Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu cum sunteti voi, dar eu una azi era sa cobor o statie mai departe decat trebuia, cu metroul, pentru ca visam cu ochii deschisi o iesire cu motorul. Eram efectiv in vis...nu mai ajung visele de noapte acu am inceput si ziua.

Parked Motorcycle Syndrome :(

Mda tare visu :cheers: , poate nu esti singura , dar traficu cum era in vis?? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda tare visu :baldy: , poate nu esti singura , dar traficu cum era in vis?? :(

de vis :) ...

deja nu mai suport sa aud nimic de moto, in fiecare zi port cate o discutie cu cate un motorist care se reduce la :

 

x: abia astept primavara

eu: da, mie imi spui?

x: numa moto visez

eu: nu zau...

 

:cheers: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu visez ...ziua :( dar aproape in fiecare seara am vise cu Blonda plus ca sa nu imi fie dor de ea trec aproape zilnic pe la garaj sa o vad , sa o mangai si sa ii mai zic cate ceva :cheers:

Parked Motorcycle Syndrome - tare rau asta si cred ca o sa folosesc si eu expresia daca nu este cu titlu de autor :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu visez ...ziua :( dar aproape in fiecare seara am vise cu Blonda plus ca sa nu imi fie dor de ea trec aproape zilnic pe la garaj sa o vad , sa o mangai si sa ii mai zic cate ceva :cheers:

Parked Motorcycle Syndrome - tare rau asta si cred ca o sa folosesc si eu expresia daca nu este cu titlu de autor :(

Sigur ca o poti folosi... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice, doar sa zici... :cheers:

 

orice?chiar orice?pai o incurci asha :) Mesaj completat

imi dai si mie jumate din ea :(

 

va dau la fiecare cate o telecomanda,si alarma o punem pe motorul altcuiva.si pam pam... :baldy:

Mesaj completat

nici eu nu visez ...ziua dar aproape in fiecare seara am vise cu Blonda plus ca sa nu imi fie dor de ea trec aproape zilnic pe la garaj sa o vad , sa o mangai si sa ii mai zic cate ceva

Parked Motorcycle Syndrome - tare rau asta si cred ca o sa folosesc si eu expresia daca nu este cu titlu de autor

 

ce noroc pe unii ca va putei vedea viespea anytime....eu mai am de asteptat inca o saptamana pana sa o vad din nou,nu ne-am vazut de mai bine de o luna......adica de un an..de visat,la fel ca elena sunt si eu,doar ca eu nu am nici o sansa sa "adorm" in metrou(nu avem aici asa ceva) ...eu sunt day dreamin` la munca toata ziua,compensez :(

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vad atata soare afara, numai la vara ma gandesc, ceee primavara. Vara, sa simt mirosul de cauciuc incins si cum soarele imi arde pielea pe sub protectii. Sa opresc la o benzinarie sa-i dau calului mancare, sa beau un Monster(asta pentru George ca eu de obicei beau RedBull) si apoi iar la drum...

 

Na ca am inceput sa visez si eu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vad atata soare afara, numai la vara ma gandesc, ceee primavara. Vara, sa simt mirosul de cauciuc incins si cum soarele imi arde pielea pe sub protectii. Sa opresc la o benzinarie sa-i dau calului mancare, sa beau un Monster(asta pentru George ca eu de obicei beau RedBull) si apoi iar la drum...

 

Na ca am inceput sa visez si eu :(

e molipsitor!

Azi am trecut si eu pe la motor, i-am mai aranjat putin husa dar nu m-am uitat sub ea, ca imi faceam inima rea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vad atata soare afara, numai la vara ma gandesc, ceee primavara. Vara, sa simt mirosul de cauciuc incins si cum soarele imi arde pielea pe sub protectii. Sa opresc la o benzinarie sa-i dau calului mancare, sa beau un Monster(asta pentru George ca eu de obicei beau RedBull) si apoi iar la drum...

 

Na ca am inceput sa visez si eu :lol:

 

respect :lol: ...cine stie stie ce ii place lui georgica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cred ca, deja, am inceput toti sa visam din ce in ce mai tare la primavara.

 

 

btw, va mai amintiti discutia (destul de aprinsa la vremea ei) cu si despre tricouri? cristi? :lol:

 

 

...desi mai potrivita ar fi acum o discutie despre polare/geci/hanorace/izmene :lol: :lol:

Editat de cataaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, se discuta aprins la un moment dat... pana la datul banilor :lol:)

deocamdata am luat de la cativa, si astept sa se mai ofere altii, nu pot sa ma duc la om sa fac 5 tricouri, e jenant. macar 10-15 bucati sa ne strangem

on topic niste jachete polar f bune si f ieftine sunt la miniprix din mall baneasa

...cred ca, deja, am inceput toti sa visam din ce in ce mai tare la primavara.

 

 

btw, va mai amintiti discutia (destul de aprinsa la vremea ei) cu si despre tricouri? cristi? :lol:

 

 

...desi mai potrivita ar fi acum o discutie despre polare/geci/hanorace/izmene :D :lol:

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi hai sa fixam un termen limita pina cand se mai primesc comenzi. Daca pina pe data x nu se strange un nr fix de tricouri 15-20

ne dai banii inapoi si fiecare pe barba lui. Eu unul decat sa astept nu stiu cate luni prefer sa dau dublu si sa-mi fac pe loc 2-3 tricouri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termen limita 28 februarie

cine vrea sa mai cotizeze sa ma sune la 0726.676.355

e ok asa?

 

 

Hai pina pe 29 :lol: ..glumesc, e foarte bine.

 

 

@arycy..am eu vreo 2 stickere. Ne intalnim intr-o seara sa-ti dau...

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termen limita 28 februarie

cine vrea sa mai cotizeze sa ma sune la 0726.676.355

e ok asa?

 

sa postati pe aici cand incepeti sa le faceti sa ma duc sa imi fac si eu cateva :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand s-a mutat topicul pe pagina 2 nu mai zice nimeni de primavara, de sfarsitul lui mai, de bere si "caprioare"... :laugh:

:wink: Rezolvat...fi atent : SFARSITUL LUI MAI : BERE, MICI, CAPRIOARE (minus o caprioara in cort la VAli - sa-mi trag una , tre' sa ii mai dau inca o bere lu' Vali ;) )

Si ca sa reimprospatam memoria iata aici cine se baga :

1. george05 + cineva probabil -CORT sau MASINA

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

14-bis. [Jhon (Arlequin)] - solo -

15. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. george05 + cineva probabil -2 paturi

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

14-bis. [Jhon (Arlequin)] - solo -

15. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

 

 

Locuri in camera,PAT-18:

-george05(plus persoana)

-METAL WARRIOR

-ROOKIE22 +pasager

-SORIN128 + Autu

-lgxmedia

-ravenitza

-marius + mary

-darkbay+Nico

-arycy+nevasta

-florin-v

-adi + ramona

 

Locuri la saltea-2:

-Dani(moldo)

-georgian

 

Locuri de cort ;) :

-stel ice

-razvinte

 

cam asta ar fi lista pana acum.am vorbit la cazare azi si am aflat urmatoarele(unele se stiau deja).

1)Preturi

-35 ron/pers/noapte-PAT

-15 ron/pers/noapte-SALTEA(nu prea stiu de ce mi-au cerut pana la urma bani pt saltele,dar asta e)

-0 ron/pers/noapte-CORT :wink:

 

2)Avans:

-pana pe data de 14.02.2010(adica de Valentines Day :laugh: ) trebuie sa duc pt fiecare persoana care e cazata la PAT un avans in valoare de 50ron.

restul de bani se bani se vor achita aici,la fata locului in una din zile.

 

intalnirea e stabilita deci in perioada 27-31 MAI.asta inseamna de joi pana luni(luni dimineatza plecarea inapoi spre casa)....cine vrea altfel sau nu poate sta atat sa anunte din timp,pt ca pretul cazarii este pe intreaga perioada,pe toata cabana si va trebui recalculat.

 

banii am sa va rog sa ii puneti in contul meu pana la data de 14.02.2010 si sa ma anuntati telefonic dupa ce ati depus banii,ca sa va trec pe lista si sa nu existe complicatii.

 

Cont:Rus Georgel Dan

RO 35 BPOS 25206905929 RON 01

 

Numar de telefon:0751 41 33 71-george

 

cam astea ar fi datele problemei,orice intrebari sau neclaritati la telefon ar fi cel mai bine. :laugh:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dau cu banu in tine saptamana viitoare.

Daca pentru Bucuresti ne strangem sa punem cu totii la un loc o suma si apoi sa trimitem banii si lista cu cine a dat, sa-mi spuneti.

Am inteles ca de maine incepe luna lui Mai... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...