Sari la conținut

Chopper Academy - Chapter Calarasi Party


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

cine stie ... cunoaste! :) cine nu ... "curiozitatea a omorat pisica" ...

lasa , lasa ca au anuntat frig noaptea, asa ca s-ar putea sa nu se mai gaseasca ramele, sa intre in oo la caldura

:agree:

Mesaj completat

Pana una alta, va asteptam pe plaja de la Lehliu sa o facem lata, unii lunga (dupa putinte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ca traseu, de mers pe A2 pana la Lehliu, apoi drumul spre Valea Argovei si apoi spre Danesti ...

Daca va incurcati , intrebati de Baraj iar acolo intrbati de ... plaja ....

Va pun si doua harti. Bafta!!!!

post-39882-1252585122_thumb.png

post-39882-1252585306_thumb.jpg

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma primiti si pe mine ? :cheers:

 

Logan, te asteptam cu drag, nu trebuie sa intrebe nimeni daca poate sa vina ci doar sa se intrebe pe el insusi daca merge pe 2 roti sau nu, deci, altfel spus,daca ai un motor si nu ai stare, atunci nu mai sta pe ganduri!

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma primiti si pe mine ? :cheers:

 

Logane ce ai tata ai innebunit.... evident ca nu te primim....decat daca te faci pilaf si ne plimbi pe toti cu hidrobicicleta.

Asa ca hai la baute si pedale.

 

PS: Cine reuseste sa isi faca motorul hidromotocicleta ii cant la chitara 3 secunde, ca doar atat am invatat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Eu vreau sa dau si la peste deci imi doresc liniste...

 

Acu ca am vazut harta, iti pot spune ca poti da la peste pe canal, inspre Pupaza (Frasinetul de Jos, mai exact, dar local e cunoscuta ca Pupaza), de partea ailalta a barajului. Am rude acolo si mi-au spus ca acolo, pe canal, trage de rupe. Nu stiu in balta aia, unde e plaja, cum merge, ca de acolo nu am "inside tip". Zona e frumoasa. Dixtractie placuta!

A, de la Lehliu pana la Frasinet drumul e asa si asa. Nu e rupt, dar nici de dat in goarna. Plus aveti grija prin sate, ca in unele locuri sunt curbe cu vizibilitate scazuta. Mai ales in Valea Argovei, puteti fi tentati sa ii dati in vale usor in goarna, dar urmeaza in varful dealului o curba stransa, daca imi aduc bine aminte.

 

Varianta 2: Bucuresti, inspre Oltenita (puteti sa faceti inspre Luica imediat dupa saltul Soldanul, drumul este perfect), Manastirea, la biserica din Manastirea e o intersectie, o luati stanga. De aici drumul e un pic nasol, cativa km, dar mai sunt doar 15 km. Sate intalnite: Coconi, Sultana, Curatesti, Tariceni, Luptatori si Frasinet. Avantaj: km nasoi mai putini si mai putin aglomerat. - total 82 Km - ruta cu rosu

 

Vad insa ca se poate lua dupa Luica, ianinte de a intra in padure, catre stanga pe DJ201B, si se ajunge in Ostrovu, apoi in Frasinet, dar nu stiu cum e drumul pe acolo. - total 64 Km - ruta cu albastru

post-10458-1252665594_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(crosspost telegrafic)

 

A fost super tare STOP Baietii de la CA Calarasi (organizatorii) s-au purtat cu noi parca am fi fost de-ai lor STOP Ne-am simtit "ca acasa", a fost mancare, a fost bautura, au fost concursuri -- ce sa mai, a fost tot tacamul STOP Pozele facute de subsemnatul si SaK se pot vedea aici http://gallery.linux360.ro/v/linux360-free...ing/ca-cl-2009/ sau descarca sub forma de geamantan de aici http://atlas.linux360.ro/~csdexter/data/mo...pperacademy.zip (133MB)

 

Cam asta e,

Asfalt uscat si la mai mare,

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM dat si noi o fuga de 220 km.4 motoare-160 km de autostrada,vreo 60 de teren variat.Locatie de nota 10.Atmosfera lejera,oameni de treaba,motoare ,muzica,bere din partea casei,pastrama si branza de calitate la fel.Concursuri motociclistice-busa a demonstrat ca merge si incet deoarece am pierdut locul 1 la mustata.Pacat ca nu am mai putut ramane la focul de tabara si distractia care a ramas in urma noastra,dar dimineata mergem la munca.O initiativa frumoasa si o dupaamiaza petrecuta frumos.Sunt deja invidios pe cei ce au ramas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa continui si eu, da, imi pare rau de focul de tabara pe care l-au pregatit baietii acestia de treaba si pentru care as fi dat orice sa il vad, dar, nu eram pregatiti sa ramanem in schimb am profitat din plin de toate care au fost pregatite.

inca odata BRAVO BAIETI !!!

Asteptam revederea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI !!!

O mana de oameni au reusit sa faca totul impecabil. Nu exista minusuri la intalnirea asta, numai cuvinte de lauda.

O locatie frumoasa, mancarea buna (branza si pastrama au fost extraordinare), bautura din belsug, oameni primitori si prietenosi.

Imi pare rau ca a trebuit sa plec inainte de focul de tabara, dar cei mici nu mai rezistau si eram cam "obosit" sa ma intorc.

 

Inca o data: FELICITARI !!! Prieteni dragi, jos palaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa facem totul in asa fel incat sa fie toata lumea multumita si speram ca ne-a iesit.

Ne bucuram ca ne-ati onorat cu prezenta, ca v-a placut si v-ati simtit bine. Pacat ca, din diverse motive, unii dintre voi nu ati putut ramane pana la final asa cum ati fi vrut. Va multumim inca o data pt participare si speram sa mai veniti si la urmatoarele party-uri pe care le vom organiza.

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...