Sari la conținut

Enduristi La 125?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe astazi dim m`am plimbat cu ofens si cu inca un baiat cu un xt......prea jmecher.....pacat ca nu prea m`am tinut dupa ei :) ......si cand am plecat de la scoala am mers pe o ploaie torentiala :moto:((((((( .....fleasca m`am facut pana acasa :blink: ....acum am pus geaca si manusile la uscat :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Smile: bravo, barosane! vezi ca se poate?

 

 

 

hai sa va povestesc ceva...acum 2 zile....

ma trezesc la 7, mananc si ma apuc d invatat...la 10 suna diriga sa semnez inscrierea la BAC...ma gandesc sa bag viteza=>motorul(cu gume de cross pe el)...raman fara benzina, trec pe rezerva....bag benzina de 25 ron.....ajung la scoala, semnez si plec....in fata liceului ma intalnesc cu o tipa cu un atv....o intreb daca vrea sa se dea....ma intreaba: "acum?" hai....ii spun "ba, gagico, abia a plouat, stai in banca ta, daca vrei merem sa vedem cum e terenul, dar nu intram ca e noroi mare"...asta fiind la ora 11....ajungem la manastirea dealu....noroiul bunicel....ne gandim: "hai sa intram...dar nu prea mult ca avem treaba"....noroi super, apa, platoul era deja scurs:"ba, daca tot avem benzina...hai sa vedem pe unde mai merem".....m-am intors cu ea in oras pe la 3....plini de noroi, aveam noroi si in casti.

Editat de Achile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Smile: bravo, barosane! vezi ca se poate?

hai sa va povestesc ceva...acum 2 zile....

ma trezesc la 7, mananc si ma apuc d invatat...la 10 suna diriga sa semnez inscrierea la BAC...ma gandesc sa bag viteza=>motorul(cu gume de cross pe el)...raman fara benzina, trec pe rezerva....bag benzina de 25 ron.....ajung la scoala, semnez si plec....in fata liceului ma intalnesc cu o tipa cu un atv....o intreb daca vrea sa se dea....ma intreaba: "acum?" hai....ii spun "ba, gagico, abia a plouat, stai in banca ta, daca vrei merem sa vedem cum e terenul, dar nu intram ca e noroi mare"...asta fiind la ora 11....ajungem la manastirea dealu....noroiul bunicel....ne gandim: "hai sa intram...dar nu prea mult ca avem treaba"....noroi super, apa, platoul era deja scurs:"ba, daca tot avem benzina...hai sa vedem pe unde mai merem".....m-am intors cu ea in oras pe la 3....plini de noroi, aveam noroi si in casti.

 

Asaa...... si dupa....? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Smile: bravo, barosane! vezi ca se poate?

hai sa va povestesc ceva...acum 2 zile....

ma trezesc la 7, mananc si ma apuc d invatat...la 10 suna diriga sa semnez inscrierea la BAC...ma gandesc sa bag viteza=>motorul(cu gume de cross pe el)...raman fara benzina, trec pe rezerva....bag benzina de 25 ron.....ajung la scoala, semnez si plec....in fata liceului ma intalnesc cu o tipa cu un atv....o intreb daca vrea sa se dea....ma intreaba: "acum?" hai....ii spun "ba, gagico, abia a plouat, stai in banca ta, daca vrei merem sa vedem cum e terenul, dar nu intram ca e noroi mare"...asta fiind la ora 11....ajungem la manastirea dealu....noroiul bunicel....ne gandim: "hai sa intram...dar nu prea mult ca avem treaba"....noroi super, apa, platoul era deja scurs:"ba, daca tot avem benzina...hai sa vedem pe unde mai merem".....m-am intors cu ea in oras pe la 3....plini de noroi, aveam noroi si in casti.

bvbv :P

 

 

mai baietzi vedetzi ca se vinde tdr`ica....si nu se da singura.....vine cu un piston+segmenti+aripa fata+aripa spate toate noi si numai bune de pus la pastrat pt vremuri rele....daca auziti pe cineva puteti sa dati id`ul body_smile sau un nr de tel:0724929167 chiar va rog X-(.....si pt ca e in sezon dau si casca :P ca bonus :P

 

B) :blink: :lol: :lol: :lol: :crack: :what: :lol: :lol: :ok:

 

p.s. am kit lantz(lantz+pinion fata+pinion spate)originale si noi noutze......puse acum 3 4 saptamani.......si baterie noua :D

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut acu cateva zile una bucata yamaha XT 125 R albastru in zona de nord a bucuresti-ului (chibrit - chitila). Sa se prezinte pe forum cu un id de messenger. Va multumesc anticipat. Si voi, restu care mai aveti xt-uri, sariti cu iduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...

atzi murit?? hai sa trezim topicul asta!!(trec si eu la 125....o yamaha Yz 125 pro-circuit de 42 cp)

Cine vrea un motor bunicel pt enduro-cross? /index.php?showtopic=62320

 

 

YZ Rulez. Eu o am de 1 an si am participat cu ea si in CNE si la cateva curse de motocross. Vreau sa zic ca sunt extrem de multumit de ea si in comparatie cu KTM 125 SX este mult mai manevrabila ( am avut inainte de YZ un SX `04 si `05). Yz 125 este o motocicleta care poate satisface orice nevoi pe off-road.Multa bafta

post-7750-1159274862_thumb.jpg

post-7750-1159274874_thumb.jpg

post-7750-1159274908_thumb.jpg

post-7750-1159274939_thumb.jpg

post-7750-1159274984_thumb.jpg

post-7750-1159275033_thumb.jpg

post-7750-1159275092_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

post-20502-1191334680_thumb.jpg

 

La un an de zile de la infiintarea acestui topic, iata ca apar eu pentru a-l reinvia! Frumusetea din poza e a doua mea dragoste ( prima e tot o Aprilia Pegaso, dar de 70cmc ) , Aprilia Pegaso 125....Poza e facuta inainte de "programarea la coafor", cand i-am dat jos toate cele de pe ea si am aranjat-o ca la carte....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic...

 

 

pe acolo imi tin motorul,dar eu stau in militari...acolo am bunicii...

 

--- Mesaj completat în 03 Oct 2007 20:01 -------------
se vinde tdr-ica daca va intereseaza dati un pm si va mai trimit niste detalii...

post-11499-1191430855_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...