Sari la conținut

Excursie Jud. Arges


Postări Recomandate

Am plecat ieri dimineata la 9 de la Everest eu , Cobra cu Cbr`u 125 si Slice& DIce cu Mito 125 spre Curtea de Arges...autostrada muci ( Biiiiiiip ) , super la Curtea de Arges ! De acolo trebuia sa mergem la Bradet unde sa innoptam la o prietena de familie care are o pensiune...am luat`o pe drum gresit spre Balea Lac...ne`am prins de chestia asta pe parcurs si am intors :hurt: ,dupaia ne`am dat pe niste super serpentine pana la Bradet (sosea curata,asfalt perfect,masini putine spre deloc ,curbe :lol: ) ...Azi dimineata trebuia sa plecam la barajul de la Vidraru dar ploua torential asa ca am luat`o spre Bucuresti...uzi fleasca,ne`a plouat pana pe autostrada :angryfire: , eu cu casca cu viziera oglinda nu prea vedeam nimica...acum 2 ore am ajuns si noi obositi,uzi dar fericiti :lol:

 

las si pe restu sa povesteasca si pe cobra sa puna poze

 

 

:eek: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse, eu inca sunt uitmit ca TZR-ul tau a rezistat atat de mult :angryfire: In rest a fost super tare toata plimbarea (mai ales curbele :eek: ).O sa las pozele sa vorbeasca de la ele :hurt:

Sper ca in vacanta de vara sa ajungem si la Babele :angryfire: Restul pozele sunt la Slice&Dice asa ca asteptam pe el sa le puna

post-5265-1145458115_thumb.jpg In drum spre Bucuresti pe DN1

post-5265-1145458186_thumb.jpg Pauza pe autostrada Bucuresti-Pitesti

post-5265-1145458940_thumb.jpgPauza pe autostrada Bucuresti-Pitesti

post-5265-1145458985_thumb.jpg

post-5265-1145458280_thumb.jpg

post-5265-1145459086_thumb.jpg

post-5265-1145459112_thumb.jpg

post-5265-1145458321_thumb.jpg

post-5265-1145458368_thumb.jpg

post-5265-1145458474_thumb.jpg

post-5265-1145458506_thumb.jpg

post-5265-1145458598_thumb.jpg

post-5265-1145458619_thumb.jpg

post-5265-1145458647_thumb.jpg

post-5265-1145458805_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo si felicitrari baieti, mare rahat cu vremea..... ma oftic si eu, da pai voi..... :angryfire: Oricum cred ca v-ati distrat de minune si sunt convins ca "there's more from where that came from..." :eek: Poate data viitoare ma luati si pe mine... :angryfire:

 

:hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo si felicitrari baieti, mare rahat cu vremea..... ma oftic si eu, da pai voi..... :hurt: Oricum cred ca v-ati distrat de minune si sunt convins ca "there's more from where that came from..." :( Poate data viitoare ma luati si pe mine... :angryfire:

 

:lol:

am facut si niste endureala pe acolo cu ele :angryfire: ,ne injura slice&dice ca isi strica amortizoarele si eu cu cobra ii dadeam cu 60 pe ploaie pe drum forestier :moto: ...asta pana era sa facem cunostiinta cu copacii ca dupaia am mers lejereanu... :(

te luam si pe tine sa ne arati cbr-xt-dt 125 :eek:

 

nu pot sa merg acuma la arc ca sunt super racit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo si felicitrari baieti, mare rahat cu vremea..... ma oftic si eu, da pai voi..... :hurt: Oricum cred ca v-ati distrat de minune si sunt convins ca "there's more from where that came from..." :moto: Poate data viitoare ma luati si pe mine... :angryfire:

 

:eek:

A fost planificata din scurt,foarte din scurt :angryfire: eu am aflat undeva pe la 12 noaptea si la 6 dimineata a doua zi am plecat :lol:

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare excursia!!!Pacat de vremea din a 2 zi ca altfel ajungeam pana la Vidraru la baraj dar nu poti sa le ai pe toate...

Cand pui si tu pozele pe care le ai?

 

cva intamplati nasoale p acolo???

bv voua baieti

Din fericire nimic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieti, frumoase momente, locuri .

Eu inca n-am ajuns la Curtea de Arges, dar am un feeling ca am s-o vad in curand . Sa treaca 1 mai cand se merge la mare, si apoi incet , incet , vom purcede spre cunoasterea Romaniei fizic . Poate mergem impreuna intr-o excursie viitoare.

Bafta in continuare, si la cat mai multe astfel de momente pline de satisfactie . :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieti, frumoase momente, locuri .

Eu inca n-am ajuns la Curtea de Arges, dar am un feeling ca am s-o vad in curand . Sa treaca 1 mai cand se merge la mare, si apoi incet , incet , vom purcede spre cunoasterea Romaniei fizic . Poate mergem impreuna intr-o excursie viitoare.

Bafta in continuare, si la cat mai multe astfel de momente pline de satisfactie . :angryfire:

Ms mult ptr urari...

 

Hai si acum cu pozele mele:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...