Sari la conținut

Torrente RO


Crazy Angel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da, am vazut.. Am facut "gresala" de a-mi face si cont.. Am uitat de restrictia aia cretina de "last 10 days" .. Hai sa fim seriosi, iti ia ceva sa faci ratie cu freeleach, mai ales la numarul incredibil de mic de useri de pe dite.. cel putin for now.

 

Si totusi.. O inv pe filelist? :friends: Dau "o" bere! B) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
da..si eu am pe LasTTorrents. E chiar bestial site-ul.

Cred ca mai am una pe torrentleech ( tracker 0 day :crack: )

o fi bestial da prea multe nu gasesti :)

cat despre torrentleech, chiar sunt curios daca se merita, ca recent cautasem o varianta hd la un film si n-am gasit-o prin cele 10 trackere private la care am cont, doar pe cele publice si merge ... destul de incet :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu o invitatie pe iplay.ro. Daca aveti mai multe invitatii de pe alte torrente romanesti sa-mi dati pe adresa urmatoare. :alcy:

 

ro_3x@yahoo.com

 

Am cont pe filelist de 1an si am ratie 1.160 . up 290, down 250.

viteza net: down 6.00 MB si up in jur de 1.5MB. Noaptea urca mai mult la up si down(down in jur de 30mb si up cam 2 3 mb).

Editat de ionel_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Am mai cerut sfatul/ajutorul pe aici cu virgula cautarea unei formatiii mai veche si mai underground si acum revin cu un film: "Walking Ned" e un film mai "cult" din 1998... Linkul pe imdb este: http://www.imdb.com/title/tt0166396/

 

Pe torrentz.com nu l-am gasit. Mai corect este sa zic ca l-am gasit, dar torentul este rupt. Cine ma poate ajuta cu un link/invitatie spre un link de unde as putea trage acest film.

 

Multumesc anticipat,

 

The Rev

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://lasttorrents.org/

 

Trebuie doar sa va faceti cont.

M-am inscris si eu acum cateva ore si deja am descarcat 2 filme, trafic foarte bun.

 

 

Mersi fain de idee, dar filmul pe care il caut: "walking ned" tot nu l-am gasit. Are cineva o idee pe ce torrent ar fi disponibil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca i-ai scris titlul gresit de 2 ori

http://thepiratebay.org/torrent/4848711/Wa...Eng%5D-sal10851

 

 

Mersi mult, nu numai pt link, dar ca m-ai trezit un pic. Ce sa-i faci.... batrinetea. :bounce:

 

Bafta

 

PS cred ca ne si cunoastem face to face. Ai dat A-ul cumva asta vara prin august?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un TORRENT

 

Mersi mersi la toata lumea, mai ales un_vizitator ca mi-a deschis mintea... primisesem un sms de la o amica cu intrebarea daca pot sa-i trag filmul "waLking ned" si asta mi-a ramas in minte. si da-i si cauta ca nebunul, plus ca m-am uitat si pe net pe imdb dar eu tot waLking ned am vazut... Asta e daca esti la munca si te plictisesti.... Vezi numai ceea ce vrei sa vezi. Oricum mai am vreo 30 min si-mi intra filmul.

Mersi de ajutor si daca mai e ceva poate mai apelez la ajutorul vostru.

 

Bafta la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu se pot trimite invitatii, decat daca ai cont de VIP. am o invitatie disponibila, dar pana nu se deblocheaza...

 

mai este posibilitatea sa se promoveze un cont ca VIP si apoi sa fie trimise invitatii, dar n-am de gand sa platesc 6 euro pt 5 invitatii pe care sa le fac cadou.

post-14488-1268929885_thumb.jpg

post-14488-1268930036_thumb.jpg

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabyshor, dar mie nu pe filelist mi-ar trebui; pe un alt torent :drink:

P.S. stiam faza cu VIP, ca si eu am o invitatie si nu am ce face cu ea. Iar apropos de promovat la VIP, daca ma voi hotari vreodata sa obtin un astfel de statut m-as baga la VIP permanent (in jur de 300 de lei parca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabyshor, dar mie nu pe filelist mi-ar trebui; pe un alt torent :drink:

P.S. stiam faza cu VIP, ca si eu am o invitatie si nu am ce face cu ea. Iar apropos de promovat la VIP, daca ma voi hotari vreodata sa obtin un astfel de statut m-as baga la VIP permanent (in jur de 300 de lei parca)

stiu ca nu ti-ar trebui pe filelist. am vazut poza. raspunsul era pt ceilalti. iar in legatura cu contul de VIP, mie unu nu-mi trebuie asa ceva. am destul upload si nu mi-ar folosi la nimic sa mai fiu si vip pe deasupra. bani aruncati aiurea pe geam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...