Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ca tot ati dezgropat topicul asta , la 18 'm-as multumi' :P cu :

 

- una bucata MV AGUSTA F4 1000 R 312 :burnout:

- una bucata 'chopperas' facut la comanda pt plimbarile de duminica ( cu un animal de motor de vreo 2000 cm3 :bounce: :P

- una bucata KTM 450/525 EXC Factory Racing (eh asta o sa fie la primavara,va veni mai repede ) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai deocamdata imi doresc sa iau maine examenul, si pe urma cu toate ca si 600cm3 e destul de mult ma batea gandul la un cbr600 2007 dar din moment ce majoritatea de pe aici asta isi doresc la 18 ani decat sa vad pe cineva cu acelasi motor in fiecare zi ca al meu mai bine as ramane tot la 125cm3, in niciun caz sa renunt de tot :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot ati dezgropat topicul asta , la 18 'm-as multumi' :bounce: cu :

 

- una bucata MV AGUSTA F4 1000 R 312 :cheers:

Dupa accidentul cu Movistarul am fost foarte aproape de a-ti indeplinii visul tau ptr mine :burnout: ... dar am ales sa mai stau pe 600 un an ... la 19 ani insa , o "sa-ti" indeplinesc visul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa accidentul cu Movistarul am fost foarte aproape de a-ti indeplinii visul tau ptr mine :burnout: ... dar am ales sa mai stau pe 600 un an ... la 19 ani insa , o "sa-ti" indeplinesc visul

Eh,eu anul viitor pe vremea asta o sa pregatesc comanda :bounce:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentrut 18, ceva pamantesc si care va fi si cel mai probabil Yamaha FZ6 Fazer S2(preferabil nou...desi nu cred)

Si pe la batraneti cand o sa pot vorbi si eu de multe zeci de mii de km.....un gs 1200adv(pacat ca ii cam ireal la ce pret are)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 18 anii, visul meu e sa am un Y2K9pt cei care nu stiu:(gas turbine superbike) motorul din Torgue(argintiu) ..... :cheers:

imi pare rau ca trebuie sa-ti dau vestile astea dar.... filmul torque este suprarealist, gen star trek sau pokemoane dalea la care te uiti tu...ah si...mos craciun nu exista...

 

 

 

vise placute copile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca trebuie sa-ti dau vestile astea dar.... filmul torque este suprarealist, gen star trek sau pokemoane dalea la care te uiti tu...ah si...mos craciun nu exista...

vise placute copile

 

 

:cheers: afirmatzie demana de motociclist..... cauta Y2K... motor fabricat de un atelier privat numit MTT Motocyles si data viitoare informeazate can auzi de ceva nou....

 

Filmul este intradevar trucat dar motrul exista, si se construieste pe comanda cu un pretz de aprox 185,000 190,000$

 

:lol: iar ai dato-n bara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: afirmatzie demana de motociclist..... cauta Y2K... motor fabricat de un atelier privat numit MTT Motocyles si data viitoare informeazate can auzi de ceva nou....

 

Filmul este intradevar trucat dar motrul exista, si se construieste pe comanda cu un pretz de aprox 185,000 190,000$

 

:D iar ai dato-n bara

 

Oricum nu e omologat pentru strada :D

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: afirmatzie demana de motociclist..... cauta Y2K... motor fabricat de un atelier privat numit MTT Motocyles si data viitoare informeazate can auzi de ceva nou....

 

Filmul este intradevar trucat dar motrul exista, si se construieste pe comanda cu un pretz de aprox 185,000 190,000$

 

:lol: iar ai dato-n bara

Oricum visezi tare mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: afirmatzie demana de motociclist..... cauta Y2K... motor fabricat de un atelier privat numit MTT Motocyles si data viitoare informeazate can auzi de ceva nou....

 

Filmul este intradevar trucat dar motrul exista, si se construieste pe comanda cu un pretz de aprox 185,000 190,000$

 

:D iar ai dato-n bara

 

duaaamneee tie trebuie sa-ti desenz cand spun ceva...sincer , e frig rau la suceava sau tu gandesti mai putin in general?? la fel cum visezi tu a2a la 100 pe nsr si alte dastea , in mod sigur visezi sa faci cu Y2K ce faceau si aia in film ...si o sa ai o deceptie ptr ca ... shit ain`t working like that ...

 

asa ca ia-ti bara si mergi usor d-aici ...

 

 

apropo , ai grija cand te mai joci cu EA ...sa nu te scuipe

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...