Sari la conținut

Sondaj,schimbari La Tzr


Postări Recomandate

Am disponibilitatea sa modific la tzr ceva chestii...in primul rand o sa`i pun kit malossi,toba,carburator,filtru bla bla bla

Si acuma urmeaza partea de exterior..vreau sa`i vopsesc jantele...ma gandeam la ceva iesit din banal..adica nu rosii sau negre in ton cu motoru..ci verde aprins sau orange...ce parere aveti..!?astept si alte propuneri...

post-6405-1147361004_thumb.jpg

post-6405-1147361124_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cu un verde sau portocaliu aprins vezi sa nu ii dai tenta de "chici". pune culorile candidate pe roti in photoshop si vezi care iti place si cum iese.

 

ps: de ce toata lumea ii zice lui puya gay :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cu un verde sau portocaliu aprins vezi sa nu ii dai tenta de "chici". pune culorile candidate pe roti in photoshop si vezi care iti place si cum iese.

 

ps: de ce toata lumea ii zice lui puya gay :lol: :lol:

m`ai injurat la faza cu photoshop :what:

PS ptr ca e gay :blink: :lol:

 

 

 

reverse tzr-ica e o bicicleta:)))

ps am vandut motoru:((

pietonule :crack:

 

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reverse nu ai tu aprilia mi-o dai mie :blink:

 

niste jante verzi iar da bine.orange nu da bine cu rosu:) codita sa o schimbi sa o faci dintro bucata stop pe leduri alte semnale

cauciucuri putin mai groase niste ploape la far si o vopsea perlata :lol: B)

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reverse nu ai tu aprilia mi-o dai mie :blink:

 

niste jante verzi iar da bine.orange nu da bine cu rosu:) codita sa o schimbi sa o faci dintro bucata stop pe leduri alte semnale

cauciucuri putin mai groase niste ploape la far si o vopsea perlata :lol: B)

Si o marmota pe locu din spate...ce ai ma vrei sa il bata falimentu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeste la profil gay`ule :blink: ...vreau tzr`ul sa`l fac special ptr ca il voi tine cat mai mult fiind prima mea motoreta..rs`u il vand in cateva luni ...pricepi sau vrei sa`ti desenez?

haha eu vad DOAR la profil rs125..pe strada mai putin..totusi de ce? gagicarule B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha eu vad DOAR la profil rs125..pe strada mai putin..totusi de ce? gagicarule :lol:

ptr ca nu "calaltorim" impreuna si am permisu suspendat :lol:

daca ma provoci la vreo liniutza pe bani sau ceva pe acmkart fii sigur ca o sa scot "minunea alba" din garaj doar ptr a te umilii B) ..de fapt cu tzr`u e umilinta cu rsu` e ceva normal :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine vinde "MINUNEA ALBA" si baga toti banii in tzr ca merita =)) maine vin la tine sa vad si eu minunea ca m-ai facut curios(Postu asta l-am pus sa nu raman cu 666posturi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine vinde "MINUNEA ALBA" si baga toti banii in tzr ca merita =)) maine vin la tine sa vad si eu minunea ca m-ai facut curios(Postu asta l-am pus sa nu raman cu 666posturi)

Stai calm ca nu til arata

Abia l-am vazut eu ............E invelit cu prelata.

Sa iti faci stopu fumuriu si parbrizu din fata Rosu (am vazut una) jenti verdele ala fosforescent.Sa iti pui scarite verzi. si alte manere. si sa iti imbraci seaua in piele Rosie.

Editat de Costy_Clipcea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cati cm are? 125?

baga un neon verde sau rosu sub sa , deasupra rotii si cand mergi seara se vede marfa.

si eventual niste becuri mai sexi , gen cu tenta albastra .

o poliseala sa luceasca mai bine ...B))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai am vazut niste zaruri misto de la pui la oglinzi, speciale pt motociclete. Mai pune si un 46 pe ea, dar sa si fie mare sa se vada de la cel putin 300 de metri. Spoilere si praguri presupun ca nu te intereseaza. Daca vrei am o sacose de leduri si neoane mov-albastrui sa la pui prin bord, pe sub carene, la roti, pi pesti tot... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeam ca e de 125..:lol:(( oricum arata misto. pai sa ia permis

e suspendat B)

 

 

Bai am vazut niste zaruri misto de la pui la oglinzi, speciale pt motociclete. Mai pune si un 46 pe ea, dar sa si fie mare sa se vada de la cel putin 300 de metri. Spoilere si praguri presupun ca nu te intereseaza. Daca vrei am o sacose de leduri si neoane mov-albastrui sa la pui prin bord, pe sub carene, la roti, pi pesti tot... :lol:

o fac enduro ma :lol: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut intr-un nr mai vechi din moto life sau univers moto, un tip din alba-iulia, kerosen ii zicea, si asa intra si pe forumuri, vopsise la airbrush un r1, si il facuse belea. daca gasesc o poza sau revista o pun aici.

 

gata, am gasit poza.

cost in jur de 15 milioane toata treaba asta

post-6589-1147723414_thumb.jpg

Editat de vreau_bani
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa ii faci:

-oglinzi carbon look

-semnale spate pe led

-sa ii modifici shaua (adica sa o faci din 2 bucati) si sa pui monopost pe ea

-un undertray in ton cu culoarea motocicletei

-aparatoarea de la roata spate sa o vopsesti rosie

-da toate sticker-ele jos (cum am facut si eu)

Ce am spus mai sus o sa schimbe radical aspectul motorului tau

Jantele sunt foarte misto asa cum sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...