Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

OK. Asteptam lamuririle de pe ultima suta de metri. :cheers:....pana Luni....AM ZIS!

 

MAXIM! :laugh:

Mesaj completat

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR ;)

 

16-18 SAU 23-25 IULIE 1010

 

1. Sorin + Au (aka batranii) CONFIRMAT

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimo"t"o) CONFIRMAT

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel) CONFIRMAT

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH+Andreea CONFIRMAT

8. stau-de-6(aka Intrusul)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci. CONFIRMAT

10.edi - singur, scuze cu hornetu

11.

12.

13.

14.

....etc,etc,etc...

 

Mesaj completat

ANUL E 2010 :D

 

VEZI LOCATIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am gasit ceva interesant pentru o urmatoare intalnire a Hornetistilor pe Valea Siriului. Cred ca ati auzit cu totii de curbele de pe Siriu.

 

Cazare la http://www.turistinfo.ro/siriu/cazare-siri...oy_-c42618.html

 

Pica mai in mijlocul tarii si este mai accesibil ca finante si timp.

Acum sa vedem cand vom ajunge pe acolo :laugh:

Mesaj completat

Careva Sonisphere azi? Ieri m-am intalnit cu Nicu, iar azi stiu ca mai vin Grigu si Edi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant pentru o urmatoare intalnire a Hornetistilor pe Valea Siriului. Cred ca ati auzit cu totii de curbele de pe Siriu.

 

Cazare la http://www.turistinfo.ro/siriu/cazare-siri...oy_-c42618.html

 

Pica mai in mijlocul tarii si este mai accesibil ca finante si timp.

Acum sa vedem cand vom ajunge pe acolo :laugh:

Mesaj completat

Careva Sonisphere azi? Ieri m-am intalnit cu Nicu, iar azi stiu ca mai vin Grigu si Edi.

 

asta cu Siriu suna bine. Daca e de votat, eu as prefera aici.

 

vin eu la sonisphere. dar nu stau mult, plec inainte sa inceapa metallica :D

 

la 3 ma intalnesc cu niste prieteni intre turnuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu Siriu suna bine. Daca e de votat, eu as prefera aici.

 

vin eu la sonisphere. dar nu stau mult, plec inainte sa inceapa metallica :D

 

la 3 ma intalnesc cu niste prieteni intre turnuri.

De ce? Ti-ai luat tricou numai cu Slayeeeeeeeeeeeeeeeeeeer? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant pentru o urmatoare intalnire a Hornetistilor pe Valea Siriului. Cred ca ati auzit cu totii de curbele de pe Siriu.

 

Cazare la http://www.turistinfo.ro/siriu/cazare-siri...oy_-c42618.html

 

Pica mai in mijlocul tarii si este mai accesibil ca finante si timp.

Acum sa vedem cand vom ajunge pe acolo :cheers:

Mesaj completat

Careva Sonisphere azi? Ieri m-am intalnit cu Nicu, iar azi stiu ca mai vin Grigu si Edi.

 

e suuuper locatia ;) ....dar o precizare:nu e la mijloc,cum nici avrig si nici brasov nu e la mijloc..pentru mine :laugh: ...e musai de facut o intrunire si la locatia asta.....dar mai intai trebuie lumea sa se si adune :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant pentru o urmatoare intalnire a Hornetistilor pe Valea Siriului. Cred ca ati auzit cu totii de curbele de pe Siriu.

 

Cazare la http://www.turistinfo.ro/siriu/cazare-siri...oy_-c42618.html

 

Pica mai in mijlocul tarii si este mai accesibil ca finante si timp.

Acum sa vedem cand vom ajunge pe acolo :D

Mesaj completat

Careva Sonisphere azi? Ieri m-am intalnit cu Nicu, iar azi stiu ca mai vin Grigu si Edi.

suna bine locatia si chiar aproape de mine ptr asta as vota si eu. buna alegere Vali :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAXIM! :laugh:

Mesaj completat

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR ;)

 

16-18 SAU 23-25 IULIE 1010

 

1. Sorin + Au (aka batranii) CONFIRMAT

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimo"t"o) CONFIRMAT

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel) CONFIRMAT

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH+Andreea CONFIRMAT

8. stau-de-6(aka Intrusul)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci. CONFIRMAT

10.edi - singur, scuze cu hornetu

11.duku- singur deocamdata (doar pt 16-18 iulie )

12.

13.

14.

....etc,etc,etc...

 

Mesaj completat

ANUL E 2010 :D

 

VEZI LOCATIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR

vezi locatie

 

16-18 IULIE vatra dornei

1. Sorin + Au (aka batranii) CONFIRMAT

2. Dani (aka Moldo) CONFIRMAT

3. George (aka Quasimo"t"o) CONFIRMAT

4. Nyt (aka COOKIE) CONFIRMAT

5. Rookie (aka Cristinel) CONFIRMAT

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH+Andreea

8. stau-de-6(aka Intrusul)

9. darkbay (aka Nicu) va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci. CONFIRMAT

10.edi - singur, scuze cu hornetu

11.duku- singur deocamdata (doar pt 16-18 iulie )

12.

13.

14.

....etc,etc,etc...

 

preturile sunt cele afisate in link,perioada a fost stabilita pentru 16-18 iulie....am vb acum la cazare,s-ar putea sa mai fie cineva pe acolo(2-3 camere) dar maine-poimaine mi se confirma.nu trebuie avans,platim totul cand ajungem acolo,eu voi face doar o rezervare online ca asigurare(asa zice site-ul)..altceva,cam asta ar fi :smoke: ..sa treaca vremea,sa ne intelegem ce si cum,si sa ne vedem sa party putin :lol:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR

vezi locatie

...... in link,perioada a fost stabilita pentru 16-18 iulie....am vb acum la cazare,s-ar putea sa mai fie cineva pe acolo(2-3 camere) dar maine-poimaine mi se confirma.nu trebuie avans,platim totul cand ajungem acolo,eu voi face doar o rezervare online ca asigurare(asa zice site-ul)..altceva,cam asta ar fi :smoke: ..sa treaca vremea,sa ne intelegem ce si cum,si sa ne vedem sa party putin :lol:

OKI...cuvant inainte : de la Sefa Autu : Camera 4 rezervata batranilor....:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16-18 IULIE vatra dornei
Nah, se pare ca n-o sa va pot tine companie pe serpentinele de la Vatra-Dornei. Asadar, va urez o distractie faina, atat pe drum cat si acolo! :lol: Beau si eu o bere de la mare, pt voi. ;)

 

 

Am fost in weekend sa verific daca serpentinele sunt tot acolo pentru voi.

 

 

 

 

 

Daca tot ajungeti in zona, mergeti si de la Vatra-Dornei spre Suceava. Dupa vreo 20 de km ajungeti pe Mestecanis. O alta serie de curbe (mai stranse de data asta - cum place Hornet-urilor) va asteapta. :cheers:

 

 

Have fun! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah, se pare ca n-o sa va pot tine companie pe serpentinele de la Vatra-Dornei. Asadar, va urez o distractie faina, atat pe drum cat si acolo! Beau si eu o bere de la mare, pt voi.

 

Am fost in weekend sa verific daca serpentinele sunt tot acolo pentru voi.

Daca tot ajungeti in zona, mergeti si de la Vatra-Dornei spre Suceava. Dupa vreo 20 de km ajungeti pe Mestecanis. O alta serie de curbe (mai stranse de data asta - cum place Hornet-urilor) va asteapta.

 

Have fun! :smoke:

 

perioada asa a isit in final,ca sa reusim cei din lista sa ne intalnim... :lol:

man,pe tihuta nu sunt curbe,e doar o line mai putin dreapta ;) ...cat despre mestecanis,sper ca gasesc macar o zona sa semene cu gutinul,ca numar de curbe nu ca si calitate a asfaltului :D

 

pacat ca nu ne putem sincroniza maestre,dar nu au intrat zilele in sac..iar eu pe tine te mai astept pe la BM :cheers:

 

 

 

Mesaj completat

avand in vedere ca totul s-a stabilit,maine dau telefon pentru a inchiria camerele.cine vrea sa vina sa anunte si in rest.....nimic de spus...ne vedem la VD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TIN SA IL FELICIT PE DOMNUL @rahanu :exARLEQUIN bannat pe MOTOCICLISM.RO 10 ani;

motiv: avatar cu tenta sexuala;

moderator - un roman moralist, emigrat in australia, ce-si zice mandru BAIAZID.

Merci tovarasul moderator!

CU OCAZIA SCOATERII DIN RANDUL MODERATORILOR A EMIGRATULUI @BAIAZID.

VA MULTUMIM DOMNULE FOST MODERATOR PENTRU TOATE BANURILE, SUSPENDURILE SI WARNURILE ACORDATE IN PERIOADA DUMNEAVOASTRA DE GLORIE. VESNICA NOASTRA RECUNOSTINTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@GEORGE NEBUNU CARE TRAGE CU TUNU :D) mestere asta e traseul meu: http://www.viamichelin.com/web/Routes?strS...&indemnite= se poate sa ne intersectam la un moment dat, tu pe unde mergi?

 

supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!ne vedem la DEJ si hoinarim impreuna restul drumului...eu ma duc asa:baia mare-dej(ne lipim)-bistrita nasaud-vatra dornei ;) ....eu in jur de ora 14 voi fi la dej.ce zici,e oki si pentru tine?ca daca nu...aman plecarea si ne vedem later on ;)

Mesaj completat

TIN SA IL FELICIT PE DOMNUL @rahanu :exARLEQUIN bannat pe MOTOCICLISM.RO 10 ani;

motiv: avatar cu tenta sexuala;

moderator - un roman moralist, emigrat in australia, ce-si zice mandru BAIAZID.

Merci tovarasul moderator!

CU OCAZIA SCOATERII DIN RANDUL MODERATORILOR A EMIGRATULUI @BAIAZID.

VA MULTUMIM DOMNULE FOST MODERATOR PENTRU TOATE BANURILE, SUSPENDURILE SI WARNURILE ACORDATE IN PERIOADA DUMNEAVOASTRA DE GLORIE. VESNICA NOASTRA RECUNOSTINTA!

 

BRAVOOOOOOOOOOOOOO!!!BTW,baiazid nu mai poate fi contactat nici pe PM,s-a autoexecutat..... :blbl: :P

Mesaj completat

nah bun...avand in vedere ca de azi in 2 saptamani deja suntem in chef la VD,azi dau telefon sa rezerv 3 camere:1 matrimoniala pentru sorin si aura,si 2 camere triple pentru restul burlacilor.....cine se gandeste sa se mai bage are linkul de la locatie cu numar de telefon si tot...

 

AMR 13 ZILE

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!ne vedem la DEJ si hoinarim impreuna restul drumului...eu ma duc asa:baia mare-dej(ne lipim)-bistrita nasaud-vatra dornei ;) ....eu in jur de ora 14 voi fi la dej.ce zici,e oki si pentru tine?ca daca nu...aman plecarea si ne vedem later on ;)

Mesaj completat

 

 

Mestere pt. mine e ok ca eu vin din cluj, vineri, deci eu fac pana la DEJ o ora, asa ca ora 14 e super ok numa bine, ma trezesc mananc ceva si gata sunt de drum si ne petrecem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Time

10h13 which 00h00 on motorways

Distance

505 km

 

Eu zic ca ar merge si mai repejor... daca ne lasam de fumat ;)

 

Apropos, cine si cand pleaca din bucuresti? Ma plictisesc singurica ;))

 

On-topic timpuriu pentru mai la toamna: Batranilor, am mai ochit azi cand plecam din vama o casa superba, cu o curte foarte verde si amplasata grozav E in spate la "Dor De Vama Veche, spre drum. Am nr de telefon si tre sa sunam si acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In septembrie cand o fi de mers la mare: NU IN VAMA! va rog eu mult de tot!

 

Nici pe mine nu ma mai indoaie de respect si nici nu ma mai intareste de dorinta vama. Daaar, ai alte propuneri ? Asta e doar prima.

 

Bine, a doua, ca prima era pe undeva pe la Valcea. Care tot la mare e , doar ca e mai departe de plaja =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ar merge si mai repejor... daca ne lasam de fumat

 

Apropos, cine si cand pleaca din bucuresti? Ma plictisesc singurica :

 

On-topic timpuriu pentru mai la toamna: Batranilor, am mai ochit azi cand plecam din vama o casa superba, cu o curte foarte verde si amplasata grozav E in spate la "Dor De Vama Veche, spre drum. Am nr de telefon si tre sa sunam si acolo

 

Tot ce e posibil sa merem si mai repejor un pic...:D

 

De plecat din Bucuresti count on us....;)...iar la cativa km mai incolo refacem gasca cu Moldo...:blbl:

 

Sunam si vedem ce si cum si acolo....

 

In septembrie cand o fi de mers la mare: NU IN VAMA! va rog eu mult de tot!

Luam in calcul mai multe posibilitati (Vama, 2 Mai, Vadu, Bulgaria, wherever....marea sa fie aproape...;) ), nu am stabilit absolut nimic dar cautam din timp idei....:P...asa ca oricine - dati-va cu parerea....

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TIN SA IL FELICIT PE DOMNUL @rahanu :exARLEQUIN bannat pe MOTOCICLISM.RO 10 ani;

motiv: avatar cu tenta sexuala;

moderator - un roman moralist, emigrat in australia, ce-si zice mandru BAIAZID.

Merci tovarasul moderator!

CU OCAZIA SCOATERII DIN RANDUL MODERATORILOR A EMIGRATULUI @BAIAZID.

VA MULTUMIM DOMNULE FOST MODERATOR PENTRU TOATE BANURILE, SUSPENDURILE SI WARNURILE ACORDATE IN PERIOADA DUMNEAVOASTRA DE GLORIE. VESNICA NOASTRA RECUNOSTINTA!

l-au retrogradat pe baiazid de la moderator la muritor de rand?

atunci nu ar trebui anulate warn-urile date de el? ;) ca si eu am primit de la el 10% :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...