Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

eu am o geaca dainese zentex si mi se pare excelenta pentru vreme foarte calda. nu este o geaca tocmai ieftina (desi pe ebay s-ar putea sa gasesti la preturi ok), nu vine cu tot cu protectia pt spate (daca mai ai o geaca dainese la care ai protectie de spate g2 se potriveste si la asta), iti e racoare in ea sub 22-23 grade, dar este super ventilata si mi se pare exact ce trebuie ca si protectie/confort pt vreme cum e zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Yes sir........Acolo ne vedem maestre........Sper sa mai apara si altii...."

 

Hai ca ma inscriu si eu la Amckart, vorbim la un tel. despre detalii dar in principiu la 19 ne vedem acolo.

:)

Mesaj completat

BAGAMI_AS PICIOARELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMK e ocupat de la 18.00 pana seara.....mai e liber de la 17.00 la 18.00...daca inca se mai gasesc doritori la ora aia atunci astept un telefon pana in 16.00 (0721240806). Altfel ne vedem la Constitutiei la 7-8 seara....:)(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de hint! :) .....A fost SUPERB !....Data viitoare poate ne insotiti..... :D
Cel putin eu v-as fi insotit, dar am spus-o de la inceput ca in weekendul respectiv sunt la mare si in 13-15 sunt la Brno. In rest, eram liber. Dar nu e nicio problema, daca pe viitor stiti ca o sa ajungeti in zona, PM/tel si ne distram impreuna pe acolo. :P

 

:)

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, la fel am reactionat si eu cand l-am vazut prima data. :) Dar trebuie sa recunosc, nu e meritul meu. E copiat (cu permisiunea lui) de la Woosh. :) Doar ca mi s-a parut ca se potriveste ca o manusa in semnatura mea. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin eu v-as fi insotit, dar am spus-o de la inceput ca in weekendul respectiv sunt la mare si in 13-15 sunt la Brno. In rest, eram liber. Dar nu e nicio problema, daca pe viitor stiti ca o sa ajungeti in zona, PM/tel si ne distram impreuna pe acolo. :D

 

:)

 

bre..vezi ca presimt ca o sa ma ai pe cap vreo 2 zile celalalt weekend...sa ma duci la pizza acolo si apoi pe tihuta la reising. :P ..dar cu toti din club :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uiti, maestre. Imbatranesti! :)

Daca e weekendul inainte de mers la Brno, e ok. Daca nu, dupa.

Oricum eu ma duc sa vad maine daca Tihuta e tot acolo. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uiti, maestre. Imbatranesti! :)

Daca e weekendul inainte de mers la Brno, e ok. Daca nu, dupa.

Oricum eu ma duc sa vad maine daca Tihuta e tot acolo. :)

 

sa nu cumva sa se mute de acolo.....sa riscam sa ramanem fara circuit-stradal? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar. :)

M-am tinut de promisiune. :)

 

iote curba ZA SHIT :D

Mesaj completat

care pe unde ati scos viespile in weekend?toata lumea la mare? :) nimeni nici o poza cu ceva iesire?...hai bagati pe aici ceva sa isi spele si morosanu` ochii :P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote curba ZA SHIT :laugh:

Mesaj completat

care pe unde ati scos viespile in weekend?toata lumea la mare? ;) nimeni nici o poza cu ceva iesire?...hai bagati pe aici ceva sa isi spele si morosanu` ochii ;)

DE ceeeeeeee Vinzi viespeaaaaaaaaaaaaaa? Aloooooo nenea nenea de ce o vinziiiii......?

@Sorin hai cu melcu ca imi iau amenzi ca merg cu 0 km/h mie asa imi arata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE ceeeeeeee Vinzi viespeaaaaaaaaaaaaaa? Aloooooo nenea nenea de ce o vinziiiii......?

@Sorin hai cu melcu ca imi iau amenzi ca merg cu 0 km/h mie asa imi arata ;)

E anunt pus la mistooooooooooo...:laugh:

Aseara inca nu era gata....;)....(melcul adica)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E anunt pus la mistooooooooooo...:laugh:

Aseara inca nu era gata....;)....(melcul adica)...

Pe bune e la misto anuntu???? Hai ma nu mai faceti glume proaste ca face omu infarct aici cu voi ;)

Nu ma mai grabesc acuma ca si asa pe aici ploua de rupe si mai sunt si pe rezerva de cateva zile :|. Ma niciunu dintre voi nu se pisa cu cifra octanica mai mare asa macar 90 acolo :D?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune e la misto anuntu???? Hai ma nu mai faceti glume proaste ca face omu infarct aici cu voi

Nu ma mai grabesc acuma ca si asa pe aici ploua de rupe si mai sunt si pe rezerva de cateva zile . Ma niciunu dintre voi nu se pisa cu cifra octanica mai mare asa macar 90 acolo ?

 

daca cineva are de gand sa dea pretul ala+ inca vreo 1000euroi poate ma gandesc sa iau inca un hornet sa il modific tot ceva de genu` ca mai am inca 2 idei ;) ...DAAAAAAAAAR nu prea ma lasa sufletul sa il dau,deci sanse mai mici de ZeRO ;)

 

la punctul doi......mai,poate reusesc eu sa te ajut cu ceva shushu cu cifra octanica mare daca beau vreo 10 zile numa palinca in loc de apa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,deci sanse mai mici de ZeRO :)

Asta ca si discutia de mai jos :

<el> femeile sunt proaste

 

<ea> eÂşti tu retardat misogin

 

<el> ok

 

<el> hai să îți demonstrez

 

<el> vom juca bambilici ca să aflăm adevărul

 

<el> începe tu

 

<ea> bambilici?

 

<el> zi un număr

 

<ea> 5

 

<el> 6

 

<el> te`am bătut

 

<el> începe

 

<ea> 5 miliarde

 

<el> 5 miliarde 1

 

<el>am câÂştigat

 

<ea> dacă eÂşti aÂşa deÂştept, de ce nu începi tu jocul

 

<el> ok

 

<el> -5

 

<ea> -10

 

<ea> fffffrrrrraaaaaaaiiiiiieeeeereeeeeeeeee

 

…. peste puțin timp ….

 

<ea> ok sunt proastă : ))))

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah noroc cu red carpet ca mai facem si noi posturi (offtopic in offtopic).....:).....

Mai ai putin si ajungi super membru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ai putin si ajungi super membru :)

:D....da....o sa ajung sa fac mai multe posturi decat kilometri...:P........Visul vietii mele - sa fiu cel mai experimentat motorist de tastatura.... :) ....

 

P.S.: Ce dreaq mah te-certasi cu sefu-tau si asta te blestema sa iti sara bujia?...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)....da....o sa ajung sa fac mai multe posturi decat kilometri...:D........Visul vietii mele - sa fiu cel mai experimentat motorist de tastatura.... :) ....

 

P.S.: Ce dreaq mah te-certasi cu sefu-tau si asta te blestema sa iti sara bujia?...:P

Invers, mi-a sarit bujia si m-am luat la cearta cu sefu'. Sa-l ........, intelegeti voi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...