Sari la conținut

Chopper Academy End Of Season Party - Bucuresti Chapter


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

nu stiu ce o sa se intample la petrecerea asta Chopper Academy, dar referitor la restaurantaurantul asta EXCALIBUR pot spune ca se mananca bine. foarte bine; iar atmosfera este excelenta. Servesc oamenii un platou ... ce sa zic... nu stiu cum sa ma exprim... MARE . Adica MAAAARE! de genul 12 pers. 2 platouri si tot a fost destul de mult. este adevarat ca au fost totusi si multe fete. Din pacate la capitolul bere/vin nu cunosc detalii.

 

toate bune!

 

p.s. acum vad ca au deschis oamenii un nou restaurant, eu am trecut pe la cel de pe Kogalniceanu.

p.s2 mai este un topic pe aceeasi tema... am observat tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Primim pe toata lumea. NU ESTE CU INTRARE . NU ESTE CU INVITATIE. II ASTEPTAM PE TOTI BIKERII SI NU NUMAI.

 

PS: hai frate ti-a plans cucu din cauza lu aia... Ce sa-ti fac vere daca nu esti frumos si nu ai bani ca mine aaaaaahahahahahahahahahahaha :kiss:

PSS: berea si vinul la acest restaurant se beau din pocale de lut, dar stiindu-va dibaci de fel i-am recomandat omului sa cumpere pahare de plastic.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm....motociclisti, rock si bautura.....noi nu venim in conditiile astea.

Este exact genul de petrecere care strica definitv imaginea si asa sifonata a motociclismului romanesc.

Pana cand vom continua sa asociem aceste forme de protest social - fiindca, haideti sa nu ne mintim, baza, denaturata acum prin folosire exagerata, a acestor activitati repezinta exact o forma de protest - cu o activitate care in sinea ei are rolul nu doar de agrement ci in special de fluuidizare a traficului si reducere a emisiilor de noxe?

Colac peste pupaza, aceasta "petrecere" este organizata de un Club moto....Ce vrea sa insemne asta? Acum motociclistii intreprind asemenea activitati abjecte in mod organizat? Ei bine NU, domnilor! Refuzam participarea!

 

 

 

Baaah, care mi-ai spart contu', sinucugasu' dreacu?

Ne vedem la party, fratilor!

Rock'n'Rooooooool!

 

Asta a fost tare...ramasesem ceva de genul :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara indoiala!

 

o sa repet pentru toata lumea cu mare drag si o mai fac daca este nevoie

 

este invitata toata baikarimea si non-baikarimea sa tzopaie, bea, distreze...etc alaturi de noi

 

 

rock si p... :friends:

atunci ne vedem acolo

:friends:

 

 

 

"rock" e muzica ..." P" de la ce vine? palinca?prune? B)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt impresionata, vin si eu. stiu din surse sigure ca lope si paolo s-au ocupat de afisul acela demential si vreau sa va felicit! site-ul chopper academy e poate cel mai plin de personalitate site pe care l-am vazut. sunteti un fenomen deja, un adevarat brand, bravo-bravo.

abia astept sa va cunosc, cavaleri si printese moto!

@max, ma bucur ca vii, nu ne-am vazut de o mie de ani.

@vantu, vin sa vad un ofiter cum pastreaza ordinea in evul mediu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt impresionata, vin si eu. stiu din surse sigure ca lope si paolo s-au ocupat de afisul acela demential si vreau sa va felicit! site-ul chopper academy e poate cel mai plin de personalitate site pe care l-am vazut. sunteti un fenomen deja, un adevarat brand, bravo-bravo.

abia astept sa va cunosc, cavaleri si printese moto!

@max, ma bucur ca vii, nu ne-am vazut de o mie de ani.

@vantu, vin sa vad un ofiter cum pastreaza ordinea in evul mediu.

 

Iti multumim pentru cuvintele de lauda si speram sa ne ridicam la astepterile tale si ale comunitatii. Mamaaaaa ce frumos vorbesc.

Dex-ule, le-ai rupt gura baietilor cu postul ala, esti puternic, sunt sigur ca si adminul o sa-ti faca un post B)

 

PS: Regina,imi cer scuze, nu te cunosc, dar sunt sigur ca o sa ne simtim bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa Ami, ca fi-miu stie cel mai bine sa zica :hug: si el nu se invarte in jurul cozii, plus ca mai vrea si tzatze goale :friends:

by the way, te-a vazut intr-o poza si a strigat : "iubita meaaaaa!"

vai ce am mai ras

Mesaj completat

Ceai.. aveti??? B)

 

P.S. Ca daca ma apuc de cafele nu e bine........... :friends:

ceai de vin fiert, ceai de tuica fiarta si ceai din frunze de ..... hamei

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...