Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

Mor pe voi astia care spuneti ca vreti busa si r1 la 18 ani B)

n`ai avut tupeu la 16 ani sa`ti iei 34 cai si ti`ai luat 15,nici la 18 nu vei avea tupeu la 100+ cai si iti vei lua un virago de 250 :blink:

no offense ptr cei cu virago :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

busa r1 pentru inceput e prea mult:)

 

ps reverse tu ai 17 ani si o tzr-ica de 5 cp si aia morti:))))

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

busa r1 pentru inceput e prea mult:)

 

ps reverse tu ai 17 ani si o tzr-ica de 5 cp si aia morti:))))

ps am 7cp+34 =... B) matematica asta..socoteste tu...tu acuma ai 0 cai :lol:

hai poate vin in weekend la tine acolo la tzara cu rs`u sa`l vezi si tu ,dai o tura :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps am 7cp+34 =... B) matematica asta..socoteste tu...tu acuma ai 0 cai :crack:

hai poate vin in weekend la tine acolo la tzara cu rs`u sa`l vezi si tu ,dai o tura :lol:

eu nu inteleg de ce pui "+34" ca numai cu tzru iesi :blink: :lol: de fapt,ai si altceva cu care sa iesi sau e doar o motoreta virtuala vestita bestie alba :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg de ce pui "+34" ca numai cu tzru iesi B) :blink: de fapt,ai si altceva cu care sa iesi sau e doar o motoreta virtuala vestita bestie alba :lol:

ba nuj,de cand mi`am luat permisu inapoi (2 zile) ies cu rs`u..da` la tine la tzara acolo unde iti bate porumbu in geam nu am cum sa ajung...ca nu`mi ajunge un rezervor...tie iti ajunge ca mergi in stilul economic spre "cu motorul oprit" ...apropo am auzit ca ti`au suspendat permisu ca aveai 160 in oras :what: :lol: :lol: :lol: ...poate adunate toate vitezele tale maxime din aceea zi si faci 160 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nuj,de cand mi`am luat permisu inapoi (2 zile) ies cu rs`u..da` la tine la tzara acolo unde iti bate porumbu in geam nu am cum sa ajung...ca nu`mi ajunge un rezervor...tie iti ajunge ca mergi in stilul economic spre "cu motorul oprit" ...apropo am auzit ca ti`au suspendat permisu ca aveai 160 in oras :lol: B) :lol: :blink: ...poate adunate toate vitezele tale maxime din aceea zi si faci 160 :what:

minti ca un copilas din ala mic de se viseaza in naveta spatiala :ok: tu ai rsu de fapt de vreo 3 luni ,nu ? :lol: :lol: :lol: :crack: No comment la viteza maxima,nu e un motiv sa te lauzi ca mergi tare sau nu,cred ca observi ca mor cate 2-3 motociclisti pe saptamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minti ca un copilas din ala mic de se viseaza in naveta spatiala :lol: tu ai rsu de fapt de vreo 3 luni ,nu ? :lol: :lol: :crack: :what: No comment la viteza maxima,nu e un motiv sa te lauzi ca mergi tare sau nu,cred ca observi ca mor cate 2-3 motociclisti pe saptamana

n`ai inteles nimica :blink: ,vrei sa`ti desenez...nu stiam ca homosexualii au probleme cu asimilarea informatiilor B)

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n`ai avut tupeu la 16 ani sa`ti iei 34 cai si ti`ai luat 15,nici la 18 nu vei avea tupeu la 100+ cai si iti vei lua un virago de 250 :ok:

no offense ptr cei cu virago :P

De ce sa imi iau eu un motor de 180 de cai la inceput :lol: este puternic, greu de stapanit,etc

Asa mai bine optez pentru un Un CBR de 600F si imi scot prostia cu fireblade,r1,busa sau cine stie ce alte cacao-uri foarte puternice

;) nu am avut tupeu sa imi iau RS? Gandeste-te si tu inainte sa vorbesti sau mai cauta prin posturile mele sa vezi ca am scris de nenumerate ori ca 1. nu imi place sunetul de la 2t 2. daca aveam RS si faceam ce am facut si inca fac eu cu CBR pai se duce pe apa (cuvant urat) RS-ul

Nu te cred in masura sa vb atata timp cat tu ai un amarat de tzr de 50cm3 care prinde 80 max

Apropo daca tot ai RS de ce nu ne arati si noua o poza?

PS: stiati ca am si eu un CBR 600RR in garaj? marfa eh...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide ma baieti ma...se face misto pe forum de reverse si nu mi-a spus nimeni nimik ;)

 

Si nu incepeti iarashi cu celebra chestie ca 4 timpi e mai bun de cat 2 timpi si invers,unu merge mai repede altul mai mult.Stim cu toti ca motocicleta personala e de 10 ori mai tare decat oricare alta si lasati-l pe reverse in pace ca are un rs f frumos :ok:

 

 

Ps:Se stie ca Mito e cel mai misto la 125 :lol:

Editat de Slice&Dice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puya tie nu mai are rost sa iti raspund ca te stie toata lumea...esti paralel || cu motocislismu :rose: si te fac si cu mopedu lu` bunicamiu , daca ai intrebari despre stilul meu de mers il intrebi pe slice&dice sau te uiti la urmele de pe cauciucurile mele,sa vezi unde se termina pe margini...si mai socotesti si cati km am ,ce drumuri lungi si cate accidente...si vezi cam ce fac...restu stie lumea ca esti homosexual :lol:

 

cobra,faza cu 180 cai era caterinca dar te`ai simti cu musca pe caciula :P , ti`am apreciat cbr`u (remeber curtea de arges) dar nu`mi spune mie ca DOAR din cauza sunetului de 2t nu ti`ai luat rs sau mito ...nu pot crede asa ceva !!!

 

slice&dice vezi ca stiu unde parchezi mito`u :P ...hai ca maine iar ne plimbam prin liceu cu motoarele ;) si dupaia la amckart

 

si sa`i **** toba la rsu` meu care mai comenteaza ca am martori si acte :rose:

 

va salut nepotilor :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu profita ca imi esti tovarash ca te ard :ok:

ce sa faci tu ma cu cbr sau r6? :lol:

sa ti le dau tie sa te lauzi,ca m-am saturat de rsu tau virtual :P sunt tovaras si sunt mandru ca te cunosc,pot sa ma laud,sa fac un topic ceva ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar a avut succes topicul asta :lol: si eu care credeam ca e o tampenie ;)

 

 

 

...sau e o tapenie....in care ne afundam cu totii :ok:)

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...