Sari la conținut

Intrunirea Cj(valea Ierii)


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 

Ma bucur ca te-am cunoscut luc_zxr

 

Si eu ma bucur ca ne-am cunoscut. La Timisoara (daca ne vedem acolo) dau eu niste :ok: :crack:

 

 

A fost fain la Cj, drumul misto, berea buna (simbata m-am troznit destul de tare :cheers: ), acu' sint racit cobza ca am venit inapoi numai pe ploaie si n-am costum de ploaie, cu toate astea a fost distractiva si faza asta :) . Poze n-am :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba fratilor da poze cu mine chiar nu aveti (ce rau imi pare ca am uitat camera acasa :cheers:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba fratilor da poze cu mine chiar nu aveti (ce rau imi pare ca am uitat camera acasa :crack:(

 

Uite aici una cu FZRica al tau. :)

 

Pana acum mi-am dat seama ca i-am ratat pe Luc_zxr si pe bh99mes (respectiv motoretele lor). :cheers:

Adica nu mi-am dat seama ca sunt ei pe acolo. Doar acum mi-a picat fisa si mi-am amintit ca v-am vazut atat VFRul cat si micul Ninjalau insa nu am stiut ca sunteti voi. :crack: Si ce stii, pe langa cati alti forumisti am trecut fara sa bag de seama. Cred ca cu bh99mes am fo' vecini de cort.

 

Poate data viitoare. :ok:

post-8276-1148985443_thumb.jpg

post-8276-1148985614_thumb.jpg

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Foarte frumos :crack: In afara de mancare a fost totul ok :ok: Bere proasta si numai de un fel :crack: Mici cu bicarbonat :crack: Dar asta e.

Dar nu de asta am mers nu? :cheers:

Pace si respect pe straziile din romania.

Ne vedem la Timisoara 16-18 Iunie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry pt faza cu portofelu' :crack: . Sper sa se rezolve baiurile, si sa poti veni totusi. Daca nu, mai sint party-uri in vara asta :cheers: . ZXR-ul meu era intr-adevar linga un ZX7, al unui prieten. Pe celelalte doua 400 le-am si vazut, unu' era parca linga cabana aia mare, si celalalt la corturile din zona unde era si cortu' lui bh99mes. Chiar m-am invirtit sa le studiez un pic :crack:

 

exact alea de care zici erau... :crack: Era si Suzeta mea chiar langa ala de la corturi. Altele nu am vazut decat astea 3 (cu al tau cu tot). Mai era un ZXR 250 :) tot pe langa noi. Si noi (eu cu cei doi prieteni) am fost pe la voi in vizita sa vedem Ninjalaii. :crack: :crack:

 

:ok:

 

2x ZXR 400 + 2x GSX-F 600 + 1x GS 500 + 1x Aprilia Pegaso

post-8276-1148993874_thumb.jpg

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni, imi pare rau ca va spun dar daca mai aveti poze puneti-le aici daca nu discutiile de genul ala eram eu, imbracat asa, de acolo, cu asa....intr-un topic nou...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni, imi pare rau ca va spun dar daca mai aveti poze puneti-le aici daca nu discutiile de genul ala eram eu, imbracat asa, de acolo, cu asa....intr-un topic nou...

Nici macar acolo ci pe privat (PM sau Y!M sau....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...