Sari la conținut

panhead


69R69S
 Share

Postări Recomandate

atunci pun eu intrebarea fireasca: daca o vinzi, cat costa?

multumesc dar nu este de vanzare, e cadou de la sotie. valoarea ei in bani este undeva la 12000eur.

Mesaj completat

Dacă era BMW, m-aÂş fi băgat.

este de lucru pentru oricine cand e vorba de bmw. ce te recomanda? nu o lua ca o aroganta dar e intrebarea fireasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa aflu unde si cine poate face o reconditionare ca la carte in aceasta tara. va multumesc

 

 

 

:cheers: :D pfoooaaaaa , nu pot sa cred ca exista asa ceva in romania................................bafta la tot ce-ti propui sa faci, si cand o fi mai greu gandeste-te bine inainte sa-l dai incearca sa-l ti in tara ca mai rar asa ceva pe meleagurile mioritice.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone
incerc sa aflu unde si cine poate face o reconditionare ca la carte in aceasta tara. va multumesc

 

Ce vrei sa-i faci de fapt? O reconditionare cuprinde multe aspecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti Vova sau tu esti ala mic? :lol:

nu stiu cine e vova. ala micu' e fiul meu.

Mesaj completat

:cheers: :D pfoooaaaaa , nu pot sa cred ca exista asa ceva in romania................................bafta la tot ce-ti propui sa faci, si cand o fi mai greu gandeste-te bine inainte sa-l dai incearca sa-l ti in tara ca mai rar asa ceva pe meleagurile mioritice.....

multumesc.

Mesaj completat

Ti-am trimis pe PM siteul meu.

putem discuta, niciodata un sfat nu strica. am de gand sa o duc in ungaria. acolo mergf cu buell-ul la revizii si sunt foarte ok mai ales ca au si ei un panhead. cea mai mare transformare ar fi ca vreau sa pun un springer pe el, in rest doar cosmetizare. dar de la zero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ma numesc catalin lucrez la daytona twins. tel0755766949

Mesaj completat

incerc sa aflu unde si cine poate face o reconditionare ca la carte in aceasta tara. va multumesc

 

 

am cam tot ce este necesar ptr restaurarea unui pan inclusiv piese si garnituri ptr motor si cutie.

cunosc pan-urile ca pe buzunarul meu plus ca am o experienta de vreo 15 ani in domeniul harley

regret ca nu am ptr cine lucra in tara asta de c.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

cu greu dar mergem inainte.

cam asa arata in acest moment si voi incerca sa va tin la curent.

 

post-54217-0-85860000-1320353662_thumb.jpg

post-54217-0-22388600-1320353692_thumb.jpg

 

astept orice parere, va multumesc si salutare

superb motoras bafta in continuare.mai rar asa ceva si mai bine mai rar decat deloc.frumos imi plce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...