Sari la conținut

Intalnirea De La Sibiu Anulata


andreigin
 Share

Postări Recomandate

Deoarece Clubul nostru este implicat in organizarea raliului REDBULLROMANIACS am hotarat ca anul acesta sa nu se mai tina intrunurea se la Sibiu. Va multumim tuturor de intelegere.

 

Ride Safe

 

www.redbullromaniacs.com

www.xventure.net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :blbl: :goodposting: pacat...anul asta ne palnificasem ca punct de plecare inr-un tur al tarii intrunirea de la Sibiu, adica Sibiu-Iasi-Odorhei in 2 saptamani si un we. Ar fi al 3-l3a an consecutiv in care nu ajung la Sibiu...acum 2 ani s-a anulat , anul trecut n-am putut veni . Era una din cele mai tari intruniri ale sezonului.

Asta e, planificam altfel :angryfire: ...ceva propuneri pentru w-e ala ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super nasol. Intalnirea de la Sibiu o asteptam cel mai mult (dupa cea de la Targu Secuiesc). Mi-a parut rau si acum 2 ani. Pacat. Chiar trebuie sa se excluda una pe alta? Anul trecut a fost foarte bine ca au fost amandoua. Oricum, bafta

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa nu puteti organiza 2 evenimente, mai bine unu si bine facut (nu ca pana acum nu a fost super). Din monent ce raliul REDBULLROMANIACS este cel mai tare eveniment moto al tarii, eu va urez mult succes. Vom plange dupa intalnire, dar poate se gasesc alti organizatori.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum (exceptie intrunirea de acum doi ani- anulata ) nu am lipsit de la Sibiu, dar se pare ca sunt obligat s-o scot din calendarul intrunirilor pe care le frecventez si asta nu din vina mea.

:angryfire: :eek: :angryfire: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama ce ma oftic :angryfire: Anu trecut m-am simtit super bine acolo, si chair as fi vrut sa mai repet experienta, anual daca ar fi posibil.

Pacat.... mare pacat..... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...