Sari la conținut

Accident In Timisoara


kcuf_di
 Share

Postări Recomandate

Acum cateva ore colegul meu de camera Adi,era oprit la un semafor, in Timisoara, cand un tip intra in el din spate si-l proiecteaza in papucul din fata. Scuza: Ma uitam dupa o gagica! :ok: :) :moto:

El este ok, motocicleta are avarii serioase.

Dupa ce vine de la Politie poate intra si va da mai multe detalii.

Editat de kcuf_di
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni cretini,ma mai uit si eu dar cand nu am pe nimeni in fata,trebuie sa fii idiot sa intorci capul cand te indrepti spre o coloana de masini oprita la semafor :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traim intr-o tara de (cuvant urat), inconjurati de oameni de (cuvant urat).. :moto:

insanatosire grabnica lui Adi si :ok: manelarului!

Buueeyy ce poola me de scuza e asta?! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..se indreapta fierul,dar uneori ca sa-l ai faci niste sacrificii ,iar fierul indreptat nu o sa mai fie ca inainte...concluzia ramine mereu aceiasi:o tara de cretini,de iresponsabili...

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de capul meu, 2 accidente intr-o singura zi! bine ca nu si-a rupt ceva colegul tau de camera...

multi cretini pe sosea... :moto: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca s-a intamplat , nu poti spune decat BINE CA NU A FOST MAI RAU!!

 

 

 

 

vai de capul meu, 2 accidente intr-o singura zi! bine ca nu si-a rupt ceva colegul tau de camera...

multi cretini pe sosea... :moto: :ok: :)

 

Stai linistit ca mai mult ca sigur sunt de doua ori mai multe accidente pe zi , decat cele care apar aici. Spre exemplu numai eu am auzit (e adevarat ca doar de la cineva) de 2 accidente intamplate acum vreo luna si de care nu a spus nimeni nimic pe forum, iar acum cateva zile ma contacteaza pe mail un tip sa ma intrebe daca stiu pe cineva care dezmembreaza vreun GS ca el si l-a "trosnit la constanta" -> pe forum nu a aparut nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca s-a intamplat , nu poti spune decat BINE CA NU A FOST MAI RAU!!

Stai linistit ca mai mult ca sigur sunt de doua ori mai multe accidente pe zi , decat cele care apar aici. Spre exemplu numai eu am auzit (e adevarat ca doar de la cineva) de 2 accidente intamplate acum vreo luna si de care nu a spus nimeni nimic pe forum, iar acum cateva zile ma contacteaza pe mail un tip sa ma intrebe daca stiu pe cineva care dezmembreaza vreun GS ca el si l-a "trosnit la constanta" -> pe forum nu a aparut nimic.

:moto:

 

Din pacate asa e. Si eu stiu de mai multe accidente care nu au fost postate aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buueeyy ce poola me de scuza e asta?! :moto:

Sunt si exceptii evident. Dar gandeste-te ca f putine. Ma refer aici si la soferii care nu respecta motociclistii pe ca nu vrea muschiu` lor, si la cei care se uita daca vine ploaia cand sunt la volan.. si nu numai. Asta e parerea mea. Si tara nu cred ca ar fi de (cuvant urat) daca n-ar fi locuita de marea majoritate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..se indreapta fierul,dar uneori ca sa-l ai faci niste sacrificii ,iar fierul indreptat nu o sa mai fie ca inainte...concluzia ramine mereu aceiasi:o tara de cretini,de iresponsabili...

Cum a fost vina conservarului ,o sa-i dea RCA-ul si sper sa se descurce si sa-si puna piesele NOI pe ea si o sa fie ca noua :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traim intr-o tara de (cuvant urat), inconjurati de oameni de (cuvant urat).. :moto:

insanatosire grabnica lui Adi si :blink: manelarului!

 

vorbesti prostii ! traim intr-o tara minunata, pacat ca-i populata...si cu oameni de (cuvant urat)

 

Bine ca n-a patit nimic prietenu tau!...si totusi pacat de motor!...

 

tractoristu insa... trebuia supus la "tratament" :crack:

 

Sanatate,numai bine,strazi curate(de idioti) sa ne auzim ( :ok: ) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbesti prostii ! traim intr-o tara minunata, pacat ca-i populata...si cu oameni de (cuvant urat)

 

Bine ca n-a patit nimic prietenu tau!...si totusi pacat de motor!...

 

tractoristu insa... trebuia supus la "tratament" :)

 

Sanatate,numai bine,strazi curate(de idioti) sa ne auzim ( :moto: ) :ok:

da un back si o sa vezi ca am lamurit problema in ultimul post din pagina anterioara :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi tampiti ...

Pana la urma cred ca e mai bine sa stam langa coloana (sau intre) decat in coloana la semafor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...