Sari la conținut

ART MANIA FESTIVAL- Sibiu 17-19 iulie


legally_blonde
 Share

Postări Recomandate

Pfiuuuu... mai ca m-as baga si eu, ca tot zicea a mea sa mergem pe la o prietena de-a ei in Sibiu.

 

Tineti-ma si pe mine la curent cu ce se intampla, ca la cat de bezmetic sunt, mai mult ca sigur o sa uit de threadul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfiuuuu... mai ca m-as baga si eu, ca tot zicea a mea sa mergem pe la o prietena de-a ei in Sibiu.

 

Tineti-ma si pe mine la curent cu ce se intampla, ca la cat de bezmetic sunt, mai mult ca sigur o sa uit de threadul asta.

 

 

oki doki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELLO ALL

 

 

facem gasca sa mergem? Eu merg. Detalii pe http://www.artmaniafestival.ro/program.html

Situl ala e varza, eu n-am reusit sa vad in el altceva decat cifrele 17 si 19, in rest palpaie si nu mai face nimic altceva (in IE8).

 

Pe de alta parte e vorba de Nightwish cu blonda din Suedia, nu cu bruneta din Finlanda, asa ca nu stiu daca merita osteneala ca mie mi se pare ca suna muuult mai prost ca acum 3 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Situl ala e varza, eu n-am reusit sa vad in el altceva decat cifrele 17 si 19, in rest palpaie si nu mai face nimic altceva (in IE8).

 

Pe de alta parte e vorba de Nightwish cu blonda din Suedia, nu cu bruneta din Finlanda, asa ca nu stiu daca merita osteneala ca mie mi se pare ca suna muuult mai prost ca acum 3 ani.

ai uitat de scroll wheel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe de alta parte e vorba de Nightwish cu blonda din Suedia, nu cu bruneta din Finlanda, asa ca nu stiu daca merita osteneala ca mie mi se pare ca suna muuult mai prost ca acum 3 ani.

 

Parerea ta, dar pe langa Nightwish mai sunt si alti cativa interesanti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bilet si rezervare de acum 3 luni..... :D Merg pentru Opeth.

 

Si eu merg pt Opeth, am primit cadou biletul de ziua mea :laugh:

Ramane cineva peste seara, eventual v-ati facut rezervari la un hostel/motel? Eu ma gandeam sa ma intorc in aceiasi seara/dimineata (18 iulie) daca mai ma tin fortele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum vad prima oara trupele care o sa fie pe acolo. Eu as merge 3 zile, ca renteaza mult mai bine pretul si vad ca se mai intampla si alte chestii, nu numai concertele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu merg pt Opeth, am primit cadou biletul de ziua mea :blink:

Ramane cineva peste seara, eventual v-ati facut rezervari la un hostel/motel? Eu ma gandeam sa ma intorc in aceiasi seara/dimineata (18 iulie) daca mai ma tin fortele...

 

 

Va fi cam greu, daca tii cont de faptul ca Opeth vor incepe concertul la ora 22.....Parerea mea este sa innoptezi la Sibiu. Eu am gasit o pensiune cu 60 lei camera si e chiar aproape de centru. Daca nu, mai sunt niste campinguri la cativa kilometri de Sibiu, in Cisnadioara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu, dar cu conserva. Se organizeaza plecarea, mergem in grup sau fiecare cum poate?

 

Ceva recomandari pentru cazare? Ma intereseaza ceva mai low cost, deja am luat in calcul varianta cu cortul, dar nu stiu nici un camping in Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bilet si rezervare de acum 3 luni..... :blink: Merg pentru Opeth.

 

si noi am luat abonament din aprilie! mergem in special pt Nightwish dar si "of course"...... pt Opeth,Tristania si My Dying Bride.....

 

e pacat sa nu se mearga de vineri....atunci vor canta ultimele trei mentionate. Nightwish, sambata seara.Concertul va dura 100 min+cateva de bis :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu numarul la pensiunea cu 60 ron camera , plus ca as pleca si eu undeva pe la ora 16 din Ploiesti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* chiar, tu ai?

 

:blink:

 

ma napadesc ceva amintiri si datorii ... placute :D ... daca mergi tu - maerg si eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

păi de-aia mi-era teamă, așa că am luat cameră la hotel :laugh:

 

Serios: cât de departe e de unde se țin concertele? și cât costă? o să plouă? :blink:

 

mai bine veniti si puneti cortu in Dumbrava, iese petrecere.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...