Sari la conținut

Ce Sa Fac Cu Rsu?


Postări Recomandate

am un rs si ma bate gandul sa dau jos toate stickerele,sa o las neagra,sau eventual sa ii pun doar unu micutz asa..voi ce parere aveti arata mai bine cu stickere sau fara?java script:emoticon(':)', 'smid_9')

post-6651-1146216345_thumb.jpg

post-6651-1146216373_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am un rs si ma bate gandul sa dau jos toate stickerele,sa o las neagra,sau eventual sa ii pun doar unu micutz asa..voi ce parere aveti ar :) ata mai bine cu stickere sau fara?java script:emoticon(':)', 'smid_9')

dai jos stickerele,fai geamu negru si cateva elemente in culoarea jantelor...cateva doar..asa subtil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un rs si ma bate gandul sa dau jos toate stickerele,sa o las neagra,sau eventual sa ii pun doar unu micutz asa..voi ce parere aveti arata mai bine cu stickere sau fara?java script:emoticon(':)', 'smid_9')

Asa o are Hammer ,total neagra. Ciocanel ,pune si tu niste poze sa vada si baiatu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumoasa si asa si asa. Dar cu siguranta ar fi mai frumoasa daca nu ar scrie in halul ala Puya pe ea.

Daca vrei sa scrie puya pe ea baga si tu alt scris ca ala e de rahat rau, nu se potrivesc cu nimic caracterele alea. :)

O sa ii spun lu "Ciocanel" sa puna poze, sau poate o sa ma duc sa ii fac eu poze la mobra. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar arata frumos negru complet, cu jantele aurii si soportu ala pt codita auriu(eventual si cadrul auriu).Si parbrizul tot auriu pentru contrast. Si semnalizari carbon-look.

O sa incerc sa atasez niste poze care le am prin calculator ca sa vezi cam cum arata..Problema e ca nu-mi merge uploadu acum neam, revin la noapte.

 

After edit:

Am reusit sa pun ceva poze. A se observa la rs-ul 50 cum vine cu parbriz auriu.

La 125 se vede cu suportul ala de codita auriu + mai multe chestii aurii. (mie nu-mi plac dungile alea rosii pe asta de 125)

Editat de sebby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar arata frumos negru complet, cu jantele aurii si soportu ala pt codita auriu(eventual si cadrul auriu).Si parbrizul tot auriu pentru contrast. Si semnalizari carbon-look.

O sa incerc sa atasez niste poze care le am prin calculator ca sa vezi cam cum arata..Problema e ca nu-mi merge uploadu acum neam, revin la noapte.

post-3945-1146332986_thumb.jpg

post-3945-1146333158_thumb.jpg

post-3945-1146334439_thumb.jpg

post-3945-1146334677_thumb.jpg

post-3945-1146338838_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumoasa si asa si asa. Dar cu siguranta ar fi mai frumoasa daca nu ar scrie in halul ala Puya pe ea.

Daca vrei sa scrie puya pe ea baga si tu alt scris ca ala e de rahat rau, nu se potrivesc cu nimic caracterele alea. :)

O sa ii spun lu "Ciocanel" sa puna poze, sau poate o sa ma duc sa ii fac eu poze la mobra. :baldy:

Ciocanel e la mare la ora asta :)

 

Ps: a lui este negru mat total ,cea din poza e lucios. O sa-l rog sa posteze ceva poze cand revine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care s-a jucat cu posturile mele de le-a imbarligat asa? :)

ontopic:

parerea mea e ca cel mai bine e sa gasesti 2 culori, care sa dea foarte bine in contrast si care sa dea bine si pe motor.Probabil sfaturi mai bune pot da baietii care vopsesc motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe :) Se pare ca pozele postate au avut efect.

dar cum e vopseaua de sub stickere? e ok? sau mai trebuie "lucrata"?

si totodata, daca ii dai stickerele jos, le mai poti folosi (asta e ceva mai idioata intrebarea, caci banuiesc ca raspunsul e negativ)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...