Sari la conținut

Meet ANKA


zaelu
 Share

Postări Recomandate

Foarte frumoasa Ancuta ta ....

F4 este o motocicleta pe care ajungi sa o iubesti cel puti eu o iubesc pe Joshephine a mea...

 

In ce ai inbracata bascula?

 

Se vede ca a fost super intretinuta...iti urez sa o stapanesti sanatos si sa nu te plictisesti de ea

 

Asfalt uscat sub roti si in suflet cand ploua afara!

Editat de Sorceror
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bascula e neimbracata... asa a iesit metalul ei la pozat. Pozele au luminozitatea si contrastul putin crescute pentru ca nu am avut un super aparat foto si in spatele blocului e putina umbra.

 

Mersi de urari, asemeni si tie!

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te inteb si eu ceva .. nu e obligatoriu sa-mi raspunzi .. dar daca vrei ai fi ok ..

pret ?

an ?

 

Iti raspund eu la an ...este modelul din 2000....pret extimativ pe undeva intre 2700 si 3000 dar iti va confirma propietarul cat a dat pe ea, oricum se vede ca a fost si ca este iubita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A costat 2800.

 

Acuma daca a fost data pe pista sau nu... pe mine ma incalzeste mai putin... am vazut ca multi cind vind lauda mobrele de genu asta ca nu au fost date pe pista... e ca si cum ai zice... "vind vaca de 10 ani, nedata la buhai." :(

 

Nu stiu basculele pe dinafara de la F4 sau F41 (ca-s nub :) ) si nici daca a avut vreun accident major sau minor.... are o oglinda usor jmirgheluita dar carenele sint intacte. Sudurile par OK, ma gindesc ca daca a avut vreo buseala in astia 9-10 ani ai ei (a fost inmatriculata in ianuarie 2000 prima oara deci pare '99) nu o fi fost grava. De exemplu... proprietarul se chema: Mariani Simona... nu imi dau seama ce sex o fi avind din nume... fiind italian... :D dar daca a fost femeie si are doar 23600 (again, nu stim cit de reali dar nu pare uzata cine stie ce) ar putea sa nu fi fost chiar rupta in doua :) .

 

Uite inca ceva poze mai de aproape care nu au incaput in threadul initial din cauza limitei.

 

th_P1110583.jpg th_P1110589.jpg th_P1110593.jpg th_P1110595.jpg

 

th_P1110588.jpg th_P1110587.jpg th_P1110585.jpg th_P1110584.jpg th_P1110586.jpg

 

 

Anyways... I like her. :cheers:

 

Azi poate reusesc si eu sa merg cu ea... ca am avut un pansament pe ochi ultimele 2 zile... o "bucata de fer" dintr-un motor nerodat mi-a sarit in ochi inainte sa apuc sa cobor viziera la plecarea de la un stop. desi mi-a ramas ochiu sting in midriaza ca prostu... "gaj'mia".

 

P.S. Pe aripa fata sint urme de la lipiciul de la 2 abtibilde cu omuletul Michelin (are cauciucuri pirelli), nu imi plac abtibiltele asa ca le-am smuls.

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

furca si bascula de F4i sport sau F4i, a suferit un transplant la viata ei..

in rest arata misto, sa o stapanesti sanatos, e super motocicleta.

 

Din noile poze, bascula pare a fi vopsita (desi nu inteleg de ce ar face cineva asa ceva).

Iar furca nu prea are culoarea "sport" :cheers:

 

 

Cum sunt franele? Mai ales fata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia acu' intrai pe thread eh? ce-ti e si cu iahu asta... :makeout:

 

merci, ne vedem pe autobahn da' la anu aproape sigur.... me nub, much to learn I have... + criza lu papuc.

 

P.S. Vezi ca la noi la Bucuresti asfaltu e mai negru dupa ce il uda distrusii aia de la primarie... cica e mai curat orasu asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de info... pe unde se gaseste asa ceva? Obisnuite-le magazine de "bricolage" sau stii ceva la sigur?

 

 

He he, nu stiu sigur de unde se ia, eu am luat de la un vecin acum ceva timp, insa am de vanzare daca te intereseaza "Caramba Spezial-Loser" http://www.ciao.de/Caramba_Spezial_Loser__2334721 ( sa vezi despre ce e vb ) Pretul este de 35 de lei. Daca te intereseaza da-mi de stire, poate ne intalnim si iti prezint " marfa" :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[.

 

P.S. Vezi ca la noi la Bucuresti asfaltu e mai negru dupa ce il uda distrusii aia de la primarie... cica e mai curat orasu asa...

 

 

perfect adevarat ,poate si-or da seama si ei de asta...de fapt cred k incep sa visez frumos :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o si eu pe ANK ieri la AMCKart... Arata bine. Ai grija de ea ca sa o ai la fel si peste un an!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Metal Heart... ti s-a parut :), nu am drumuri pe la circuit inca.... mai am de invatat la basics...

 

Pai, atunci sa fie doua F4 cu ANK in Bucuresti?

Cat despre "basics" gen franari, accelerari, inclinari, pozitie in sa etc, astea se pot invata foarte bine pe circuit, mai ales ca acolo este un loc destul de safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...