Sari la conținut

Hostess Smaeb


cristinik
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere faptu' ca vreau sa fiu cat mai curand o motociclista si cu motor ,nu doar cu carnet :moto: ma straduiesc sa strang finantele necesare cat mai repede si orice sursa de venit suplimentara fata de cea actuala este binevenita. Asa ca, dragi participanti la SMAEB care aveti nevoie de fete ca hostess va stau la dispozitie :moto:

Am mai lucrat ca hostess la diverse evenimente, si lucrez si in prezent la Beck's, am fost si animatoare la Surprize,deci draguta sunt .....:moto:

Cred ca m-am laudat destul si sper ca o sa se gaseasca cineva care sa imi si raspunda on topic cat de curand :moto:

 

P.S. Am incercat sa pun si poze da' sunt prea mari si nu stiu sa le micsorez ca sa le pot atasa. :moto: pt cei interesati pot sa le trimit pe mail

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere faptu' ca vreau sa fiu cat mai curand o motociclista si cu motor ,nu doar cu carnet :moto: ma straduiesc sa strang finantele necesare cat mai repede si orice sursa de venit suplimentara fata de cea actuala este binevenita. Asa ca, dragi participanti la SMAEB care aveti nevoie de fete ca hostess va stau la dispozitie :moto:

Am mai lucrat ca hostess la diverse evenimente, si lucrez si in prezent la Beck's, am fost si animatoare la Surprize,deci draguta sunt .....:moto:

Cred ca m-am laudat destul si sper ca o sa se gaseasca cineva care sa imi si raspunda on topic cat de curand :moto:

 

P.S. Am incercat sa pun si poze da' sunt prea mari si nu stiu sa le micsorez ca sa le pot atasa. :moto: pt cei interesati pot sa le trimit pe mail

Si modesta vad :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna "hostess" ?:moto: dooohhh.....

 

Sunt fete frumoase, in general provenind de la agentii de modele, care stau la standurile expozantilor cu scopul de a atrage mai multi vizitatori decat o fac produsele expuse in sine :moto: . Mai scurt spus, cireasa de pe tortul expozitiei :moto: .

 

@cristinik - cred ca ai avea mai multe sanse printr-o agentie (probabil esti inscrisa deja avand in vedere experienta pe care spui ca o ai); in alta ordine de idei, booking-ul nu prea este o activitate pe care o fac modelele ci agentiile care le reprezinta.

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Am incercat sa pun si poze da' sunt prea mari si nu stiu sa le micsorez ca sa le pot atasa. :moto: pt cei interesati pot sa le trimit pe mail

 

Pozele potzi sa le micshorezi foarte ushor folosind ACDSee... Daca-l ai instalat pe comp, ii simplu.. pur shi simplu, cand te uitzi la poza, dai CTRL+R... o sa-tzi apara o fereastra in care o sa te intrebe ce dimensiuni vrei pentru poza... ii dai 800 x 600 sau 1024 x 768 shi gata.. ai facut poza mica... :moto:

 

Bafta!!! DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista sectiunea "locuri de munca" Te rog s-o folosesti cu succes.

 

Iar restul care sunt pe langa subiect - nu e nici prima nici ultima femeie frumoasa de pe lume, asa ca nu sariti la castana aiurea.

 

Closed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...