Sari la conținut

Endurist De 52 De Ani


Postări Recomandate

Ma plangeam intr-un topic de acu ceva vreme ca nu mai am loc de tata pe motor! Si-a luat permisu' in octombrie cu frate-miu si mai ales el (tata) sta pe motor cat cuprinde!

 

Weekendu' asta am fost intr-un loc pe care mi l-a aratat Vali (ktmbull), loc care i-a placut si lui tata fff mult!

 

I-am facut cateva poze si mi-am permis sa le postez aici!!!

 

P.S. - pentru un om la varsta lui care nu a avut treaba cu motoarele o viata intreaga, mi se pare ceva fantastic...

 

Prin intermediul asta il mai felicit odata si ii zic... DA-TE JOS DE PE MOTORU' MEU... :)

post-7202-1145879371_thumb.jpg

post-7202-1145879428_thumb.jpg

post-7202-1145879458_thumb.jpg

post-7202-1145879474_thumb.jpg

post-7202-1145879492_thumb.jpg

post-7202-1145879504_thumb.jpg

post-7202-1145879522_thumb.jpg

post-7202-1145879540_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva motorul "tau" e luat cu banii lui ?? Ca daca e asa, parca te vad ramas fara motor... :)

 

Oricum, felicitari "maestrului" !!! si sper sa ma prinda si pe mine 52, sau chiar mai mult, tot pe motor, tot pe coclauri. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e drumu dintre Service-ul ala din Baneasa (unde sa face ITP la AUTO (la moto nu se mai face se facea), si Soseaua Bucuresti Targoviste cumva?!

 

PS: Felicitari tatalui tau! Vezi cum faci sa nu ramai fara motor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mi-as dori sa am si eu un asemenea tata ,nu vrei sa-l dai la schimb? al meu nici nu vrea sa auda de asa ceva dar nu are sanse...sa ma faca sa renunt..mult noroc si asfalt uscat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva motorul "tau" e luat cu banii lui ?? Ca daca e asa, parca te vad ramas fara motor... :baldy:

 

Oricum, felicitari "maestrului" !!! si sper sa ma prinda si pe mine 52, sau chiar mai mult, tot pe motor, tot pe coclauri. :)

 

 

Din fericire NU este luat din banii lui, numai ca... il tin la el in garaj! M-am mutat de la inceputul anului si aici nu am unde sa il tin... :crack:

 

Bravo ma, l-ai facut si pe cel batran motorist. Ti-ai virusat toata familia. :)

 

PS. Drumul pleaca din Comuna Tunari si merge pana la Balotesti.:baldy:

 

 

Moshule, merci mult si spec cat de curand sa mai iesim... Vreau sa mai mergem si pe drumul ala din Mogosoaia spre Tancabesti, unde e parleazu' ala mare si frumos... Ca nu mai stiu drumu!!! :baldy:

 

Ne auzim...

 

Bafta :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mi-as dori sa am si eu un asemenea tata ,nu vrei sa-l dai la schimb? al meu nici nu vrea sa auda de asa ceva dar nu are sanse...sa ma faca sa renunt..mult noroc si asfalt uscat..

 

 

Piti si al meu este la fel. Nu stie cum sa ma convinga sa il vand de fiecare data cind ma vede cu el.

 

Newprofiler-le zi tatalui tau sa ne dea si noua reteta. Vrem si noi la 52 ani sa mai facem enduro fie el chiar soft enduro. :)

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

P.S. - pentru un om la varsta lui care nu a avut treaba cu motoarele o viata intreaga, mi se pare ceva fantastic...

...

La orice varsta: daca n-ai "rau de inaltime" si nu te dor salele (varstele mari) sau daca ajungi cu picioarele la pamant (varstele mici) si ai tras odata de maneta de gaz, fara sa pici pe spate: GATA! nu mai scapi de virus!

 

Cum ne-am imbolnavit noi, la fel se imbolnaveste oricine, la orice varsta! :)

Toata chestie e sa-ti treaca prin minte sa te sui pe motor, ca de acolo mai departe lucreaza virusul. :crack:

 

Felicitari domnului si multi km alaturi de tine (si pe motorul dansului)! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma plangeam intr-un topic de acu ceva vreme ca nu mai am loc de tata pe motor! Si-a luat permisu' in octombrie cu frate-miu si mai ales el (tata) sta pe motor cat cuprinde!

 

Weekendu' asta am fost intr-un loc pe care mi l-a aratat Vali (ktmbull), loc care i-a placut si lui tata fff mult!

 

I-am facut cateva poze si mi-am permis sa le postez aici!!!

 

P.S. - pentru un om la varsta lui care nu a avut treaba cu motoarele o viata intreaga, mi se pare ceva fantastic...

 

Prin intermediul asta il mai felicit odata si ii zic... DA-TE JOS DE PE MOTORU' MEU... :crack:

culmea e ca si taicamiu face la fel .. varsta e aproape ca a tatalui tau .. taicamiu de cate ori prinde motorul meu ...eeee gravvv ... jar cat cuprinde dar e misto am ce invata de la el ca se da misto tare pe motor enduro :baldy: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ei bine, nu am chiar 52, dar cateodata fur si eu motorul fiului meu... :ok:

 

post-10454-1149009402_thumb.jpg

Ce sa zic, cred ca nu e prea tare suparat pe mine ca nu fac prea des.

( ma cam doare spatele cand merg cu ea )

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine, nu am chiar 52, dar cateodata fur si eu motorul fiului meu... :crack:

 

post-10454-1149009402_thumb.jpg

Ce sa zic, cred ca nu e prea tare suparat pe mine ca nu fac prea des.

( ma cam doare spatele cand merg cu ea )

:crack:

 

 

Felicitari!!! :cheers: :ok: :) Admir oamenii care au curajul sa iasa din cotidian, din tipare!!!

 

cum se procedeaza pentru convingerea tatalui??

 

eu nu am reusit.

 

bagati variante :crack:

 

 

hahahaha :crack: cred ca fiecare trebuie sa adopte un procedeu in care sa tina cont de elemente cum ar fi: temperament, legatura de prietenie tata-fiu... Oricum, BAFTA!!!

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...