Sari la conținut

Miam Pierdut Conostinta...


pepsi
 Share

Postări Recomandate

Insanatosire grabnica,

 

se pare ca unde nu-i cap e vai de cap ... cateodata

Arunca o privire pe semnatura mea !!!

VVVVVV

VVVVV

VVVV

VVV

VV

V

 

 

Ce atata galagie,omu' a recunoscut ca a gresit,acu' toti il sfatuiti sa poarte casca.Stie f clar ca trebuie s'o poarte,asta e si'a furat'o,gata,nici macar accident nu e...Insanatosire grabnica domne!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concluzia: niciodata nu te sui pe motor, fara casca, chiar si daca mergi doar o distanta ff scurta ...

de ce trebuie unii sa invete lucruri simple pe pielea lor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti nebun ba man!!! Bine ca purtai casca in fata calculatorului si cand trebuie.... :cheers: Oricum fa-te bine rapid si fara urmari si hai sa ne dam cu motorasele!!! :laugh: :lol:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai noah, cine dracu se gandea ca am sa pic.. era distanta relativ scurta si la margine de oras... ata ete. omu din greseala invata cel mai bine. Joi ma duc sa imi faca topografie la procesor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica.

 

Lasa ca ne intalnim face on face, si:

Picioare in C_U_R iti iei dupa ce te faci bine. Poate iti vine mintea la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsigiule, fa cat mai repede TOMOGRAFIA aia !!!! Constiinta-Cunostiinta, Tomografie-Topografie (care e stiinta aia de se ocupa cu harti, desenarea lor, studierea etc).... ma rog.. intelegi tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica, pepsicule! imi pare rau sa aud/citesc asta despre tine! bafta cu tomografia, topografia... whatever! :laugh:

 

Oooo..era tipa??? Altceva nu ti-a facut sigur???:cheers:

 

daca era o tipa, cu siguranta NU s-ar fi tinut de manerele laterale, ci de EA! :lol:

 

btw... el a scris "conostinta", referindu-se la "cunostinta", de fapt. nu mai fiti carcotasi, omul era cu mana bandajata si mintea un pic zgaltaita cand a deschis topicul.

 

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima omule!

 

Cu capul e cam nasol. Eu am fost catapultat direct in cap pe la 50-60 la ora in timp ce coboram in sprint (mi-a alunecat picioru din pedala si mi-a intrat la spite) pe cursiera o panta in Sibiu. Daca nu aveam casca Giro (care s-a spart) nu cred ca mai apucam sa devin biker... Chiar si cu casca am avut comotie cerebrala :cheers: si la un momentdat, la urgenta mi s-a taiat filmu si cand m-am trezit aberam si nu mai recunosteam lumea dn jur si prietenii. Din fericire mi-am revenit repede si complet. Daca imi amintesc bine ceea ce am fost trimis sa fac a fost o ELECTROENCEFALOGRAMA care sa arate daca am cumva CHEAGURI DE SANGE pe creier, in urma carora s-ar putea face oricand un accident vascular. Eu am avut bulan. A iesit bine.

Du-te si fa-ti toate investigatiile posibile ca sa stai linistit.

 

Numa' bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut tomografia :laugh: maine ma duc sa imi zica ce am si ce nu.

Mi-o zis doctorita ca din poze nu apar leziuni celebrale , doar o linie de fractura la baza craniului posterior...:cheers:

...

post-6144-1143209257_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceRebrale, mah! :laugh:

Sigur n-ai nimic?! :laugh:

 

 

 

 

Kidding! :cheers: (acu lasand gluma, sper ca esti intr-adevar OK cu tartacutza . Bafta multa!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut tomografia :D maine ma duc sa imi zica ce am si ce nu.

Mi-o zis doctorita ca din poze nu apar leziuni celebrale , doar o linie de fractura la baza craniului posterior...:cheers:

...post-947-1143221472.jpg

moaaaa ce urat esti :laugh: :laugh:

 

Multa sanatate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...