Sari la conținut

Intilnirea posesorilor de Yamaha Virago!


axicos
 Share

Postări Recomandate

Salutari dragii mei!

M-am intors si eu aseara de pe meleaguri straine (unde din pacate n-am avut WiFi si am carat laptopul degeaba) si ... mi-e cam sete.

Ma ajutati si pe mine?

Bye!

Willkommen!

Din pacate nu va bazati pe mine saptamana asta... :)

Irina stie de ce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 691
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari dragii mei!

M-am intors si eu aseara de pe meleaguri straine (unde din pacate n-am avut WiFi si am carat laptopul degeaba) si ... mi-e cam sete.

Ma ajutati si pe mine?

Bye!

 

Oameni suntem, normal ca ne ajutam intre noi cum putem. :D

Bagati sugestii cu ziua, sa-l punem la curent si pe Razvanescu cu una, cu alta... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun ca Vineri seara sau Sambata, la locatia cunoscuta. Acum ramane sa isi spuna fiecare preferintele cu privire la zi/ora.

 

Bine ai venit Razvan! Hai ca avem nevoie de intariri!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata suna bine si pentru mine, nu de alta dar vineri plec pana la Valcica sa-l iau pe Breazu. L-am lasat cu tot cu paie si ovaz in garaj la ai mei.

Asa ca... ne putem baza pe Irina pentru rezervare sambata?

Bye!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata suna bine si pentru mine, nu de alta dar vineri plec pana la Valcica sa-l iau pe Breazu. L-am lasat cu tot cu paie si ovaz in garaj la ai mei.

Asa ca... ne putem baza pe Irina pentru rezervare sambata?

Bye!

 

Ne putem, ne putem.. Maine seara, ora 19.00, masa rezervata pentru 7 persoane (n-am idee cati suntem, da' am zis sa fie nr. impar, sa nu fie ca la morti...). A, rezervarea e pe numele meu. Si am asa o impresie ca nu prea stiti numele complet, dar va descurcati voi. :rolleyes:

 

@moleck: :D uratule!

Mesaj completat

Domnilor,

 

la ultima adunare s-a stabilit ca ne mutam temporar, asa ca urmatoarele doua sedinte or sa fie in Bikers' Matei Voievod (pe-acolo) si Apashu, parca in ordinea asta. Daca aveti curiozitati gen de ce, va facem un rezumat la fata locului.

 

Pentru saptamana asta s-a propus ziua de sambata. Asteptam si alte sugestii, dubii, comentarii, plus o ora si un numar aproximativ de uameni (motociclisti fiorosi & co) pentru a putea purcede la rezervarea unei mese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

la ultima adunare s-a stabilit ca ne mutam temporar, asa ca urmatoarele doua sedinte or sa fie in Bikers' Matei Voievod (pe-acolo) si Apashu, parca in ordinea asta. Daca aveti curiozitati gen de ce, va facem un rezumat la fata locului.

Pentru saptamana asta s-a propus ziua de sambata. Asteptam si alte sugestii, dubii, comentarii, plus o ora si un numar aproximativ de uameni (motociclisti fiorosi & co) pentru a putea purcede la rezervarea unei mese.

Sunteti capcauni!

Se intampla vr'un helouin la Ursu' sambata?

Ordinea mergea invers ca atunci e party la Apashu.

Majoritatea decide... :D

 

PS Pe 7 mergem la C.A. in Excalibur? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti capcauni!

Se intampla vr'un helouin la Ursu' sambata?

Ordinea mergea invers ca atunci e party la Apashu.

Majoritatea decide... :bow:

 

PS Pe 7 mergem la C.A. in Excalibur? ;)

 

Invers sa fie atunci :bow:

 

Si da, pe 7 iar avem o seara grea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Imi pare rau sa va anunt ca nu pot fi prezent weekend-ul asta la intalnire -- am prima aplicatie la scoala de munte. Pe 7 Noiembrie am program artistic (Inima de caine la TNB). Intre 9 si 15 (desi nu prea mai cred, la cat de imponderabil e) sunt plecat la Budapesta la un curs.

 

Nu dau bir cu fugitii si nu scapati de mine asa usor, s-a intamplat sa se aglomereze mai multe in acest final de sezon. Apropo de final, voi v-ati gasit cazare toti pentru cai? Eu am de gand sa urmez una din cele doua oferte facute pe aici pe forum ...

 

La reauzire,

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Invers sa fie atunci

Si da, pe 7 iar avem o seara grea...

pe 7 in Excalibur sau Ursu'?

 

Deci pe 31 ne muncim la Apasu si apoi pe 7 la Bikers?

Din pacate pe 7 se prea poate (sigur) sa nu pot veni. "Datorii" personale.

:bow: Pai daca (sigur) nu poti veni, ce te mai pasioneaza bre unde ne destrabalam noi? :bow:

 

Poze din plimbarea de la Brasov

Vrei sa-ti faci calendar pe 2010 cu trotineta?

Astea nu-s poze de plimbare... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

 

cu scuzele de rigoare va anunt ca nu am apucat sa fac rezervare pentru maine. Mai mult, sansele de a ma prezenta la sedinta sunt de 50-50, fiind prinsa cu niste proiecte in perioada asta. Daca nu ne vedem maine, sper sa veniti luni la Carturesti, la conferinta "Motociclete, corp si societate" (am facut si un topic cu mai multe detalii).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E hai! Asta a fost buna. A început cu philip care da anuntul ca gata toți frara DEX. Apoi au început sa "cada" câte unul. Acum a stat...

 

In principiu doar Catalin a zis ca poate veni. Are o bere! Philip tu?

Eu acum astept telefonul mecanicului sa o iau pe tzumpilica după 5 saptamani.

 

P.s. Adi nu vine ca e la munca in seara asta.

Prin urmare as vrea sa intreb restul cetățenilor când vor putea sa mergem? Dacă azi nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

 

sa imi ziceti daca dupa plimbarica de azi trebuie sa pregatesc supica de pui, ceiuturi si pastilute pentru raceala, gripa si guturai :kiss: Apreciez pasiunea dvs. care nu cunoaste ingradirile temperaturii de afara. :P

 

In alta ordine de idei, cu unii dintre voi ma vad maine la Carturesti, poate mai stabilim atunci cand mai punem de o sedinta oficiala.

Razvanescu, sper ca n-ai uitat ca joi, 5 noiembrie, avem treaba in Fabrica (concert IPR). Sper sa poti ajunge, mai ales ca lanseaza album si videoclip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei , si mie ca si unora dintre voi imi pare rau, dar nu voi putea ajunge in seara asta.

Ramane pe data viitoare.

Bye!

 

Razvanescule, te-am vazut azi :kiss: Mergeai spre Predeal in jurul pranzului si ai trecut printre doua coloane de oameni cu rucsaci in spate -- eu eram in cea din dreapta, al cincilea de la cap :-) Am facut semne dar se pare ca cu pufoaica pe mine, cu rucsacul de camuflaj in spate si cu caciula de securist nu m-ai recunoscut :P

 

Era cam frig afara si cam ud pe jos -- sper ca ai ajuns cu bine unde aveai de mers si ca n-ai patit nimic pe parcurs.

 

Asfalt uscat,

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi ziceti daca dupa plimbarica de azi trebuie sa pregatesc supica de pui, ceiuturi si pastilute pentru raceala, gripa si guturai :P Apreciez pasiunea dvs. care nu cunoaste ingradirile temperaturii de afara. :P

 

Raciti eram deja, cel putin eu si Cosmin... asa ca... ce mai conteaza :kiss:

Si daca tot ai mentionat de mica "excursie" pana la mecanic de azi, atasez si cateva poze facute prin zona. Mi s-a parut chiar fain in padure, cu atatea frunze pe jos...

post-44453-1257110303_thumb.jpg

post-44453-1257110311_thumb.jpg

post-44453-1257110319_thumb.jpg

post-44453-1257110325_thumb.jpg

post-44453-1257110330_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi multumim pentru poze!

 

Da a fost minunat, iar zvonurile sunt adevarate: Tzumpilica is ALIVE and kicking!!!

 

Astfel pentru cine vrea sa infrunte frigul, va invit zilnic la o iesire. Doar sa nu ploua/ninga, desi astazi cred ca am avut cate un pic din fiecare. :P

 

@ Sak pe la ce ora (maxim) trebuie sa ne prezentam luni seara?

 

@ Dexter - cand revii din drumetie sa mai dai un semn de viata.

 

@ all - cata vreme avem palinca seara, mergem pe orice vreme!

 

:kiss:

 

P.S. Cica pe sfarsitul saptamanii 12-16 grade! :P

Editat de axicos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...