Sari la conținut

O nunta cu surprize


Postări Recomandate

Salutare,

 

Am lipsit ceva timp de pe forum insa am avut motive intemeiate :laugh: . Ei bine M-AM CASATORIT!!! La petrecere, stiind pasiunea pentru motoare, proprietara restaurantului ne-a pregatit o surpriza de proportii. Odata cu tortul, cu o motocicleta pe el desigur, proprietara a vorbit cu doi motociclisti sa intre si sa faca un show de zile mari...au turat la maxim motoarele prin local, au facut zgomot si fum cat cuprinde. Am ramas profund impresionat. Nu am rezistat si ne-am urcat amandoi pe motoare si am facut o tura, in spate initial, dupa care am luat eu un motor si m-am plimbat printre invitati :laugh: . Toata lumea a ramas socata, mai ales bikerii invitati la nunta :laugh:.

Iata cateva poze, sper sa va placa.

 

P.S. Le multumesc baietilor care au acceptat ca la acea ora si pe acea vreme sa vina sa imi faca acea imensa bucurie. Asfalt uscat baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare!Felicitari si casa de piatra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io va urez "casa de cacao", sa nu isi bage nimeni nasu' in ea...

Felicitari si multa bafta... Felicitari patroanei pentru idee... OPEN MIND...

(Io am zis mai urat, numa ca a aparut cacao... Stiti voi :) )

Editat de blackcelnegru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari. Restaurantul se numeste Casa Kraus si este pe malul lacului Fundeni. Vorbind cu doamna Kraus mi-a spus ca in curand va organiza un intreg eveniment destinat motociclistilor. Oricum tipa este o profesionista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASEMENEA PATRONI DE LOCALURI sa existe cat mai multi !!!

Deschisi la orice , cu initiativa !!! Parca nu dai banii cu sictir la loocal ....................................

 

CASA DE PIATRA CU COPII MOTOCICLISTI IN EA

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...