Sari la conținut

Accident Aproape Mortal Cu Zx4r


razxrr
 Share

Postări Recomandate

Baaaaaahhh!!!! Ma omori cu inimaaa!!!! Cand, cum..???

 

Baga amanunte omule! Si amu esti intreg sau bat degetele pe tastatura fara tine!!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne miram cand vedem ca in fiecare zi mai apare un topic legat de accident, dar realitatea e ca sunt de 2 ori mai multe accidente, in care sunt implicate motoare, decat aflam noi, si acest topic sta marturie.

 

Ontopic: bine ca ai supravietuit . . . intrebarea e ce ai de gand sa faci in continuare? Multi nu au avut dreptul la a doua sansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca aveai costumul probabil ca nu era atat de grav...

 

 

multumesc pt urari...dak aveam costumu era mai bine dar nu cu mult.nici un costum nu te poate salva pt ca atunci cand cazi de la cativa metri direct pe pamant e clar ca se sparge ceva in tine. si inca ceva am sectionate tendoanele de la picioru drept.se repara dar dureaza. o sa pun tot felu de poze sa vada lumea ce se poate intampla cand nimeresti un sofer care nu stie sa semnalizeze si sa se asigure cand vireaza la stanga. va salut din pacate pe 4 roti pana imi revin complet.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica si recuperare rapida!

 

 

uite ca am postat si eu o mica cazatura...

imi pare rau ca ai patit asa ceva..dar pe mine costumul si casca m-a scutit de vreo 2 julituri si de vreo 2 copci poate!

 

oricum data viitoare ia-ti costumul tot pe tine..

 

numai bine si sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai scapat,desi destul de "sifonat"...insanatosire grabnica!... :moto:

Stau si ascult pe unii si pe altii...incep sa ma gandesc ...sa-mi iau...sa nu-mi iau...dar cred ca tot imi voi lua pt ca-i visu meu...altii isi doresc sa zboare,sa faca bungee...io vreau motoru meu...cer prea mult?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de capul meu... :ok: :) :blink:

iti doresc insanatosire completa si cat mai grabnica!

soferul cel tampit :moto: a ajuns macar la politie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitandu-ma in ce hal a ajuns motorul, eu spun sa zici mersi ca nu a fost mai grav de atat.

Insanatosire grabnica, si apropo, mai ai ganduri sa te mai dai cu motorul pe viitor ?

B)

 

 

enduro sa nu dea nimeni in mine.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trec la enduro sau cross, poate pe dealuri, munti sau paduri nu mai dau peste un bou de sofer care nu se asigura. Poate doar un urs sa intoarca pe linie continua si sa nu se asigure.Si oricum atunci ma izbesc de ceva moale B)

post-4621-1147264776_thumb.jpg

post-4621-1147264802_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa bafta pe viitor si multa multa sanatate.

mare noroc ai avut ca ai scapat, dupa cum arata motoru poti sa juri ca motociclistul era ... asa ca ai mare grija si nu te urca pe vreun motor pana nu te recuperezi in totalitate

sanatate maxima inca o data si insanatosire cat mai grabnica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...