Sari la conținut

E oficial , AC DC la Bucuresti!


q_simi
 Share

Postări Recomandate

Da, intr-adevar, nujt ce/cum o sa fie cu acustica zonei - sunt curios. Probabil ca scena va fi fix DUPA gardul casei popoului, peste acea mica constructie de beton ornamentata care da spre piata. Sau poate chiar Pe deasupra gardului, partial pe trotuar, partial in curte. :laugh: Si O sa inchida iar complet bulevardul urinii.

 

PS: E vreo problema, cumatrule florin v?

PS:Mai ai si o semnatura kilometrica cu oferta de servicii. Laser reclama iti faci

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: E vreo problema, cumatrule florin v?

PS:Mai ai si o semnatura kilometrica cu oferta de servicii. Laser reclama iti faci

 

 

Cumetre? eu? te inseli.....semnatura?? nu iti convine??? selecteaza sa nu mai apara si ai scapat si de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' (@Florin). Sunt o groaza care posteaza "monosilabic" absolut aiurea doar ca sa li se vaza reclama. Ii singura deductie logica pe care o poate face cineva, nu crezi. Acum fi amabil si lasa-ne si pe noi aici sa ne bucuram, fara emoticoane aiurea. Ok?damultumimpalarederedrumbunsatraiesti !

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow cate concerte anul asta pe domeniul muzical rock-folk:

Metallica,Slayer,Ac/Dc,Anthrax,Rammstein,Haggard,Clapton nu mai punem la socoteala si ce o sa fie probabil la BestFest,Peninsula,etc.+intruniri moto.

Sa fie oare un reviriment al scenei rock la noi pentru ca am vazut si cluburi ca s-au deschis multe+promovari de trupe noi.

Ma insel?

Fara suparare, dar ai postat carnatzaria asta identic in 3 topicuri.

11:09 11:20 12:10

Ai vrut sa ne arati ca stii ce inseamna reviriment, sau care a fost scopul? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow cate concerte anul asta pe domeniul muzical rock-folk:

Metallica,Slayer,Ac/Dc,Anthrax,Rammstein,Haggard,Clapton nu mai punem la socoteala si ce o sa fie probabil la BestFest,Peninsula,etc.+intruniri moto.

Sa fie oare un reviriment al scenei rock la noi pentru ca am vazut si cluburi ca s-au deschis multe+promovari de trupe noi.

Ma insel?

Asta e partial o dezinformare (ca principiu asa deja mi-am luat deja bilete la AC/DC). De fapt mai exista bilete pentru Eric Clapton & Steve Winwood si mai nou azi pentru Elton John.

In rest pentru ferstivalul ala de rock itinerant care ma intereseaza macar pentru primul nume din lista, adica Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax si poate Rammstein discutiile sunt inca deschise si din cate stiu eu inca nu s-a semnat nimic. Eu sper inca sa vad Metallica pe vreme buna, ca data trecuta stiam ca o sa fie vreme nasoala si spre rusinea mea am stat in casa in loc sa ma duc la murat la concert...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Ahoi!

 

De vanzare un bilet la AC DC pret 135 + transport prin Posta Romana!

Detalii la 074475352 intre orele 14-22!

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...