasesc loc la camping, o sa am si eu o rugaminte la cineva care are cazare... Sa las si eu bagajul pana dupa concert, sa nu raman fara. Apoi ma duc si-mi pun cortul undeva pe marginea drumului.

Sau sa-mi caut si eu ceva cazare ?!? Nu stiu ce mai gasesc eu vineri... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred totusi ca nu o sa fie nevoie, am vazut ca sunt o gramada de pensiuni in satele din zona, nu se poate sa nu gasesc si eu un loc de cort pe la ele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa lasi la mine bagajul

 

da-mi pm daca mai ai nevoie

 

 

Daca nu gasesc loc la camping, o sa am si eu o rugaminte la cineva care are cazare... Sa las si eu bagajul pana dupa concert, sa nu raman fara. Apoi ma duc si-mi pun cortul undeva pe marginea drumului.

Sau sa-mi caut si eu ceva cazare ?!? Nu stiu ce mai gasesc eu vineri... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit o pensiune care are loc de corturi. E cam plina pensiunea, asa ca o sa fie ceva mai dificil cu accesul la baie/dus. Daca mai e careva interesat, dati-mi un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva pe la ce ora (aproximativ) urmeaza sa intre Nightwish in scena????

 

am aflat:

 

Programul concertelor din Piata Mare la ARTmania Festival este urmatorul:

 

17 Iulie

 

19:00 - 20:00 Tristania (55 minute)

 

20:30 21:40 My Dying Bride (70 minute)

 

22:20 - 23:50 Opeth (90 minute)

 

 

18 Iulie

 

19:00 - 20:00 Subscribe (55 minute)

 

20:30 - 21:30 Pain (60 minute)

 

22:10 - 23:50 Nightwish (100 minute)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi fi acolo ..ptr nightwish.

 

plec cu machineta asa ca va dorsc asfalt uscat :bounce:

 

va pupa tata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...