Sari la conținut

Accident In Arad


reptile
 Share

Postări Recomandate

Acum 2 minute am vazut pe ProTv ca in judetul Arad a avut loc inca un accident,ziceau ca motociclistul nu s-a asigura si l-a luat un Cielo in plin,am incercat medici sa-l resusciteza dar degeaba.Ii un chef de motociclisti in Ghioroc sper ca nu ii unul dintre ei ;) .Nu stie nimeni mai multe detalii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zona timis Arad are 2 decese din 3 accidente in 3 zile, Bucurestiul am vazut ca la fel... Dumnezeu sa-l odihneasca iar noua sa ne dea intelepciunea de a scapa vii din orice incidente, oricine ar fi de vina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce au spus la stiri au rezultat urmatoarele:

-Respectivul conducea un moped

-Era sub influenta alcoolului (venea de la pescuit)

-Nu s-a asigurat si a fost luat din plin de o masina care mergea regulamentar...

 

 

 

R.I.P

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Pepsi Man. Si eu am descoperit astea mai tarziu... Azi dimineata am prins mai tarziu stirea , si ce era sub rotile Cielo-ului era greu de recunoscut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miam facut username doar ca sa va scot din dilema....

 

pe baiat il chema paul, era din ghioroc si avea 27 ani...nu era beat...

 

accidentul s-a intamplat exact la o bariera...era bariere si sa format coloana de masini si pe un sens si pe celalalt..baiatul cu motorul nu a stat la bariera si a trecut iar cetatzeanul cu masina nu a mai avut rabdare sa stea la coada la bariera si sa intors inapoi , baiatul cu motoru o intrat in el din plin si si mptorul a luat foc...practic cetatzeanul cu masina i-a taiat calea si baiatul cu motoru a gresit pt ca nu s-a oprit la bariera...asta a fost tot...

 

atat stiu eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi din neacordare de prioritate?!? Si tot la o bariera... Ar trebui sa invatam toti din asta. Atentie marita la depasirile de acest fel. Condoleante familiei si prietenilor. R.I.P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miam facut username doar ca sa va scot din dilema....

 

pe baiat il chema paul, era din ghioroc si avea 27 ani...nu era beat...

 

accidentul s-a intamplat exact la o bariera...era bariere si sa format coloana de masini si pe un sens si pe celalalt..baiatul cu motorul nu a stat la bariera si a trecut iar cetatzeanul cu masina nu a mai avut rabdare sa stea la coada la bariera si sa intors inapoi , baiatul cu motoru o intrat in el din plin si si mptorul a luat foc...practic cetatzeanul cu masina i-a taiat calea si baiatul cu motoru a gresit pt ca nu s-a oprit la bariera...asta a fost tot...

 

atat stiu eu...

 

mestere, ai gresit, topicul despre accidentul respectiv este mai jos. aici din pacate este vorba despre alt accident.

 

uite aici /index.php?showtopic=44888

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...