Sari la conținut

free bikers hunedoara 13-16 august 2009


Postări Recomandate

nu are nimeni poze de la burnoutu de sambata seara, cand am dat eu cu arpi spate-n spate....sau filmari ceva....eu am avut o eroare pe card si am pierdut cateva poze:D o sa le pun si pe ale mele sper ca destul de curand:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai caline cu poziliiii....mai ales una in special...cu 2 bembeuri... :)

 

 

Credema ca de 2 ore ma chinui sa gasesc pozele si nu dau de ele nici cum . Am avut ceva probleme cu calculatoru si a lucrat cineva la el, sar putea sa mi le fi mutat pe undeva si nu dau de ele :) ! Dar sper sa le gasesc cat de curand si le pun ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rau imi pare ca nu am ajuns. :D Anul viitor am planificat sa venim tot grupul. Felicitari Achime! Felicitari echipei organizatoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa toate chestiile frumoase vazute , traite , simtite la voi la festival , mi-am adus aminte de momentul de vineri seara , cand in intunericul acela , s-au vazut de undeva de pe deal coborand faclii aprinse , si au aparut Cavalerii si Domnitele lui Iancu de Hunedoara . show-ul facut de acestia a fost MAGNIFIC .

Nu am mai vazut ceva asemanator decat la un show medieval in Germania , dar acolo parca a fost cam sec pt ca era fara bikeri , si fara atosfera facut de motociclete .

Pastrati locatia , este foarte frumoasa , ne batuta de piciorul omului foarte mult , salbatica !

Astept sa ne vedem la anu cu bine , si astept sa vedem ce surprize ne mai pregatiti !

 

Salutare din Austria !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam astea au fost pozele de la mine...voi m-ai pune filmuletele...si probabil alte poze de pe un alt aparat(dar nu promit)

legat de poze, pe formu nu le poti pune decat la o anumita rezolutie si sunt cam mici, daca vrei poti sa le pui pe Mypictures.ro aici poti sa le pui asa cum sunt mari facute de aparat si sa le putem lua si noi la rezolutia lor normala :) dupaaia pune linkul de la album aici. asta doar daca vrei, eu am venit doar cu propunerea. Respect de la arad :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee buna pt cei care vor sa le downloadeze la dimensiunea lor mare....

Eu le-am micsorat si le-am pus asa pt ca unii prefera sa le vada micute si sa se uite doar la cele care par interesante.....si poate nu prea intra pe linkuri...

Dar am sa le pun si pe acel site si voi pune linkurile...Buna idee...Mersi

 

Poate pana da frigul ne intalnim pe undeva la mijloc intre Arad si Deva....

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee buna pt cei care vor sa le downloadeze la dimensiunea lor mare....

Eu le-am micsorat si le-am pus asa pt ca unii prefera sa le vada micute si sa se uite doar la cele care par interesante.....si poate nu prea intra pe linkuri...

Dar am sa le pun si pe acel site si voi pune linkurile...Buna idee...Mersi

 

Poate pana da frigul ne intalnim pe undeva la mijloc intre Arad si Deva....

 

Respect

:) si sa il luati si pe yedutz , oricum daca mai dam pe acolo is sun eu pe el :wacko:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul Moto FREE BIKERS Hunedoara :

 

-- Multumeste tuturor participantilor la editia a 2-a a festivalului moto FREE BIKERS WEEK - SAPTAMANA MOTOCICLISTILOR LIBERI !!!

Ne cerem scuze pentru micile neplaceri cauzate de penele de curent , dar a fost o problema care nu a tinut de noi , tot din aceeasi cauza sonorizarea de vineri a lasat de dorit .

Din posturile aparute , am constatat ca multa lume nu a stiut de existenta dusurilor .Datorita lipsei de apa curenta ,accestea au fost amplasate in spatele scenei , iar pt intimitatea au fost acoperite cu o plasa de camuflaj . Pentru la anul vom incerca sa le facem cat mai vizibile .

Multumim pe aceeasta cale si ORDINULUI CAVALERILOR DE HUNEDOARA pentru show-ul medieval de vineri seara .

Multumim sponsorilor care ne-au sustinut .

MULTUMIM pentru comportamentul de care ati dat dovada , speram ca v-ati simtit bine la festivalul nostru , si va invitam si la EDITIA A 3-A FREE BIKERS WEEK 2010 in numar cat mai mare .

 

PENTRU CA ROMANIA VA CRESTE PRIN BUN SIMT SI RESPONSABILITATE !!!

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul Moto FREE BIKERS Hunedoara :

 

-- Multumeste tuturor participantilor la editia a 2-a a festivalului moto FREE BIKERS WEEK - SAPTAMANA MOTOCICLISTILOR LIBERI !!!

Ne cerem scuze pentru micile neplaceri cauzate de penele de curent , dar a fost o problema care nu a tinut de noi , tot din aceeasi cauza sonorizarea de vineri a lasat de dorit .

Din posturile aparute , am constatat ca multa lume nu a stiut de existenta dusurilor .Datorita lipsei de apa curenta ,accestea au fost amplasate in spatele scenei , iar pt intimitatea au fost acoperite cu o plasa de camuflaj . Pentru la anul vom incerca sa le facem cat mai vizibile .

Multumim pe aceeasta cale si ORDINULUI CAVALERILOR DE HUNEDOARA pentru show-ul medieval de vineri seara .

Multumim sponsorilor care ne-au sustinut .

MULTUMIM pentru comportamentul de care ati dat dovada , speram ca v-ati simtit bine la festivalul nostru , si va invitam si la EDITIA A 3-A FREE BIKERS WEEK 2010 in numar cat mai mare .

 

PENTRU CA ROMANIA VA CRESTE PRIN BUN SIMT SI RESPONSABILITATE !!!

 

 

 

 

RESPECT

lasa mai Achim ca o fost blana tot. Organizarea a fost de exceptie si tin sa spun ca Aradul s-a simtit foarte bine la voi :wacko: Respect de la Arad. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...