Sari la conținut

Intilnirea posesorilor de Yamaha Virago!


axicos
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 691
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu nu mai rezist, incalec si ies. Daca e ceva, ma vedeti la stiri (sau la Reflexii rutiere, daca nu ajunge Realitatea prima la fata locului).

 

Philip_HD> stai linistit, n-am nimic cu berea ta (propriu si figurat) :-) Fiecare avem cate ceva care ne face fericiti si cea mai normala chestie e sa faci fix aia :-D

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai rezist, incalec si ies. Daca e ceva, ma vedeti la stiri (sau la Reflexii rutiere, daca nu ajunge Realitatea prima la fata locului).

Philip_HD> stai linistit, n-am nimic cu berea ta (propriu si figurat) :-) Fiecare avem cate ceva care ne face fericiti si cea mai normala chestie e sa faci fix aia :-D

@Dexter

No problemo, stiu ca n-ai nimic cu berea mea, cum nici eu n-am cu ciolanul tau cu fasole :laugh:

Pai daca tot vrei "Refelexii rutiere" sau "Realitatea la fata locului" ies si eu asa baut cum sunt... :laugh:

 

 

LE Sau hai pana la mine, macar sa turam trotinetele pe trotuar sa le uscam nitzel, una, alta... :laugh:

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec in 10 minute ca acuma aflai ca e muci (pardon, meci) si daca apuca nebunii sa iasa din stadion nu mai razbat :-) Probabil ca ma voi opri la McDonalds Magheru pentru ~15 minute de reculegere si planificare ruta.

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE Sau hai pana la mine, macar sa turam trotinetele pe trotuar sa le uscam nitzel, una, alta... :laugh:

Ce zici?

Hai ca ies sa alimentez cu 2L de TM :laugh:

 

LE SaK, vad ca esti online... abia acum ti-ai revenit dupa ziua de ieri? :laugh:

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Philip_HD> daca stiam unde e "la tine", veneam :-) N-am stiut, asa ca de la Magheru am mai mers pana la Strandul Tineretului unde am constatat ca nu pot face stanga (spre Piata Scanteii) -- lucru care l-am luat ca avertisment divin, asa ca am facut cale intoarsa. Ma simt oricum mult mai bine, chiar si dupa un numar asa scurt de echitatie.

 

Maine dis de dimineata incep cu o mica distractie: degeaba am pus eu husa pe motor, ca matzele s-au bagat pe sub ea si s-au jucat pe motor cat a stat saptamana asta (evident, fara sa se stearga pe labe la intrare) asa ca maine dimineata, frumos, la rasaritul soarelui, cu galeata intr-o mana si carpa in cealalta ...

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE SaK, vad ca esti online... abia acum ti-ai revenit dupa ziua de ieri? :laugh:

 

Obositoare pot fi unele weekenduri, zau! Mai ales pentru o floare delicata si sensibila ca mine :laugh:

 

Boooon, deci miercuri sau joi, da? Clasa muncitoare cum voteaza? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE,

 

Nu stiu daca ajung joi sau cel putin nu stau mult , in caz de ajung.

Mai stau pe aici si incerc sa pun si eu niste poze si filme cu drumul spre TL

 

Mesaj completat

CUm fac sa va trimit filmele facute?

Pozele stiu.., le pun aici. Radu, da-mi un id de mess pe PM daca vrei si sa iti trimit pe mail sau pe mess si le pui tu in galeria ta.

 

Poze :

 

post-50868-1254763313_thumb.jpgpost-50868-1254763446_thumb.jpg

post-50868-1254763370_thumb.jpg post-50868-1254763403_thumb.jpg

 

post-50868-1254763504_thumb.jpgpost-50868-1254763543_thumb.jpg

post-50868-1254763577_thumb.jpgpost-50868-1254763618_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am aflat ca niste chestii care erau nebuloase au precipitat si sunt acum foarte palpabile: weekend-ul urmator nu sunt in Bucuresti iar saptamana viitoare, de marti pana duminica, sunt plecat din tara :-(

 

Am sa vin joi sa vorbim, nu stiu cat am sa pot sta, dar ma vad nevoit sa lipsesc doua weekend-uri la rand de la distractie (in care, conform legii lui Murphy, va fi soare si cald). Asta e, daca mai apuc ceva din sezon cand ma intorc, mai batem drumurile patriei atunci :-)

 

Cu urari de bine si asfalt uscat,

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari dragii mei!

Din pacate nu va pot insoti diseara, din cauza unor modificari de ultima ora in programul de serviciu. deci...

In schimb maine dupamiaza o sa plec spre Ramnicu Valcea iar daca vrea careva sa faca o tura de uichend in acea directie va pot insoti, dar doar pana acolo.

Daca nu apuc sa ma vad cu niciunul dintre voi in acest uichend, ramane atunci sa ne vedem peste doua saptamani deoarece saptamana viitoare sunt si eu, la randul meu, plecat din tara.

Bye !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu va pot insoti diseara, din cauza unor modificari de ultima ora in programul de serviciu. deci...

In schimb maine dupamiaza o sa plec spre Ramnicu Valcea iar daca vrea careva sa faca o tura de uichend in acea directie va pot insoti, dar doar pana acolo.

me2 :)

Am plecat azi dimineata cu treaba la Pitesti si "subit" mi-am gasit de lucru si la C. de Arges, ca deh, tot n-am reusit sa ajung week.end-ul trecut. Asa ca o sa raman in Curte pana duminica.

Cum a propus Razvanescu, poate faceti o tura impreuna si dati o raita si pe la AG. (ce ziceam sapt. trecuta)

Imi pare rau ca nu pot ajunge diseara, dar l'as ca ciocnim de la distanta. Promit ca beau cu alcool.

Respecte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi sa fie atunci ...la 19 sau la 20 ?

 

 

Dupa o oarecare perioada de absenta, sper ca joia asta voi fi si eu acolo.

 

Planuieste cineva ceva iesire pt weekend ?

 

 

Tocmai am aflat ca niste chestii care erau nebuloase au precipitat si sunt acum foarte palpabile: weekend-ul urmator nu sunt in Bucuresti iar saptamana viitoare, de marti pana duminica, sunt plecat din tara :-(

 

Am sa vin joi sa vorbim, nu stiu cat am sa pot sta, dar ma vad nevoit sa lipsesc doua weekend-uri la rand de la distractie (in care, conform legii lui Murphy, va fi soare si cald). Asta e, daca mai apuc ceva din sezon cand ma intorc, mai batem drumurile patriei atunci :-)

 

Cu urari de bine si asfalt uscat,

@Dexter

 

 

Deci pentru seara aceasta de gala ramane:

- irina

- cosmin

- adi

- liviu

- radu

- posibil catalin

 

Cei doi ocupati... alta data.

 

Razvan ca razvan, dar philip deja da "rateuri", ba vine cu motorul si nu bea, ba e plecat... E clar a intrat intr-o secta dubioasa si nu mai are voie sa bea. Eu nici nu mai tin minte cand l-am vazut ultima oara degustand din licoare. :)

 

Deci la 19 la CB, pentru cei care inca nu au fost racolati.

Don't go to the dark side!

:)

Editat de axicos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce uameni ocupati...

 

In alta ordine de idei, pentru uamenii nu chiar asa de ocupati si preocupati: in urma a cateva zile oribil de incarcate, am nevoie de o spalare intensiva de creieri, asa ca ne vedem acolo pe la 7 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...