Sari la conținut

filmari enduro


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 726
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Face un admin topicu asta sticky?

 

multumim de link.

pentru echidistanta fata de toti organizatorii de concursuri, nu cred ca trebuie facut sticky. Si crede-ma ca sunt cel mai mare fan al Rom Extr Adv :-)

O sa apara in curand un topic destinat REA 2010 in sectiunea concursuri si o sa-l punem si acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim de link.

pentru echidistanta fata de toti organizatorii de concursuri, nu cred ca trebuie facut sticky. Si crede-ma ca sunt cel mai mare fan al Rom Extr Adv :-)

O sa apara in curand un topic destinat REA 2010 in sectiunea concursuri si o sa-l punem si acolo

 

Ionut, ai inteles gresit, eu ma referam la un sticky cu topicul intreg, filmari enduro adica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut, ai inteles gresit, eu ma referam la un sticky cu topicul intreg, filmari enduro adica.

 

aha. las' ca daca e de interes se tine singur "sus" :)

Mesaj completat

_______________________________________________

 

tough one 2009 - 10 zile e pe transfer.ro aici http://dl.transfer.ro/transfer_ro-30mar-e4b5a4748b32d3.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

REA 2009 doar Moto! Mai sunt de la umorfin(Otil) si sectiunile atv quad.

 

Apropo de Tough One, cam nesportiv gestul lui Knight de la start, in care ii baga cotul in piept la Taddy. Si cand ajunge la motocicleta pleaca exact ca sa ii taie lui calea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cat de talentat e , pe atat de c a c a n a r, si nu rateaza nici o ocazie sa arate ca nu stie sa piarda.

 

deh

 

multi nu stiu sa piarda.... lui Stoner la MotoGP stau sa ii plezneasca venele pe frunte de nervi.... valabil si pentru Rossi si Lorenzo.... Pedrosa este amarat si cand invinge....

 

Sau daca ati observat fata lui C. Despres prin competitii?

 

Chestia asta cu orgoliul tine foarte mult si de ambitiilea individului, chiar si de nivelul de performanta la care a ajuns....

 

Uman este justificabil... sportiv nu....

 

Cu toate astea tot pe DK il prefer. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deh

 

multi nu stiu sa piarda.... lui Stoner la MotoGP stau sa ii plezneasca venele pe frunte de nervi.... valabil si pentru Rossi si Lorenzo.... Pedrosa este amarat si cand invinge....

 

Sau daca ati observat fata lui C. Despres prin competitii?

 

Chestia asta cu orgoliul tine foarte mult si de ambitiilea individului, chiar si de nivelul de performanta la care a ajuns....

 

Uman este justificabil... sportiv nu....

 

Cu toate astea tot pe DK il prefer. :lol:

 

Da, si la mine Knight ramane in topul riderilor preferati, dar sunt uimit de cat de nesportiv e, imi lasase o alta impresie, de nice guy. Clar, clar pune mult suflet in curse si intr-un fel e scuzabil ce face.

 

In alta ordine de idei, un super amateur HD http://www.youtube.com/user/arturfolia#p/a/u/1/9k9z0SL8PZE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husqvarna te 250 2010 Florian POP and Many Gyenes ktm 300 2t,

viteze mari, loc putin ....... pilotaj extrem :lol:

Frumos filmul. Baietii chiar se dau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husqvarna te 250 2010 Florian POP and Many Gyenes ktm 300 2t,

viteze mari, loc putin ....... pilotaj extrem :lol:

Chiar imi place ktmu exc300 am auzit ca e singurul din lume care mai e in 2t si are far si care se mai fabrica!

Editat de MotocrossYz85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar imi place ktmu exc300 am auzit ca e singurul din lume care mai e in 2t si are far si care se mai fabrica!

 

Cumpara un aparat auditiv, ca ai auzit foarte foarte prost. Sunt multe motociclete in 2t de 300cc cu fac care inca se fabrica, vezi gas gas, tm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
cobra zboara

ce nu se vede in filmulet este ca, in urma loviturii protectia(carapacea) de la coloana lu oliv s-a crapat...

 

cum naiba de so rupt ghidonu ala :) Parca a lovit si ghidonul lui Oliv, dupa lovitura in spate .. dar totusi .. asa usor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitate mai atent la video, gen minutul 2 secunde 40. Ai sa vezi ceva interesant :P

 

 

Gata, m-am ginit :)

Mesaj completat

In alta ordine de idei, care mai aveti careva ceva de la Throttle Entertainment?

Eu am asa (n-am rabdare sa vad care au fost puse) Romaniacs 2007, 2008, 2009, LMS 2005, 2006 si 2008, TTO 2009.

Le samsarim ca pe surprize turbo? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, m-am ginit :)

Mesaj completat

In alta ordine de idei, care mai aveti careva ceva de la Throttle Entertainment?

Eu am asa (n-am rabdare sa vad care au fost puse) Romaniacs 2007, 2008, 2009, LMS 2005, 2006 si 2008, TTO 2009.

Le samsarim ca pe surprize turbo? :P

 

Am Hells Gate 2009, T1 2009, Hourney to hells gate 2008( Taddy si un fmx-er american, mike metzger mai exact) The roof of Africa 2009 si erzberg 2008, romaniacs 2009.

 

Urc eu, urci si tu?

Mesaj completat

 

OffRoad arena 2009

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...