Sari la conținut

Ce Sa Fac Cu Rsu?


Postări Recomandate

nu am reusit sa dau jos stickerele din fabrica,le-am incalzit cu feonul,apoi cu apa si sapun si degeaba..nu stiu ce sa le fac,nu-mi vine sa le razuiesc :)

Daca nu ma insel ,stickerele sunt date sub lac si ca sa reusesti sa le scoti .... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca nu ma insel ,stickerele sunt date sub lac si ca sa reusesti sa le scoti .... :)

 

:) :crack: :baldy: :baldy: :baldy: :what: :ok: :)

mah....ti-am zis...am prieten d iti face p ea c vrei cu aerograful...poate sa iti deseneze si fata aia a ta p el....da-le dreaq d stickere....si + ca parerea mea e ca nu are rost sa modifici "puterea" aia a ta d motor

bzzz bzzz Y LUW YA` BOYS ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :baldy: :baldy: :what: :ok: ;) :) :lol:

mah....ti-am zis...am prieten d iti face p ea c vrei cu aerograful...poate sa iti deseneze si fata aia a ta p el....da-le dreaq d stickere....si + ca parerea mea e ca nu are rost sa modifici "puterea" aia a ta d motor

bzzz bzzz Y LUW YA` BOYS :lol:

:) :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma lasa inima sa bag bani multi in rs,inca 7-8 luni si il dau..d-aia ma gandeam la stickere..sunt mai ieftine..doar ca nu reusesc sa le scot p-astea din fabrica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mai tarziu decat niciodata...la mine au fost scoase cu ajutorul unghiilor unui coleg :moto:

Ciocanel ,te dau in judecata. Ti-am dat eu voie sa-mi pozezi motorul? :blink: :crack: :ok: ....mamaaaa ,sa vezi ce de bani o sa iau dupa urma ta :) :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos , reverse sper sa ne mai vedem si alta data si mie mi-a facut placere sa vorbim ,atat doar : data viitoare sa ne intalnim in circumstante mai bune atat pt mine cat si pt tine :moto: .

culoarea e negru mat , se intretine destul de greu , se zgarie repede , cred ca o sa o vopsesc iar ca pe rezervor si unele parti se vede putin urat .

Mie mi-a placut foarte mult negru mat asa....dar e si o chestie de gust

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos , reverse sper sa ne mai vedem si alta data si mie mi-a facut placere sa vorbim ,atat doar : data viitoare sa ne intalnim in circumstante mai bune atat pt mine cat si pt tine
Daca incheiai si cu "te pup" era clar :) :blink: ,propuneri indecente :crack: :ok:

 

 

Ps:scuze pt off-topic :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciocanel ,te dau in judecata. Ti-am dat eu voie sa-mi pozezi motorul? roflol.gif roflol.gif laugh.gif ....mamaaaa ,sa vezi ce de bani o sa iau dupa urma ta laugh.gif roflol.gif 6.gif

 

fitzi-ar pobeda sa-ti fie de motocicleta....nu stii ba nasule? ... flasneta la flasneta trage :moto:

 

p.s. : unde pot sa imi retapitzez si eu saua ca mi-a arso cineva cu tzigara...

post-3347-1146670757_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fitzi-ar pobeda sa-ti fie de motocicleta....nu stii ba nasule? ... flasneta la flasneta trage :moto:

 

p.s. : unde pot sa imi retapitzez si eu saua ca mi-a arso cineva cu tzigara...

 

Aici te bateai cu ea ca te-a lasat in drum ? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nostim....dar.....adevarat ! :)(.....ma duceam si eu ca baiatu la mare si la 30 de km de constanta....a facut (rima) ... :blink:....

daca stiam ca vii cu motoru` si ca ai patzit chestia aia pana sa`mi zici in mamaia , rezolvam repede cu motoru tau ca in constanta sunt super mecanici la United si le rezolva repedeee de tot..si aveai si motoru la mare sa te plimbi cu noi ,gasca de tampiti (multi rau cu rs125 in cta :ok: )

 

imi pare sincer rau mai ales ca stiu ce inseamna sa ti se strice ceva cand iti e lumea mai draga.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e destul de misto,dar nu e mai periculos cu motoru asa in trafic?

dupa ce ca astia nu se uita il mai ai si negru..eu ma gandeam la stickere reflectorizante sa pun pe al meu.dar knd am auzit pretul..o las asa ca de la mama ei ....fuck the rs project :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...