Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

skvj invata sa vorbesti,gramatical, ia-ti un permis ceva, si un motor (un speed, ceva, carenat,ca astea-ti plac,evident, din astea au baetii in botseni la voi acolo) si nu te mai comporta ca o p1zd4.

Mi-ai luminat calea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

skvj invata sa vorbesti,gramatical, ia-ti un permis ceva, si un motor (un speed, ceva, carenat,ca astea-ti plac,evident, din astea au baetii in botseni la voi acolo) si nu te mai comporta ca o p1zd4.

 

MR ZBG tu daca porti tanga insemna ca si ceilalti trebuie sa poarte?O comunitate moto nu inseamna doar cross-uri,enduro sau speeduri.Ar trebui sa faci cateva cursuri despre treaba asta.Sunt sigur ca sunt multi care te pot ajuta sa respecti motociclistii indiferent ce au intre picioare :D.

PS: Nea Oreste fa si tu un curs de mentorat ca vad ca unii sunt in urma tare fata de ''batranii'' din iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Nea Oreste fa si tu un curs de mentorat ca vad ca unii sunt in urma tare fata de ''batranii'' din iasi.

ce treaba am eu cu el? tine de fiecare cum vorbeste sau ce face... eu nu raspund pentru altii si asa sunt multi care asteapta sa calc gres

 

PS nenea aemtunig crede-ma (poate confirma si el) ca i-am facut morala destul vb tu cu el poate te asculta pe tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MR ZBG tu daca porti tanga insemna ca si ceilalti trebuie sa poarte?O comunitate moto nu inseamna doar cross-uri,enduro sau speeduri.Ar trebui sa faci cateva cursuri despre treaba asta.Sunt sigur ca sunt multi care te pot ajuta sa respecti motociclistii indiferent ce au intre picioare :D.

PS: Nea Oreste fa si tu un curs de mentorat ca vad ca unii sunt in urma tare fata de ''batranii'' din iasi.

 

Tinere, iarta-ma daca ti-am jignit orgoliul de botosanean. Totul era o gluma,eu insumi sunt din BT.

 

Fiecare calareste ce vrea si eu personal nu judec omu' in functie de motorul pe care-l are (sau nu-l are).

 

Da' totusi cred ca orice persoana inzestrata cu un minim de inteligenta imi poate confirma ca acest "skvj" se baga in seama pe toate topicurile ,ca musca-n ***,fara sa aiba ceva concret de spus. Posturile lui,adunate,sunt de genul "UP,la sectiunea bazar.

 

Daca vrei sa ma ajuti cu niste 'cursuri' sau sa ma 'ajuti' sa "respecT" motociclistii, te-astept cu placere in Iasi.

Si nu-l amesteca pe Oreste. Nu cred ca Oreste vorbeste in numele 'comunitatii de motociclisti" din Iasi. Nu cred ca raspunde el pentru ce spune/face careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca am inteles gresit mesajul tau.Orestte a fost adus in discutie pentru ca poate fi un bun mentor pentru cei mai tineri si naravasi in ceea ce priveste ,enduro-speed-chooper.

Nu am zis ca trebuie sa raspunda pentru ceea ce fac altii....insa trebuie ascultat cu siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca am inteles gresit mesajul tau.Orestte a fost adus in discutie pentru ca poate fi un bun mentor pentru cei mai tineri si naravasi in ceea ce priveste ,enduro-speed-chooper.

Nu am zis ca trebuie sa raspunda pentru ceea ce fac altii....insa trebuie ascultat cu siguranta.

 

 

Stai linistit,la cum e tineretul acu',nici dracu' nu le mai poate fi mentor.

 

uita-te ce tipuri de motoare sunt in Iasi/BT (cam care-i ponderea sportivelor), vezi ce procent din aia se 'dau' cat de cat, si cati le-au luat la impresie...si o sa-ti raspunzi singur la intrebare:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Tinere, iarta-ma daca ti-am jignit orgoliul de botosanean. Totul era o gluma,eu insumi sunt din BT.

 

Fiecare calareste ce vrea si eu personal nu judec omu' in functie de motorul pe care-l are (sau nu-l are).

 

Da' totusi cred ca orice persoana inzestrata cu un minim de inteligenta imi poate confirma ca acest "skvj" se baga in seama pe toate topicurile ,ca musca-n ***,fara sa aiba ceva concret de spus. Posturile lui,adunate,sunt de genul "UP,la sectiunea bazar.

 

Daca vrei sa ma ajuti cu niste 'cursuri' sau sa ma 'ajuti' sa "respecT" motociclistii, te-astept cu placere in Iasi.

Si nu-l amesteca pe Oreste. Nu cred ca Oreste vorbeste in numele 'comunitatii de motociclisti" din Iasi. Nu cred ca raspunde el pentru ce spune/face careva.

 

 

 

Tu esti porcul de anul trecut? Ce mai faci Insider?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Se pare ca a inceput din nou sezonul cel putin cateva zile... nu sunt singurul care se plimba de nebun cu motocicleta pe strada vad ;)

 

Am vazut si eu o HONDA CBR125 rosie in fundatie intr-o zi ;))

Editat de ang3ldrak3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot gandesc sa imi scot si eu motorul. Sunt 10 grade acuma afara si e soare si frumos.

 

Voi fratilor ce faceti? ;)

 

Eu l-am scos de vineri seara, am iesit si ieri un pic, azi se anunta vreme mai buna dar parca sta sa ploua si asta ma cam ingrijoreaza, dar chiar si asa am sa ies un pic ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si luni si marti prin centru si am numarat 5 scutere si un nebun pe motor adica eu ;)

 

nimic altceva

Mesaj completat

am fost si luni si marti prin centru si am numarat 5 scutere si un nebun pe motor adica eu :D

 

nimic altceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si luni si marti prin centru si am numarat 5 scutere si un nebun pe motor adica eu :D

 

nimic altceva

+1, am scos banditul dar merg mai tiptil că n-am rca... acu iar s-a racit, 'tui măsa. Las că-i bun Âşi vinul fiert. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
maine prognoza 1-2 grade si orasul e uscat se face vro ieseala de iarna? :))

aveti grija ca mai sunt portiuni de gheata in zonele unde s-a spart vre-o teava sau ies aburi din canal - vezi sos. nationala care duce spre sens pod ros e o pata mare de gheata acolo

Editat de orestte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija ca mai sunt portiuni de gheata in zonele unde s-a spart vre-o teava sau ies aburi din canal - vezi sos. nationala care duce spre sens pod ros e o pata mare de gheata acolo

Asta e undeva pe la Calin prin zona ... presupun ca stia si tacut, bai n'ai putut sa vezi :)

 

 

Iese careva azi, eu as iesi un pic dar parca imi e cam aiurea sa ies singur ... doritori ???

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut fratilor, hop si eu cu o semnatura. Ma nu mesc Vlad si cu mandrie spun ca sunt din Iasi, am 23 ani si sunt cosmetician de tabla :) (Tinichigiu-Vopsitor). Sunt o clasa ceva mai mica ca voi si dedin un Yamaha YZF r125 '08. Am reusit sa ajung anul trecut la primul meu motofest si acum mor de nerabdare sa il chefuim si pe cel de anul acesta. Sunt mare fan al curselor lungi de accea am facut ochii cat cepele pe forum sa vad cand ne-am putea intalni toti sa vedem si noi un pic cat de tare s-au adancit gropile prin tara.

V-as dori acum sanatate si bogatie dar stiu ca astea mai putin conteaza, in schimb va urez un calduros asfalt curat si uscat. Salutare de la kinderei :P

post-54737-1297147165_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...