Sari la conținut

Mi-am Luat Botezu


rat_jawa
 Share

Postări Recomandate

mi-am luat shi eu prima busheala serioasa.....ma indreptam spre casa shi mergeam linishtit cu 40 km/h pe drumul meu cu PRIORITATE, cand unu cu o dacie de cu nr de tulcea mi-a ieshit in fatza fara sa se asigure. Rezultat: eu am intrat in el shi am sarit peste capota mashinii. Pagube: eu cu o vanataie pe picior, motoru' cu furca+juguri+roata+aripa+capac aprindere facute muci, iar dacia aripa+roata+casetat de directzie varza.

 

inca ii multzumesc divinitatzii sau ingerului pazitor sau ce o fi fost el ca am scapat fara oase rupte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

darcu sa ii ia pe astia care nu acorda prioritate. ce cretini, ii greu sa intorci capu. am prins si eu vreo 3 azi, dar am incetinit + claxon si am trecut de ei. bine ca esti tu sanatos, motorul se rezolva.

Editat de mariusweed_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate o gramada de carnati excitati dastia care nu dau prioritare . eu o sa imi fac rost de un pulan dala de jandarmi si ii alerg sau le zdrobesc masina . oricum eu si pe drum cu prioritate incetinesc la intersectie . sunt paranoia grav .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai nascut din nou azi... Politia ce a zis?

 

frate nu pot sa zic ca mi-a trecut viatza prin fatza okilor da' nici mult nu mai aveam :cheers: Cat despre politzie i-au luat carnetu' lu' ala

 

frate o gramada de carnati excitati dastia care nu dau prioritare . eu o sa imi fac rost de un pulan dala de jandarmi si ii alerg sau le zdrobesc masina . oricum eu si pe drum cu prioritate incetinesc la intersectie . sunt paranoia grav .

 

oricum shi eu incetinisem (aveam pana in 40 km/h) ca zona este cunoscuta ca fiind cu probleme, dar boul baltzii cred ca se uita dupa avioane ca imi zice "hai domne ca nu te-am vazut ca mergeai cu viteza" cand existau martori oculari care i-au zis clar shi raspicat ca nu aveam cum sa am mai mult de 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HA! De senzatie! Sa fac plici! Accidentele astea zici ca-s trase la xerox! Bine ca i-ai facut si tu paguba.

Aia de care ziceai tu, eu am numit-o "Zana Oscior". E un fel de sora cu "Zana Dintisor"- ofera protectie la oase!!! Mare grija data viitoare ca nu se stie daca te ajuta de 2 ori.

Eu sunt burghez. Am pocnit o Seat Albea(vezi topicu cu "blonda de la restaurant")! E mai scump pentru conservara!!! :cheers: !!!

Bine ca esti sanatos. Baga motoru pe asigurare sau ia-i banii pacaliciului.

Si tine ochii beliti ca pe butelie dupa astia...

Zici ca e razboi pe sosele.... :ok:

Asfalt uscat ca poponeatsa unui bebelush!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine faci. sa intelegem insa ca si v ita aia de sofer a scapat tot cu oasele intregi? :cheers:

 

dupa ce m-am dat jos de pe capota lui primu impuls a fost sa il pocnesc, dupa aia am remarcat ca este totushi un tip trecut de 70 de ani shi m-am gandit la bunicu' meu (fost motociclist, actual pensionar) la care tzin enorm....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te felicit ca nu aveai decat 40/h! Ar trebui sa ia mai multi exemplu de la tine!

@vitezomani: Faptul ca omul asta nu avea decat 40km/h nu inseamna ca intarzia la destinatie, ca era fraier, fricos, sau ca era mai nefericit. In schimb inseamna ca a apucat sa puna el cu mana lui un post "mi-am luat botezul", ci nu altcineva "rip. alt accident"

 

"Aia de care ziceai tu, eu am numit-o "Zana Oscior". E un fel de sora cu "Zana Dintisor"- ofera protectie la oase!!! Mare grija data viitoare ca nu se stie daca te ajuta de 2 ori."................. Zana Dintisor spune ca trebuie sa dormi cu dintele cazut sub perna! La Zana Oscior cum o fi? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca dupa ce il troznesti e bine sa il ti la tine :crack: asa zice zana oscior :cheers: :ok: :)

 

BINE CA ESTI INTREG si ca ai avut capu pe umeri sa mergi prin zone cunoscute incet :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zicea cineva de pe forum ca isi ia un IMS si intra in carnatii de genul asta din plin :ok:) sa le arunce conserva in aer :) ... :crack: cred ca la 60 la ora viteza legala , faci desule pagube :crack:

 

pai shi asha l-am botzit destul de rau :crack: shi eu m-am mirat de ce pagube poate face un nipru bine tzintit :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...