Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri am facut o vizita onorabilului nostru prieten (Cristi) Motobrand.

Am fost placut impresionat de "spiritul si fizicul" lui pline de viata, de puterea lui de lupta si in final de performanta de a fi din nou "ca nou" :hug:

Ne-am simtit super bine (am discutat numai despre "Caramizi" si despre rider-ii lor), a contribuit si vremea si peisajul si compania placuta pe care o simti in preajma lui si a prietenei lui. Am facut si o tura impreuna, ei fiind asa de draguti sa ne conduca pana in Braila, locul unde eram in vizita la o prietena.

Sa nu ma impuscati ca nu am poze, pt ca am facut-o eu destul aseara si, regret si acum faptul ca am lasat camera acasa!

Bafta (gasca) si sa ne vedem la o iesire pe week-end ca a venit iar vara, iar de data asta nu tine mult!

Brainstorm cateva propuneri, si dati zvon ce ati hotarat :(

Editat de low gear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Va salut pe toti !!! Chiar daca sunt temporar " conservar" nu uit clipele petrecute cu voi !

Revin cand nu va asteptati ....pana atunci ma multumesc sa citesc despre voi,despre iesiri si despre ce mai faceti ! In rest sunt disponibil la orice !!! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeva poze din Jud. Neamt. Nu a fost o excursie facuta cu motorul.

 

Avem o tara sa ne traiasca. Un peisaj de toamna de o frumusete rara.

 

Si eu cu Creanga.post-5575-1162197127_thumb.jpg

post-5575-1162196899_thumb.jpg

post-5575-1162196912_thumb.jpg

post-5575-1162196926_thumb.jpg

post-5575-1162196939_thumb.jpg

post-5575-1162196950_thumb.jpg

post-5575-1162196958_thumb.jpg

post-5575-1162196971_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh am gresit, credeam ca ati plecat pe motoare (m-a indus in eroare si geaca lui cristi :cheers: )

Oricum, fata de toamna trecuta cand ieseam aproape zilnic cu Larry si Mihai si Josephine, slaba miscare... influentata si de conjunctura (larry in ghips, ro fara carnet etc..). Eu am incercat 2 weekenduri la rand sa va "urnesc" la o plimbare dar n-am avut cu cine :friends:

Poate reusim weekendul asta sa facem un efort , sa ne adunam si sa mergem cu totii pe undeva! Nu trebuie sa fie foarte departe ca e frig seara.. dar sa incheiem sezonul frumos!

Ce ziceti? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh am gresit, credeam ca ati plecat pe motoare (m-a indus in eroare si geaca lui cristi :ok: )

Oricum, fata de toamna trecuta cand ieseam aproape zilnic cu Larry si Mihai si Josephine, slaba miscare... influentata si de conjunctura (larry in ghips, ro fara carnet etc..). Eu am incercat 2 weekenduri la rand sa va "urnesc" la o plimbare dar n-am avut cu cine :what:

Poate reusim weekendul asta sa facem un efort , sa ne adunam si sa mergem cu totii pe undeva! Nu trebuie sa fie foarte departe ca e frig seara.. dar sa incheiem sezonul frumos!

Ce ziceti? :D

 

 

Deci, mergem pe undeva in weekend? :eek:

 

 

Gasca adunareaaa!!!

propun sa mergem la mareeeee :cheers: ....ar fi ceva inedit si ganditi-va cum ar fi sa facem plaja in noiembrie... :blink: asa incheiem nu numai sezonul moto ci si sezonul de ultraviolete...hihihi

"O gasca mare de motociclisti a invadat plaja....si singura lor scapare e sa ramana toti la mare..... :friends: ."

 

Uhh....sa ne aduca cineva vara inapoi ....... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anooooooo, ai luat-o razna raaaau! :cheers:

Ce te-a apucat asa dintr-o data?? Astenie tarzie de toamna? :friends:

 

Aaa.. si asta e topicul unde se PUN POZE de la excursiile pe doo roti. Trebuia sa postezi pe topicul ala unde va planificati voi, hot uilshii, iesirile. :ok:

 

 

 

In rest... S-o duca cineva in Caraibe, la mare, sa nu mai planga atata! :blink:

Ufff... :D si :eek: , Aneka draga! :drink: :what:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...