Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

asa , asa :clap: sau poate lucreaza la MAREA TRANSFORMARE de zor :P

 

sau la MAREA chefuiala :laugh: ....maine o sa am furca montata,preliminar...fara ghidon si frane si alte cele......o sa fac vreo 2 poze ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sau la MAREA chefuiala :laugh: ....maine o sa am furca montata,preliminar...fara ghidon si frane si alte cele......o sa fac vreo 2 poze ;)

Hai cu pozele....repede-repede...:P

...si legat de poze....forma finala a tricourilor?.....cristi?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohooo....si inca cum....Abia astept sa vad cum ies toate ideile lu' George puse in practica.....uneori mai curios decat imi va iesi mie.... :laugh:

 

si io-s curios ce va iesi....ca am ideile finale doar in cap,si va mai asteapta cateva mici surprize care vor fi custom iar ideile nu se vor vinde ;)

Mesaj completat

ba s-a tinut intrunirea dar cu masini, ca bondari au fost prea putini :P

 

era clar ca nu ies viespile pe frig..ca nu le place,ca doar nu au pe cine intepa pe frigul asta :clap: .........ideea era cand am intrebat,ca zicea cristiGH ca pune forma finala a tricoului inainte de intalnire :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tricouri ;) ? se fac tricouri preferentiale cu hornet :clap:, doar nu o sa le purtam peste geaca de piele :P

Intr-un final pana la primavara poate reusim sa le purtam

 

eu inca mai sper sa puna careva forma finala si sa le fac anu` asta....ca nu prea inteleg de ce s-o taraganat treaba asta in halu` asta..ca e vb de o poza si de un om care le duce la facut...nu e rocket science :clap:

Mesaj completat

asa si prin urmare.......se pare ca nu au unii si altii chef sa puna o amarata de poza.....pun eu,sigla despre care s-a discutat acum o mie de ani ca ar fi oki........sigla pe fatza tricoului,pe spate scris honda riders(cu sau fara "club") iar pe mana dreapta numarul de inmatriculare.e bine asha?eu nu stiu sa fac o poza sau desen in photoshop sau in alte programe.deci imaginati-va fiecare si ziceti daca e oki sa ma duc odata sa le fac.eu acuma ma duc la cei cu tricourile sa vad prin ce modalitati pot sa puna sigla hornet,ce materiale,etc si la ce pret.stay tooned :laugh:

post-35274-1258190527_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca mai sper sa puna careva forma finala si sa le fac anu` asta....ca nu prea inteleg de ce s-o taraganat treaba asta in halu` asta..ca e vb de o poza si de un om care le duce la facut...nu e rocket science :)

Mesaj completat

asa si prin urmare.......se pare ca nu au unii si altii chef sa puna o amarata de poza.....pun eu,sigla despre care s-a discutat acum o mie de ani ca ar fi oki........sigla pe fatza tricoului,pe spate scris honda riders(cu sau fara "club") iar pe mana dreapta numarul de inmatriculare.e bine asha?eu nu stiu sa fac o poza sau desen in photoshop sau in alte programe.deci imaginati-va fiecare si ziceti daca e oki sa ma duc odata sa le fac.eu acuma ma duc la cei cu tricourile sa vad prin ce modalitati pot sa puna sigla hornet,ce materiale,etc si la ce pret.stay tooned :crack:

 

Fara numar pe maneca.......iar in loc de "HONDA" Riders sa fie "Hornet" Riders (cu sau fara "club") pe fata iar pe spate sigla sau invers (spate scrisul si sigla spate)..... George sa ne zici contul si cati bani pe tricou gasesti....Uite si scrisul pe care il aveam eu prin comp....mere netu' ca dreaq....bag altadata poza...

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara numar pe maneca.......iar in loc de "HONDA" Riders sa fie "Hornet" Riders (cu sau fara "club") pe fata iar pe spate sigla sau invers (spate scrisul si sigla spate)..... George sa ne zici contul si cati bani pe tricou gasesti....Uite si scrisul pe care il aveam eu prin comp....mere netu' ca dreaq....bag altadata poza...

 

"HORNET" RIDERS am vrut sa scriu dar eram cam somnoros :crack: .....eu zic sa fie sigla in fata si scrisul in spate ce vb aia,si cand stai cu geaca pe tine se vede sigla,care e mai importanta decat scrisul.parerea mea.....iar pe spate frumos HORNET RIDERS :) ..pai eu pun un cont,dar intai sa vedem se pune lumea DIN NOU,de acord cu forma finala(care in proportie de 99% e cam clara)....eu ma pot duce in orice zi sa le fac,dar ca sa fie o treaba clara si concreta:PANA MIERCURI SA ISI CONFIRME DORINTA CEI DIN LISTA SI NU NUMAI.....joi sa am banii pe card,le platesc...si cand le termina,in maxim cateva zile cred,sa le aveti..adica in maxim 10 zile de luni sa aveti tricourile fiecare

Mesaj completat

este george hornetist dim bucuresti?:lol:....deci eu ma bag sa le fac in orice clipa,am vreme si chef.dar daca pana miercuri cum ziceam nu face lumea treaba,o sa ma duc sa imi fac mie unul si cui o mai vrea...si sanatate buna celorlalti...eu sunt dispus sa umblu sa fac treaba asta,dar daca nu e cu cine..asta e;)

First: mi-am facut si eu azi pana la motor, asa ca daca mai iesiti la plimbari eu sunt dispusa...vali stiu ca tu mai ieseai...

Apoi: pana la urma cine face tricourile George din baia mare sau george din buc? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"HORNET" RIDERS am vrut sa scriu dar eram cam somnoros :crack: .....eu zic sa fie sigla in fata si scrisul in spate ce vb aia,si cand stai cu geaca pe tine se vede sigla,care e mai importanta decat scrisul.parerea mea.....iar pe spate frumos HORNET RIDERS :P ..pai eu pun un cont,dar intai sa vedem se pune lumea DIN NOU,de acord cu forma finala(care in proportie de 99% e cam clara)....eu ma pot duce in orice zi sa le fac,dar ca sa fie o treaba clara si concreta:PANA MIERCURI SA ISI CONFIRME DORINTA CEI DIN LISTA SI NU NUMAI.....joi sa am banii pe card,le platesc...si cand le termina,in maxim cateva zile cred,sa le aveti..adica in maxim 10 zile de luni sa aveti tricourile fiecare

Mesaj completat

este george hornetist dim bucuresti?:lol:....deci eu ma bag sa le fac in orice clipa,am vreme si chef.dar daca pana miercuri cum ziceam nu face lumea treaba,o sa ma duc sa imi fac mie unul si cui o mai vrea...si sanatate buna celorlalti...eu sunt dispus sa umblu sa fac treaba asta,dar daca nu e cu cine..asta e;)

Mar interesa si pe mine un asemenea tricou cum se procedeaza sa-l achizitionez? . Cat costa si cu se expediaza?

Mesaj completat

"HORNET" RIDERS am vrut sa scriu dar eram cam somnoros :) .....eu zic sa fie sigla in fata si scrisul in spate ce vb aia,si cand stai cu geaca pe tine se vede sigla,care e mai importanta decat scrisul.parerea mea.....iar pe spate frumos HORNET RIDERS :lol: ..pai eu pun un cont,dar intai sa vedem se pune lumea DIN NOU,de acord cu forma finala(care in proportie de 99% e cam clara)....eu ma pot duce in orice zi sa le fac,dar ca sa fie o treaba clara si concreta:PANA MIERCURI SA ISI CONFIRME DORINTA CEI DIN LISTA SI NU NUMAI.....joi sa am banii pe card,le platesc...si cand le termina,in maxim cateva zile cred,sa le aveti..adica in maxim 10 zile de luni sa aveti tricourile fiecare

Mesaj completat

este george hornetist dim bucuresti?:hug:....deci eu ma bag sa le fac in orice clipa,am vreme si chef.dar daca pana miercuri cum ziceam nu face lumea treaba,o sa ma duc sa imi fac mie unul si cui o mai vrea...si sanatate buna celorlalti...eu sunt dispus sa umblu sa fac treaba asta,dar daca nu e cu cine..asta e;)

Mar interesa si pe mine un asemenea tricou cum se procedeaza sa-l achizitionez? . Cat costa si cum se expediaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mar interesa si pe mine un asemenea tricou cum se procedeaza sa-l achizitionez? . Cat costa si cu se expediaza?

Mesaj completat

 

Mar interesa si pe mine un asemenea tricou cum se procedeaza sa-l achizitionez? . Cat costa si cum se expediaza?

 

eu astept pana miercuri sa se hotarasca lumea,apoi joi sa am banii in cont si ma duc sa le fac.pretul tricoului mi s-a spus acolo ca e undeva intre 30-35ron.de trimis in tara si la fiecare acasa,cu orice :) ...ce vrea fiecare o sa le trimit,iti dai seama,sa iasa mai ieftin sau mai scump(dupa cheful si bugetul fiecaruia) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu astept pana miercuri sa se hotarasca lumea,apoi joi sa am banii in cont si ma duc sa le fac.pretul tricoului mi s-a spus acolo ca e undeva intre 30-35ron.de trimis in tara si la fiecare acasa,cu orice :D ...ce vrea fiecare o sa le trimit,iti dai seama,sa iasa mai ieftin sau mai scump(dupa cheful si bugetul fiecaruia) :laugh:

asa e dar de preferat pe criza asta daca e pozte sa le trimita si cu trenu, cu nasu :lol: ca e cel mai eftin cred

Mesaj completat

eu astept pana miercuri sa se hotarasca lumea,apoi joi sa am banii in cont si ma duc sa le fac.pretul tricoului mi s-a spus acolo ca e undeva intre 30-35ron.de trimis in tara si la fiecare acasa,cu orice :D ...ce vrea fiecare o sa le trimit,iti dai seama,sa iasa mai ieftin sau mai scump(dupa cheful si bugetul fiecaruia) :laugh:

asa e dar de preferat pe criza asta daca e poate sa le trimita si cu trenu, cu nasu ca e cel mai eftin cred :laugh:

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e dar de preferat pe criza asta daca e pozte sa le trimita si cu trenu, cu nasu :P ca e cel mai eftin cred

Mesaj completat

 

asa e dar de preferat pe criza asta daca e poate sa le trimita si cu trenu, cu nasu ca e cel mai eftin cred :crack:

 

:) ........de la baia mare nu este tren la focsani,direct,deci se complica treaba :lol: ...cu posta costa 7ron :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ........de la baia mare nu este tren la focsani,direct,deci se complica treaba :P ...cu posta costa 7ron :lol:

asa e a fost o gluma e cel mai ok cu posta, mai vb :crack:

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e a fost o gluma e cel mai ok cu posta, mai vb :crack:

 

am inteles gluma :P ....sunt pus pe glume cam tot timpul...ti-am dat PM,daca esti interesat cel mai bine vorbim acolo,adica pe mess,de dai add :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No finish line, ride on... :crack:

 

Cred ca mai bine fiecare isi face tricoul pe unde poate, sigla o avem la indemana cu totii, a postat-o George mai sus. Vedem cati aparem cu el in primavara, si poate ca vor fi idei diferite, iar tricoul cel mai reusit se va alege ca model.

Am zis, FB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No finish line, ride on... :P

 

Cred ca mai bine fiecare isi face tricoul pe unde poate, sigla o avem la indemana cu totii, a postat-o George mai sus. Vedem cati aparem cu el in primavara, si poate ca vor fi idei diferite, iar tricoul cel mai reusit se va alege ca model.

Am zis, FB!

 

sigla,model si alte cele s-au discutat s acu 2 luni si acuma..dar se pare ca degeaba :) .......daca asa crede lumea,fiecare pe cont propriu sa fie.era frumos sa fi avut toti acelasi lucru,gandit si facut de comun acord.dar....vorba aia,s-a cazut de acord in mare cu tricoul,s-au facut liste..acuma oare cand e de dat drumu la tricouri oare de ce nu se mai anunta lumea?whatever...... :crack:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...