Sari la conținut

Gsx-r


nchivu
 Share

Postări Recomandate

Gusturile nu se discuta se respecta!am cerut doar niste pareri! crezi ca ma ajuta cu ceva parerea ta prietene? pot sa imi pun 1000 de semne de nike te incanta cu ceva? abtine te te rog de la comentarii stupide!

Iarta-ma. Am reactionat in felul asta pentru ca sunt frustrat ca n-am avut nicio motocicleta cameleon.

Bafta! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenorocitilor, voi realizati cati cameleoni sunt ucisi pt cateva grame de vopsea ?

 

tare rau Trotinel era sa cad dupa scaun de ras :alcy:

 

PS : nu face gixxeru cat vopseaua... tu incepator fiind sansele de a aseza pe "burta" sunt mari :bow:. cad motociclisti cu experienta ,cu cauciuri care se preteaza la un anume stil de mers dar un incepator... asa cum a zis un coleg mai sus las-o asa ,vezi despre ce e vorba si dupa vopseste-o cum vrei tu!

Editat de christian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce treaba are manelele cu vopseaua asta , peste tot in lume sunt masini / motociclete vopsite asa , si in plus arata si bine.

 

Se numeste pearlescent sau mai simplu cameleon , n-are nicio treaba cu ficatu cameleonilor.

 

chameleonpaintexampleye2.jpg

Editat de KillTheMF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura problema e ca vopsea cameleon am mai vazut.

 

Ce zici de vopsea de care nu mai vezi la nimeni, la propriu? Uite aici.

 

Vezi numai sa lasi o parte nevopsita sa o poti gasi.

Editat de jcdenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Nenorocitilor, voi realizati cati cameleoni sunt ucisi pt cateva grame de vopsea ?

 

:) ce tare ai fost la faza asta

 

sincer si eu am un srad dar al meu e din 98' si cum ai scris mai sus "Gusturile nu se discuta se respecta" sincer,arata fain cu culoare pearlescent (perlate) sau cum spui tu "cameleon" dar XCS911 cam are dreptate,daca doamne fereste o sa cazi sau o sa faci un accident eu garantez ca ori mergi sa te imbeti si plangi, ori plangi si mergi sa te imbeti :finger:

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...