Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai bine e sa meri cu mai mult ca daca e sa pici mai bine sa pici la o viteza de 200 (sau mai mult) decat sa pici la o viteza de 60- 70 si sa ai sanse sa ramai paralizat sau leguma ... asa daca pici la viteze mai mari macar stii ca pici numai o data nu mai ai si a 2-a sansa :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7016-1157408085_thumb.jpgAprilia RSV 450 ,daca apare pana la anu' ...

de unde aflu si eu ceva detalii despre motorul asta..ca m`am uitat pe site`ul de la aprilia si nu am gasit...

ai idee de unde pot afla? in principal ma intereseaza daca e 2t sau 4t.

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai numa ce am facut 18 ani si urmeaza RS-ul...mai incolo mi-ar placea un monster sau orice alt naked cu personalitate si motor pana in 600-750...nu de alta da parca nu prea ai ce face cu un naked puternic,ca la viteza zbori de pe ea

 

Apropos....uitati-i pe tovarasii mei de pahar de la avatar...astept mesaje de la voi sa le transmit :angryfire: :angryfire:

 

si sa ii vedeti mai bine:

post-6413-1158102126_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce vise aveti ... ma refer exclusiv la cei care vor de la 600 in sus ... as spune ca vretzi sa treceti de 18 ani si sa va opriti acolo :angryfire:)

bai Radule ce precaut ai devenit :angryfire: ..folosesti si prezervativ acuma??? lasa ma lumea sa se dea pe ce vrea...600,1000 hayabusa turbo plm dastea ca asa e frumos ;) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Pai numa ce am facut 18 ani si urmeaza RS-ul...mai incolo mi-ar placea un monster sau orice alt naked cu personalitate si motor pana in 600-750...nu de alta da parca nu prea ai ce face cu un naked puternic,ca la viteza zbori de pe ea

 

Apropos....uitati-i pe tovarasii mei de pahar de la avatar...astept mesaje de la voi sa le transmit :angryfire: :angryfire:

 

si sa ii vedeti mai bine:

 

intreaba-i daca vin la arc :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paulica tata .... eu precaut .. mai tii minte cand povesteai .. ca vrei masina ? sa te inconjoare si sa te protejeze tablaria ?:crack: ... si ca te simti in nesigurantza pe moto :crack: ... asa ca .. oricum lumea da banii pe ce vrea ea :crack: eu am facut o afirmatie...nu am atacat pe nimeni ... Hai Bafta de la Fratele' !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie una imi place foarte mult Triumph Rocket II Classic. Ei, bine...tre sa ma mai ingras oleak..ca e deeta mai namila de 342kg si nu stiu cum as putea conduce asa ceva.. Dar, asta-i visul meu. Sa fiu mai realista..mi-as lua un Sachs Mad Ass de 125 :crack: chiar ar fi fain, nu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

da de ce trebuia sa postati voi pe un topic care nu sa mai postat de 1 an si ceva ? daca tot sa postat....ktm 450 exc

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak tot ati redus la viata topicul...yo as visa la un zx6r...modelul asta nou...dar km greu...si aku mai realist....ce vreau sam`i iau la 18 ani ar fii un fzr de 600....cu codita modificata de r1:D....visez nu?

offtopic:nu eu am readus la actualitate topicul :burnout:

PS:Uite la data si ai sa vezi cine o readus topicul la actualitate.:cheers: asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...