Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

Detaliu salina

post-4559-1153077528_thumb.jpg

La ciordit de suvenituri :crack:

post-4559-1153077560_thumb.jpg

Am intalnit si o forma putin evoluata a omului din Neanderthal.. cioplitor in sare :sick:

post-4559-1153077569_thumb.jpg

 

ps... il chema Horny :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai fara Y ramai HORN, mai bine mai pune ET sa iasa HORNetY; sau mai bine lasa hornet si gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploioasa?? mai degraba frumoasa cu ceva averse.. n-am prins decat catziva stropi :lol:

Tu te strecurai printre stropi,cu vitezele alea astronomice la care circuli (190/ora) :laugh:

Scuze nu m-am abtinut... :smoke: Frumoasa excursia ! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost un "varf" care n-a tinut decat 30 de secunde... tu cu "tramvaiul" de unshpe sute n-ai trecut de viteza asta? :banana:

 

@ horn"i" : pai, nu asta vrei? hehehe..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Horia!!!! Nu mai vii cu noi la plimbari am observat. De ce? :banana:

 

Pretorian mai pune o data pozele alea, dar la rezolutia lor normala. Nu se inteleg!!! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Horia!!!! Nu mai vii cu noi la plimbari am observat. De ce? :banana:

 

Pretorian mai pune o data pozele alea, dar la rezolutia lor normala. Nu se inteleg!!! :smoke:

Mai Andrei !!! Stii si tu care sunt motivele in mare....Nu prea sunt in forma necesara :lol: Vb mai multe la Arc !

Marlanii nu ma lasa sa dorm,si ma gandesc cum sa le intorc favoarea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

BRAVO VOUA PENTRU PLIMBARE. Cineva trebuia sa sparga gheata. Super pozele, pacat ca restul am fost in alte directii. Eu m-am vazut cu Ro la Susai si ne-am dat un pic cu ATV-urile pe acolo. Oricum sper ca sa mai facem o plimbare cit de curind.....

 

Mai Andrei!!! Scuze ca intru peste voi dar se pare ca aparentele inseala.Cred ca de la presiunea atm.nu se odihneste lume noaptea. Inca o data SCUZE dar nu am putut sa nu comentez. :hug:

 

Mai Tvlad in primul rind nu stiu cine esti si in al doilea rind nu stiu cine esti. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Scurta plimbare.

 

Prima zi: Sinaia-Brasov-Sibiu-Paltinis.La Paltinis am ramas peste noapte,am prins si un concert acolo... :P

 

A doua zi: Paltinis-Sibiu-Valcea-Pitesti-Rosiori-Alexandria-Bucuresti. Cu oprire mai mare la Rosiori unde ne asteptau parintii lui Cecile cu un super gratar(multumim Cecile),din cauza de foame nu am mai apucat sa facem poze la gratar. :hug:

Super plimbare,multumim participantilor..,a avut loc si botezu lui Pretorian ,a devenit un Hot Wheels cu acte in regula.. :P Sper ca nu l-am speriat prea tare.... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cind ne intilnim prima data ai sa ma recumosti sint sigur , dar mai bine sa ne oprim cu discutiile aici ca nu vreu sa fac abuz de forumul vostru Iesiri Hot Wheels. (e totusi numai pt motociclisti si eu nu sint.) O face altcineva din fosta mea familie.Cind mai treci pe la mine mai vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...