Sari la conținut

Bimmerfest-cheia 27-28mai


mertan
 Share

Postări Recomandate

salut toti motociclstii din roamania... sunt alex din bacau si ash veni si eu cu ceva pt voi. pe data de 27-28 mai la cheia se organizeaza bimmerfest... e o adunare nationala de bmw-isti si nu numai din tara... si am vrea sa fie si niste motoare peacolo cu sigla bmw... daca vrea cineva mai multe detalii ma poate contacta pe id-ul de messenger bsc_lx va asteptam in numar cat mai mare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut toti motociclstii din roamania... sunt alex din bacau si ash veni si eu cu ceva pt voi. pe data de 27-28 mai la cheia se organizeaza bimmerfest... e o adunare nationala de bmw-isti si nu numai din tara... si am vrea sa fie si niste motoare peacolo cu sigla bmw... daca vrea cineva mai multe detalii ma poate contacta pe id-ul de messenger bsc_lx va asteptam in numar cat mai mare....

 

Mai exact unde e Cheia asta?

Si ce se intimpla acolo?

Ca o plimbare asa face si eu.

 

Bob

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exact unde e Cheia asta?

Si ce se intimpla acolo?

Ca o plimbare asa face si eu.

 

Bob

Daca iti e de folos, uite aici, n-am gasit ceva mai decent.

 

@mertan: alte informatii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca sunteti impatimiti si vreti sa veniti la un asemenea eveniment... o sa fie super tare la bimmerfest. se va face caravana... sunt multe chestii de neuitat. mai tarziu am sa pun si toate datele referitoare la cele spuse de voi. drumul acuma este asfaltat. proaspat asfaltat(ma refer dinspre brashov). eu sunt din bc si aici vor veni cei e prin moldova. si plecam de aici toti. pentru cei din bucuresti si dinafara moldovei va rugam sa ma contactati pentru mai multe detalii. sa va pun in legatura cu cei care sunt peacolo.

post-10226-1147194549_thumb.jpg

Editat de mertan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ati fost de curand la Cheia? Cum este drumul? Este ceva blocaj cu aviara?

Sambata un dus intors ar fi o idee.

La 9,00 la OMV?

[/qu

 

Va salut,

Daca ajungeti pe acolo dati-mi si mie un telefon,sint si eu prin zona.Mai discutam de una de alta.

Bob

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din partea celor pe 4 roti :cheers: si e vorba de o intalnire la care din cate stiu eu vor fi peste 180 de oameni daca am auzit eu corect, ma refer la cei care vin cu masini, motociclisti nu am idee cati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i tot ?? Ma astept la mai mult..macar ceva poze altfel cine va crede ????

 

Am vazut eu 3 motociclisti pe acolo atunci dar care au plecat repede inapoi, unul din ei avea o casca cu un fel de coarne sau ceva de genul asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...