Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3, ca asta a trecut deja :crack:

Mesaj completat

George spune:

"Joi, la prima tura de viespari care vine, am sa va astept la 25km de Baia Mare, nu la Dej(motivul: de dimineatza am sa merg la cumparaturi pentru toti si trebuie sa merg sa le duc la cabana, si nu cred ca m-as incadra in timp sa va culeg din dej). De la Dej pana la locul unde va astept eu(POPASUL MESTEACAN) sunt 65km(o ora de mers pe drum cam prost). Acolo e un popas, restaurant mare pe partea stanga a drumului dupa doua ace de par uriase care va sfatuiesc sa le luati cu maxim 20kmh. Oricum am sa va sun pe fiecare din cei ce vin joi sa vorbim ultimele detalii cel tarziu marti seara. Pana atunci.....fiti harnici: bagaje, motorete pregatite, sufletul pregatit...si odihna multa"

 

Sunt mesagerul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3, ca asta a trecut deja :crack:

Mesaj completat

George spune:

"Joi, la prima tura de viespari care vine, am sa va astept la 25km de Baia Mare, nu la Dej(motivul: de dimineatza am sa merg la cumparaturi pentru toti si trebuie sa merg sa le duc la cabana, si nu cred ca m-as incadra in timp sa va culeg din dej). De la Dej pana la locul unde va astept eu(POPASUL MESTEACAN) sunt 65km(o ora de mers pe drum cam prost). Acolo e un popas, restaurant mare pe partea stanga a drumului dupa doua ace de par uriase care va sfatuiesc sa le luati cu maxim 20kmh. Oricum am sa va sun pe fiecare din cei ce vin joi sa vorbim ultimele detalii cel tarziu marti seara. Pana atunci.....fiti harnici: bagaje, motorete pregatite, sufletul pregatit...si odihna multa"

 

Sunt mesagerul :)

sa mancati placinte cretze la popasul mesteacan :crack: f bune ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va astept miercuri 26.05.2010 ora 19:00 in piata constitutiei sa incarc bagajele pt BM (chiloti , soseate , izmene , budigai ,corturi etc.); va rog sa ambalati ce credeti de cuviinta in saci menajeri sa nu avem surprize neplacute si umede :) si nu exagerati cu volumul care este limitat : cutia de deasupra este de schiuri deci nu este inalta si juma' de porbagaj de logan

pt alte detalii vb pe mess

Mesaj completat

P.S. 2 zile !

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea cu MIG-u ! tu nu ne onorezi cu prezenta ?

P.S. acum ce mai numaram ,incepem cu orele ? ;) :lol:

sa inteleg ca linistea asta de pe aici este din cauza ca va pregetiti mobrele si bagajele pt BM

va astept diseara la ora 19 in piata constitutiei :wave:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea cu MIG-u ! tu nu ne onorezi cu prezenta ?

veneam cu drag, dar imi e suspendat carnetul (il recuperez in 9 iunie) si nestiind de iesire am confirmat si prezenta la o nunta sambata

dar i-am promis lui George ca la urmatoarea intalnire Horneteasca nu mai lipsesc :lol:

sa conduceti cu grija si sa va distrati mult, astept poze ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea cu MIG-u ! tu nu ne onorezi cu prezenta ?

P.S. acum ce mai numaram ,incepem cu orele ? :wave: ;)

sa inteleg ca linistea asta de pe aici este din cauza ca va pregetiti mobrele si bagajele pt BM

va astept diseara la ora 19 in piata constitutiei :kiss:

uni muncesc de zor , bagaju e cam gata si moto e pregatitta nu prea am avut ce sa-i fac , doar am schimbat cauciucu spate si cam atata , maine pe cai ca se filmeaza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

men si girl-e,

 

va doresc un drum bun, fara incidente si multa, multa distractie.

sper sa fiu si eu alaturi de voi cu urmatoarea ocazie(poate mai trece criza asta :lol: ).

Domnul George, La multi ani, cauciucuri lipite de asfalt, kerosen in carburele si multe multe maramuresele...

 

numai bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bajetiii...pe unde esteti ? :lol:

sunt in spatele tau :lol:

am ajuns pe la 17 acasa cu jumatate de ora mincatu la BV si de la Cluj singur ca mi sa parut cel mai ok

pozele poate mai tarziu o sa fie :lol:

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote 2 oameni care stiu sa calareasca viespea: nota 10!

Presupun ca daca pozele se dau pe privat n-are sens sa va intreb cum a fost. Mie-mi place'n public:) , dar depinde de public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iote 2 oameni care stiu sa calareasca viespea: nota 10!

Presupun ca daca pozele se dau pe privat n-are sens sa va intreb cum a fost. Mie-mi place'n public:) , dar depinde de public.

 

hmm, la care doi te referi ? La primi sau la ceilalti ? Daca te referi la primele doua poze, sunt perfect de acord, stie George si din fata si din spate :wink:

 

 

Buei, multi stiti ca am facut cioc cu un caine, nu ? Am facut azi o radiografie la umar si nu e rau. Fara fracturi, fisuri, deplasari si alte altea, intr-o saptamana doua o sa treaca. ;)

 

Ce nu stiti e ca mi-a placut asa de tare acolo cu toti oamenii aia grozavi, ca mi se pare un troc rentabil cazatura.

Pacat ca nu mai putem prea curand acolo, ca ne iau satenii cu pietre la ce scandal ati facut sambata . :cheers:

 

Si trebuiesc vazute partile bune, s-a intamplat la plecare, nu la sosire, ca invers ar fi fost urat; nu-mi place sa ridic sticla cu stanga :(

[Dar sper ca la urmatoarele intalniri sa nu mai se intample.]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...