Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In legatura cu tricourile, nu centralizati si voi informatiile, comenzile intr-un fisier sau aici...Ca apoi sa stabilim o zi sa strangem banii si sa dam comanda.

Eu nu sunt in oras, pe laptopul meu ca ma ocupam eu...si nu stiu inca cand ma intorc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu tricourile, nu centralizati si voi informatiile, comenzile intr-un fisier sau aici...Ca apoi sa stabilim o zi sa strangem banii si sa dam comanda.

Eu nu sunt in oras, pe laptopul meu ca ma ocupam eu...si nu stiu inca cand ma intorc.

 

am postat si eu dincolo in topic in legatura cu tricourile.de centralizat eu zic ca s-a facut treaba asta......eu am intrebat care e pana la urma forma finala,sa o vedem toti(din cate stiu eu inca nu s-a stabilit treaba asta) si sa ii dam drumu`.dar cred ca pana la urma fiecare cu tricoul lui,facut acasa,si basta :) ...ca prea se taraganeaza treaba si nimeni nu mai pare interesat......eu am intrebat care e forma finala,sa o stiu si eu,si ma puteam duce eu aici la baia mare sa incerc sa le fac si apoi sa le trimit la bucale.ca eu am timp liber destul...daar,degeaba :kiss:....

Mesaj completat

Ohooo....mai este, mai este mult de lucru...:P....da' pana pe 30 Martie trbe' musai sa fie gata...

 

tu te plangi? :( ....da` ce e pe 30 martie bro`? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, cei care vor tricou si au notat in fisierul de mai sus, maine ne intalnim in Piata Constitutiei la ora 20 si strangem banii. Adica 30 lei/bucata. Se va intocmi o lista cine/cat/cum si banii vor fi trimisi la George, pentru a ne face el tricourile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, cei care vor tricou si au notat in fisierul de mai sus, maine ne intalnim in Piata Constitutiei la ora 20 si strangem banii. Adica 30 lei/bucata. Se va intocmi o lista cine/cat/cum si banii vor fi trimisi la George, pentru a ne face el tricourile.

 

pai stai numa un pic ca nici macar nu stiu forma finala a tricoruilor.....am cerut sa mi se arate forma finala,sa ma duc sa vad cat e pretul....desi mi-0e greu sa cred ca va fi mai mare de atat......dar totusi...inainte de a vedea cum tre sa fie tricoul nu pot sa zic nimic....va rog sa faceti cumva sa imi ajunga forma finala,apoi in maxim 1 zi eu ma duc si aflu exact ce si cum la pret,apoi ii dau drumu la facut

 

ps:va puteti baza pe mine,le fac,nu e problema.....doar sa stiu exact ce vrea lumea,ca nu s-a ajuns din cate stiu eu la un consens

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan strangem banii astia, forma finala il rog pe Cristi Gh sa ti-o trimita.

Maine este o data de intalnire si una la sf saptamanii

 

 

elena... vrem si noi sa vedem forma finala a tricoului (noi=aia de nu prea vin la intrunire si sa ne fie rusine...!!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan strangem banii astia, forma finala il rog pe Cristi Gh sa ti-o trimita.

Maine este o data de intalnire si una la sf saptamanii

 

oki..bun asa sa stiu cu ce lucrez si ce duc la oamenii aia sa imi faca pretul.sa puna aici pe topic forma finala sa vedem toti sa cadem de acord si in clipa in care zice lumea oki,eu am plecat la facut de tricou :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat si eu dincolo in topic in legatura cu tricourile.de centralizat eu zic ca s-a facut treaba asta......eu am intrebat care e pana la urma forma finala,sa o vedem toti(din cate stiu eu inca nu s-a stabilit treaba asta) si sa ii dam drumu`.dar cred ca pana la urma fiecare cu tricoul lui,facut acasa,si basta :laugh: ...ca prea se taraganeaza treaba si nimeni nu mai pare interesat......eu am intrebat care e forma finala,sa o stiu si eu,si ma puteam duce eu aici la baia mare sa incerc sa le fac si apoi sa le trimit la bucale.ca eu am timp liber destul...daar,degeaba :clap:....

Mesaj completat

 

 

tu te plangi? :P ....da` ce e pe 30 martie bro`? ;)

 

30 Mai ...scz....:clap:....cat despre banii pe tricouri @george - tii pun pe cont ca Joi sunt plecat la dreaqu-n praznic cu d'ale muncii si nu ajung la Constitutiei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 Mai ...scz....:P....cat despre banii pe tricouri @george - tii pun pe cont ca Joi sunt plecat la dreaqu-n praznic cu d'ale muncii si nu ajung la Constitutiei....

 

pfoaaaaa...bat-o vina munca.... ;) lasa munca,apuca-te de "treaba" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfoaaaaa...bat-o vina munca.... ;) lasa munca,apuca-te de "treaba" :laugh:

 

 

la cat a ramas intalnirea de la constitutiei?

voi veniti cu mobrele?

eu nu vin cu mobra, si daca mai sunt ca mine ma gandesc sa stabilim si sa ne vedem undeva mai aproape de un metrou si/sau o bodega unde sa ne bagam si sa vbvbvb -bembembembem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat a ramas intalnirea de la constitutiei?

voi veniti cu mobrele?

eu nu vin cu mobra, si daca mai sunt ca mine ma gandesc sa stabilim si sa ne vedem undeva mai aproape de un metrou si/sau o bodega unde sa ne bagam si sa vbvbvb -bembembembem

 

partea cu bembembembem o fac si eu in cinstea viespilor,la 500km distanta......joia e bauta pt hornetz :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...