Sari la conținut

Honda hornet din 99'


arycy
 Share

Postări Recomandate

multumesc de aprecieri ! :D

Mesaj completat

sa asta dupa ce am cazut cu ea :D post-46724-1252730045_thumb.jpg

Mesaj completat

dar o sa o repar si va arata mai bine ca inainte ! :D

Mesaj completat

si cateva poze dupa o scurta sedinta foto : :D post-46724-1252730546_thumb.jpgpost-46724-1252730541_thumb.jpgpost-46724-1252730515_thumb.jpgpost-46724-1252730510_thumb.jpgpost-46724-1252730505_thumb.jpgpost-46724-1252730500_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Frumos motor. Mi-am dorit asa ceva dar din pacate nu am avut bani si am luat ceva mai ieftin.

Am avut norocul sa conduc un Hornet al unui prieten din Bucuresti. Si am ami condus si alte motoare. Nimic nu se compara cu Hornetul. E foarte manevrabil , in curbe se descurca excelent.... are rezerva de putere. Este dupa parerea mea una din cele mai reusite motociclete care au aparut pana acum. Urmatorul meu motor vreau sa fie o viespe. Nota 10 + pt. Honda Hornet si numai cuvinte de lauda .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa si ? pana la urma care este problema voastra ? cand am cumparato ? ....cat am dat pe ea ? o vand ? nu o vand ? cu cat ?

daca aveti chef de insulte va rog sa va insultati cat vreti , intre voi . eu nu raspund la insulte

1. deci , daca cumva ma grabesc si scriu 'semerincuri' in loc de semeringuri , sau dupa semnatura pe care o am , deduceti voi ca eu sunt cocalar ? asta inseamna ca voi sunteti 'motoforumisti' cum zic unii sau ganditi ca ei ; nu ma cunoasteti , nu stiti cine sunt , ce fel de caracter am sau ce fel de persoana sunt , asa ca va rog sa va abtineti cu alte comentarii la adresa mea .

2. acel topic a fost facut in spirit de gluma , caterinca ( daca stiti ce este aia ) nu sa o vand dar daca primesc o oferta buna sau daca cineva este interesat sa o cumpere ma intreaba pretul real nu ce am trecut eu acolo .

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...